Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Rumburk (22. 6. 2019)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 49.88
2 Michal MartinákMichal Martinák 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 51.72
3 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 51.84
4 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 51.96
5 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 52.80
6 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 54.17
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 52.31
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 52.67
3 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 53.09
4 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 53.21
5 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 53.47
6 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 54.81
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 55.30
2 František PodroužekFrantišek Podroužek 82 AK BílinaAK Bílina 5 56.64
3 Jan BergerJan Berger 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 56.74
4 Filip PlíhalFilip Plíhal 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 57.53
5 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 57.67
6 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 58.94
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 49.88
2 Michal MartinákMichal Martinák 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 51.72
3 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 51.84
4 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 51.96
5 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 52.31
6 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 52.67
7 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 52.80
8 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 53.09
9 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 53.21
10 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 53.47
11 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 54.17
12 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 54.81
13 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 55.30
14 František PodroužekFrantišek Podroužek 82 AK BílinaAK Bílina 5 56.64
15 Jan BergerJan Berger 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 56.74
16 Filip PlíhalFilip Plíhal 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 57.53
17 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 57.67
18 Patrik DytrychPatrik Dytrych 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 58.94

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 59.66
2 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 60.25
3 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 61.02
4 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 61.18
5 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 61.56
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 60.49
2 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 61.47
3 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 5 61.97
4 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 62.30
5 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 63.45
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 63.56
2 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 66.37
3 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 69.23
Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 59.66
2 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 60.25
3 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 60.49
4 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 61.02
5 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 61.18
6 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 61.47
7 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 61.56
8 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 5 61.97
9 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 62.30
10 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 63.45
11 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 63.56
12 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 66.37
13 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 69.23
Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 DNF