Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Rumburk (22. 6. 2019)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal MartinákMichal Martinák 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 2:02.95
2 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:03.62
3 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 8 2:03.70
4 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:03.72
5 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 2:05.79
6 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 2:06.55
Daniel MusilDaniel Musil 89 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNF
Pavel WohlPavel Wohl 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:04.16
2 Pavel HorákPavel Horák 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:08.62
3 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:08.79
4 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 2:10.15
5 Miroslav HorákMiroslav Horák 98 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:18.47
6 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:20.08
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Michal MartinákMichal Martinák 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 2:02.95
2 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:03.62
3 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 8 2:03.70
4 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:03.72
5 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:04.16
6 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 2:05.79
7 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 2:06.55
8 Pavel HorákPavel Horák 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:08.62
9 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:08.79
10 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 2:10.15
11 Miroslav HorákMiroslav Horák 98 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2:18.47
12 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:20.08
Daniel MusilDaniel Musil 89 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNF
Pavel WohlPavel Wohl 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNF

800 m - Ženy

(so, 22.6.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 2:17.14
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 2:19.97
3 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:21.93
4 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:23.25
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:27.80
6 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:30.02
7 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 2:31.18
8 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:33.49
9 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 2:35.88
10 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 8 2:36.85
MS Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 12 2:38.19
12 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 2:39.49
Celkem 12 závodníků