Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Rumburk (22. 6. 2019)

1500 m - Muži

(so, 22.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15 4:08.59
2 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK BílinaAK Bílina 1 4:11.65
3 Antonín SemerádAntonín Semerád 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 4:14.52
4 Radim Filip DrážďanskýRadim Filip Drážďanský 82 AK BílinaAK Bílina 4 4:15.43
5 Jiří FialaJiří Fiala 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 4:25.52
6 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10 4:28.26
7 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 4:28.30
8 Pavel WohlPavel Wohl 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 4:28.97
9 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 6 4:29.96
10 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 4:34.23
MS Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 12 4:34.79
MS Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 16 4:34.96
13 Pavel SchejbalPavel Schejbal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 4:38.41
14 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13 4:40.30
Jakub ŠpalekJakub Špalek 95 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 9 DNS
Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 14 DNS
Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17 DNS
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 22.6.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 1 4:49.65
2 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 4:59.80
3 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 11 5:02.95
4 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 5:13.86
5 Eliška PodzimkováEliška Podzimková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 9 5:16.83
6 Jitka ČermákováJitka Čermáková 75 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 5:21.44
7 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 5:22.51
8 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 5:35.05
9 Jitka Funiok VajcováJitka Funiok Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 5:36.65
10 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10 5:58.37
Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 3 DNS
Celkem 11 závodníků