Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Rumburk (22. 6. 2019)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 55.35
2 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 58.28
3 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 58.33
4 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 58.84
5 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 59.65
6 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 6 60.20
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 60.53
2 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 61.76
3 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 63.85
4 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 63.89
5 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 65.74
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 55.35
2 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 58.28
3 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 58.33
4 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 58.84
5 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 59.65
6 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 6 60.20
7 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 60.53
8 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 61.76
9 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 63.85
10 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 63.89
11 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 65.74

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2 64.26
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 64.33
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 64.90
4 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 65.25
5 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 66.58
6 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 71.49
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 71.36
2 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 72.29
3 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 72.55
4 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 75.34
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 70.90
2 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 74.52
3 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 5 88.02
Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2 64.26
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 64.33
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 64.90
4 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 65.25
5 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 66.58
6 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 70.90
7 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 71.36
8 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 71.49
9 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 72.29
10 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 72.55
11 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 74.52
12 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 75.34
13 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 5 88.02
Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS