Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Rumburk (22. 6. 2019)

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 11:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 14.86
2 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 14.89
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.45
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 15.96
5 Maria GläßerMaria Gläßer 96 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 16.20
Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 11:45) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 16.88
2 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 17.04
3 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 17.31
4 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 17.73
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 11:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 16.54
2 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 17.67
MS Sára GodlováSára Godlová 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 18.22
4 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 4 19.95
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 14.86
2 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 14.89
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.45
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 15.96
5 Maria GläßerMaria Gläßer 96 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 16.20
6 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 16.54
7 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 16.88
8 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 17.04
9 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 17.31
10 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 17.67
11 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 17.73
12 Sára GodlováSára Godlová 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 18.22
13 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 4 19.95
Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNF