Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (8. 6. 2019)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 57.94
2 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 58.48
3 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 58.92
4 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 60.63
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 3 60.59
2 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 61.12
3 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 62.25
4 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 62.97
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 2 61.61
2 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 63.21
3 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 63.75
4 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 64.10
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 57.94
2 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 58.48
3 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 58.92
4 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 3 60.59
5 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 60.63
6 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 61.12
7 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 2 61.61
8 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 62.25
9 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 62.97
10 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 63.21
11 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 63.75
12 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 64.10

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 63.04
2 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 63.66
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 64.17
4 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2 65.27
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 66.29
2 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 70.19
3 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 5 71.97
4 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 74.67
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 71.95
2 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 75.16
3 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 76.08
4 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 4 80.07
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 63.04
2 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 63.66
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 64.17
4 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2 65.27
5 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 66.29
6 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 70.19
7 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 71.95
8 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 5 71.97
9 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 74.67
10 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 75.16
11 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 76.08
12 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 4 80.07