Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (8. 6. 2019)

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vrbata, Rejha, Bílý, Hanyk Vrbata, Rejha, Bílý, Hanyk AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 3:28.78
2 Doležal, Strnad, Volke, Lepeška Doležal, Strnad, Volke, Lepeška AK BílinaAK Bílina 3 3:29.55
3 Demel, Trafina, Sedlmayer, Faistauer Demel, Trafina, Sedlmayer, Faistauer AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 3:29.86
4 Surjomartono, Šimek, Pavinger, Blachowicz Surjomartono, Šimek, Pavinger, Blachowicz SK JeseniovaSK Jeseniova 2 3:35.31
5 Martinák, Kováč, Prchal, Špalek Martinák, Kováč, Prchal, Špalek AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 3:48.18
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jelínek, Radostný, Mašek, Beníček Jelínek, Radostný, Mašek, Beníček AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 3:39.73
2 Hanák, Charvát, Šmátrala, Bureš Hanák, Charvát, Šmátrala, Bureš SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 3:41.64
3 Mařík, Dubský, Sgalitzer, Vodička Mařík, Dubský, Sgalitzer, Vodička SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 3:44.79
4 Nýč, Jisl, Halbich, John Nýč, Jisl, Halbich, John SK JeseniovaSK Jeseniova 2 3:45.44
5 Žerava, Havrda, Čermák, Jedlička Žerava, Havrda, Čermák, Jedlička AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 3:58.13
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pánek, Holubovský, Hřích, Sobotka Pánek, Holubovský, Hřích, Sobotka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:34.31
2 Podroužek, Slouka, Haszics, Lácha Podroužek, Slouka, Haszics, Lácha AK BílinaAK Bílina 6 3:38.95
3 Nguyen Ngoc, Horák, Schejbal, Mašek Nguyen Ngoc, Horák, Schejbal, Mašek AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 3:56.40
4 Hlubinka, Junek, Semerád, Culliver Hlubinka, Junek, Semerád, Culliver SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 3:56.54
5 Krejčí, Marini, Plíhal, Moudrý Krejčí, Marini, Plíhal, Moudrý AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 3:59.32
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vrbata, Rejha, Bílý, Hanyk Vrbata, Rejha, Bílý, Hanyk AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 3:28.78
2 Doležal, Strnad, Volke, Lepeška Doležal, Strnad, Volke, Lepeška AK BílinaAK Bílina 3 3:29.55
3 Demel, Trafina, Sedlmayer, Faistauer Demel, Trafina, Sedlmayer, Faistauer AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 3:29.86
4 Pánek, Holubovský, Hřích, Sobotka Pánek, Holubovský, Hřích, Sobotka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:34.31
5 Surjomartono, Šimek, Pavinger, Blachowicz Surjomartono, Šimek, Pavinger, Blachowicz SK JeseniovaSK Jeseniova 2 3:35.31
6 Podroužek, Slouka, Haszics, Lácha Podroužek, Slouka, Haszics, Lácha AK BílinaAK Bílina 6 3:38.95
7 Jelínek, Radostný, Mašek, Beníček Jelínek, Radostný, Mašek, Beníček AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 3:39.73
8 Hanák, Charvát, Šmátrala, Bureš Hanák, Charvát, Šmátrala, Bureš SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 3:41.64
9 Mařík, Dubský, Sgalitzer, Vodička Mařík, Dubský, Sgalitzer, Vodička SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 3:44.79
10 Nýč, Jisl, Halbich, John Nýč, Jisl, Halbich, John SK JeseniovaSK Jeseniova 2 3:45.44
11 Martinák, Kováč, Prchal, Špalek Martinák, Kováč, Prchal, Špalek AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 3:48.18
12 Nguyen Ngoc, Horák, Schejbal, Mašek Nguyen Ngoc, Horák, Schejbal, Mašek AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 3:56.40
13 Hlubinka, Junek, Semerád, Culliver Hlubinka, Junek, Semerád, Culliver SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 3:56.54
