Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Rumburk (22. 6. 2019)

Trojskok - Muži

(so, 22.6.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 13 14.33 0.0
2 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 12 13.93 0.0
3 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10 12.95 0.0
4 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 9 12.71 0.0
5 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 5 12.67 0.0
6 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6 12.60 0.0
7 Jan RejhaJan Rejha
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 7 12.57 0.0
8 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 8 12.47 0.0
9 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 11 12.43 0.0
10 Martin SýkoraMartin Sýkora
AK BílinaAK Bílina
70 4 12.17 0.0
11 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 3 11.91 0.0
12 Jan CharvátJan Charvát
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
02 2 11.61 0.0
13 Jiří KováčJiří Kováč
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
03 1 11.43 0.0
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 22.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
97 10 11.47 0.0
2 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 7 11.07 0.0
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 9 11.02 0.0
4 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 2 10.85 0.0
5 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 6 10.79 0.0
6 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 5 10.74 0.0
7 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 1 10.48 0.0
8 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 8 10.47 0.0
9 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 3 10.35 0.0
10 Thalia PandelidesThalia Pandelides
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 4 09.94 0.0
Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
00 11 NM
Celkem 11 závodníků