Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Rumburk (22. 6. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.6.2019 - 11:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 11.09 QA
2 Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 11.18 qB
3 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 11.30
4 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 5 11.65
5 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 12.36
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.6.2019 - 11:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.12 QA
2 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 11.17 qB
3 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.19 qB
4 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AK BílinaAK Bílina 5 11.41
Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.6.2019 - 11:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.21 QA
2 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 4 11.29 qB
MS Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.36
4 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.01
5 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.10
6 Vít BílekVít Bílek 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 12.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 22.6.2019 - 11:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.26 QA
2 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.40
3 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.05
4 Jan BergerJan Berger 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 12.39
Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 11.09 QA
2 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.12 QA
3 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 11.17 qB
4 Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 11.18 qB
5 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.19 qB
6 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.21 QA
7 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.26 QA
8 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 4 11.29 qB
9 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 11.30
10 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.36
11 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.40
12 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AK BílinaAK Bílina 5 11.41
13 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 5 11.65
14 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.01
15 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.05
16 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.10
17 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 12.36
18 Jan BergerJan Berger 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 12.39
19 Vít BílekVít Bílek 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 12.77
Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 DNS
Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNF

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 22.6.2019 - 12:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 11.19
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 11.20
3 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.26
4 Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 11.27
5 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 11.31
6 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.61
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.6.2019 - 12:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.13
2 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 4 11.19
3 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 11.19
4 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 11.41
5 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AK BílinaAK Bílina 6 11.45
6 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 1 12.76
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.6.2019 - 10:45) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.47 QA
2 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.72 qB
3 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.11
4 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.14
5 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 13.50
6 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 13.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.6.2019 - 10:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.55 QA
2 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 12.82 qB
3 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.58
4 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 13.65
5 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 13.78
MS Klára PtáčníkováKlára Ptáčníková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 14.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.6.2019 - 10:45) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.76 QA
2 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 4 12.94 qB
3 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 13.06 qB
4 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.57
5 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.97
Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 22.6.2019 - 10:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 13.01 QA
2 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 13.25
3 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.39
4 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 5 13.50
5 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 6 14.14
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.47 QA
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.55 QA
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.72 qB
4 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.76 QA
5 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 12.82 qB
6 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 4 12.94 qB
7 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 13.01 QA
8 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 13.06 qB
9 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.11
10 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.14
11 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 13.25
12 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.39
13 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 13.50
13 Sára StrapkováSára Strapková 04 AK BílinaAK Bílina 5 13.50
15 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.57
16 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.58
17 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 13.65
18 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 13.78
19 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 13.88
20 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.97
21 Klára PtáčníkováKlára Ptáčníková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 14.12
22 Ester MarhanováEster Marhanová 03 AK BílinaAK Bílina 6 14.14
Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 22.6.2019 - 12:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.38
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.54
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 1 12.60
4 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.72
5 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.76
6 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 12.85
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.6.2019 - 12:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 12.86
2 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.90
3 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.09
4 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.12
5 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 13.14
6 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 13.47
Celkem 6 závodníků