Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (8. 6. 2019)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 5 51.22
2 Michal MartinákMichal Martinák 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 51.96
3 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 52.10
4 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 52.31
5 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 1 54.56
David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 52.03
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 52.51
3 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 53.15
4 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 53.73
5 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 54.43
6 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 55.22
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej GrimOndřej Grim 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 54.11
2 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 54.52
3 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 54.55
4 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 58.41
5 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 58.61
MS Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 60.80
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 5 51.22
2 Michal MartinákMichal Martinák 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 51.96
3 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 52.03
4 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 52.10
5 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 52.31
6 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 52.51
7 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 53.15
8 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 53.73
9 Ondřej GrimOndřej Grim 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 54.11
10 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 54.43
11 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 54.52
12 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 54.55
13 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 1 54.56
14 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 55.22
15 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 58.41
16 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 58.61
17 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 60.80
David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 DNF

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 57.39
2 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 59.49
3 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2 60.69
4 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 1 61.31
5 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 61.70
6 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 62.64
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 59.65
2 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 60.64
3 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 62.08
4 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 62.27
5 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 65.03
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 63.85
2 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 67.42
3 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 67.68
4 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 68.77
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 57.39
2 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 59.49
3 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 59.65
4 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 4 60.64
5 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2 60.69
6 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 1 61.31
7 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 61.70
8 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 62.08
9 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 62.27
10 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 62.64
11 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 63.85
12 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 65.03
13 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 67.42
14 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 67.68
15 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 68.77