Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (8. 6. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.6.2019 - 11:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.30
2 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.53
3 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.59
4 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.63
5 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 11.68
6 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 11.73
7 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 11.83
8 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.6.2019 - 11:25) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 11.44
2 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.49
3 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.49
4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.60
5 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.69
6 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 12.02
7 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 8 12.10
8 Šimon JedličkaŠimon Jedlička 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 12.97
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.6.2019 - 11:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.40
2 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 6 11.46
3 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.68
4 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AK BílinaAK Bílina 7 11.73
5 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.85
6 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 12.03
7 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 12.15
8 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 12.18
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 8.6.2019 - 11:25) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.31
MS Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.44
3 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.12
4 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 12.25
5 Filip PlíhalFilip Plíhal 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 12.94
Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 8.6.2019 - 11:25) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.39
MS Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.87
3 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.30
4 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 12.32
5 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.49
Vít BílekVít Bílek 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.30
2 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.31
3 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.39
4 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.40
5 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 11.44
5 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.44
7 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 6 11.46
8 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.49
8 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.49
10 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.53
11 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.59
12 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.60
13 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.63
14 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 11.68
14 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.68
16 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.69
17 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 11.73
17 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AK BílinaAK Bílina 7 11.73
19 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 11.83
20 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.85
21 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.87
21 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.87
23 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 12.02
24 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 12.03
25 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 8 12.10
26 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.12
27 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 12.15
28 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 12.18
29 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 12.25
30 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.30
31 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 12.32
32 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.49
33 Filip PlíhalFilip Plíhal 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 12.94
34 Šimon JedličkaŠimon Jedlička 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 12.97
Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 DNS
Vít BílekVít Bílek 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 8.6.2019 - 12:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.17
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 11.23
3 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.41
4 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.41
5 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 6 11.46
6 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.73
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.6.2019 - 12:40) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.49
2 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.60
3 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.77
4 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 11.83
Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNS
Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AK BílinaAK Bílina 7 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.6.2019 - 11:15) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 12.70
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.92
3 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 13.17
4 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.58
5 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 13.61
6 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 1 13.68
7 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.98
Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 00 AK BílinaAK Bílina 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.6.2019 - 11:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.52
2 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 13.02
3 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 3 13.22
4 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.31
5 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 13.44
6 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 13.51
7 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 13.62
8 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 14.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.6.2019 - 11:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.73
2 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.85
3 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 13.06
4 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 13.07
5 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 13.62
6 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.64
7 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.70
8 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 14.29
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 8.6.2019 - 11:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.86
MS Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.89
MS Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 14.02
MS Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 6 14.09
MS Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 14.50
MS Lenka KadetováLenka Kadetová 90 AK BílinaAK Bílina 8 18.41
Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.52
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 12.70
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.73
4 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.85
5 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.92
6 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 13.02
7 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 13.06
8 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 13.07
9 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 13.17
10 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 3 13.22
11 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.31
12 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 13.44
13 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 13.51
14 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.58
15 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 13.61
16 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 13.62
16 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 13.62
18 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.64
19 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 1 13.68
20 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.70
21 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.86
22 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.89
23 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.98
24 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 14.02
25 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 6 14.09
26 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 14.29
27 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 14.46
28 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 14.50
29 Lenka KadetováLenka Kadetová 90 AK BílinaAK Bílina 8 18.41
Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 00 AK BílinaAK Bílina 8 DNS
Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 8.6.2019 - 12:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.64
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 12.83
3 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.89
4 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.90
5 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.17
6 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 13.23
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.6.2019 - 12:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.20
2 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.25
3 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 13.36
4 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 13.45
5 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 6 13.64
6 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 13.82
Celkem 6 závodníků