14 Žerava, Havrda, Čermák, Jedlička Žerava, Havrda, Čermák, Jedlička AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 3:58.13
15 Krejčí, Marini, Plíhal, Moudrý Krejčí, Marini, Plíhal, Moudrý AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 3:59.32

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Havlová, Bennett, Zaplatílková, Quadrátová Havlová, Bennett, Zaplatílková, Quadrátová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:01.27
2 Čermáková, Náhlovská, Sajdlová, Svátková Čermáková, Náhlovská, Sajdlová, Svátková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 4:09.78
3 Schuldesová, Hodková, Sabadosh, Porubčanová Schuldesová, Hodková, Sabadosh, Porubčanová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 4:10.76
4 Dang, Strapková, Procházková, Motejlová Dang, Strapková, Procházková, Motejlová AK BílinaAK Bílina 3 4:19.61
5 Hořejší, Nájemníková, Svobodová, Zahrádková Hořejší, Nájemníková, Svobodová, Zahrádková AK MostAK Most 2 4:26.81
6 Vítková, Vyskočilová, Funiok Vajcová, Gläßer Vítková, Vyskočilová, Funiok Vajcová, Gläßer Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 4:35.02
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Burešová, Loufková, Kučerová, Korbová Burešová, Loufková, Kučerová, Korbová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 4:09.20
2 Cikánová, Husáková, Řežábková, Václavíková Cikánová, Husáková, Řežábková, Václavíková SK JeseniovaSK Jeseniova 5 4:09.92
3 Beckertová, Fučíková, Vašinová, Kolínská Beckertová, Fučíková, Vašinová, Kolínská TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 4:23.52
4 Čapková, Fotrová, Gaubmannová, Matějovská Čapková, Fotrová, Gaubmannová, Matějovská AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 4:37.13
5 Pelová, Lakomá, Badinová, Hlaváčová Pelová, Lakomá, Badinová, Hlaváčová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 4:38.02
6 Francouzová, Žitná, Marhanová, Pešková Francouzová, Žitná, Marhanová, Pešková AK BílinaAK Bílina 6 4:49.89
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Havlová, Bennett, Zaplatílková, Quadrátová Havlová, Bennett, Zaplatílková, Quadrátová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:01.27
2 Burešová, Loufková, Kučerová, Korbová Burešová, Loufková, Kučerová, Korbová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 4:09.20
3 Čermáková, Náhlovská, Sajdlová, Svátková Čermáková, Náhlovská, Sajdlová, Svátková AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 4:09.78
4 Cikánová, Husáková, Řežábková, Václavíková Cikánová, Husáková, Řežábková, Václavíková SK JeseniovaSK Jeseniova 5 4:09.92
5 Schuldesová, Hodková, Sabadosh, Porubčanová Schuldesová, Hodková, Sabadosh, Porubčanová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 4:10.76
6 Dang, Strapková, Procházková, Motejlová Dang, Strapková, Procházková, Motejlová AK BílinaAK Bílina 3 4:19.61
7 Beckertová, Fučíková, Vašinová, Kolínská Beckertová, Fučíková, Vašinová, Kolínská TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 4:23.52
8 Hořejší, Nájemníková, Svobodová, Zahrádková Hořejší, Nájemníková, Svobodová, Zahrádková AK MostAK Most 2 4:26.81
9 Vítková, Vyskočilová, Funiok Vajcová, Gläßer Vítková, Vyskočilová, Funiok Vajcová, Gläßer Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 4:35.02
10 Čapková, Fotrová, Gaubmannová, Matějovská Čapková, Fotrová, Gaubmannová, Matějovská AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 4:37.13
11 Pelová, Lakomá, Badinová, Hlaváčová Pelová, Lakomá, Badinová, Hlaváčová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 4:38.02
12 Francouzová, Žitná, Marhanová, Pešková Francouzová, Žitná, Marhanová, Pešková AK BílinaAK Bílina 6 4:49.89