Back

 / 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Hranice (18. 5. 2019)

Skok daleký - Muži

(so, 18.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
89 19 6.47 -2.6 m/s 6.38  -2.06.20  -2.16.29  -2.16.386.47  -2.66.39  -2.06.41  -1.9
2 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 18 6.42 -0.3 m/s 3.57  -3.25.96  -2.0x5.96x6.42  -0.36.17  -2.6
3 Dan KovářDan Kovář
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 17 6.31 5.98  -2.0x6.26  -0.66.26x6.31x
4 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 3 6.28 -1.7 m/s xx6.28  -1.76.285.85  -1.2xx
5 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 11 6.16 -1.6 m/s 6.16  -1.65.98  -2.9-6.160.00.00.0
6 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 9 6.14 -0.6 m/s x5.90  -1.86.14  -0.66.14xxx
7 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 15 6.06 -1.8 m/s 5.84  -1.25.69  -2.56.05  -1.16.055.83  -1.16.06  -1.85.86  -2.3
8 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 13 6.06 -1.6 m/s 6.06  -1.6x5.75  -1.76.064.12  -1.4xx
9 Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
94 14 5.86 -1.4 m/s 5.83  -1.95.75  -2.55.86  -1.45.860.00.00.0
10 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 16 5.81 -1.1 m/s xx5.81  -1.15.810.00.00.0
11 Petr KunetekPetr Kunetek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 10 5.73 -1.8 m/s x5.73  -1.85.68  -0.85.730.00.00.0
12 Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 5.70 -2.1 m/s 5.70  -2.15.32  -0.45.18  -2.95.700.00.00.0
13 Karel BrychtaKarel Brychta
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 7 5.68 -0.4 m/s 5.51  -1.95.68  -0.45.52  -1.05.680.00.00.0
14 Jan VicherJan Vicher
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2 5.62 -2.1 m/s 5.55  -2.75.62  -2.15.49  -1.85.620.00.00.0
15 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 1 5.60 -2.6 m/s 4.70  -2.55.60  -2.65.43  -2.05.600.00.00.0
16 Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 5 5.60 -0.6 m/s 5.34  -1.75.60  -0.65.35  -1.55.600.00.00.0
17 Jiří ŠtichaJiří Šticha
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
00 12 5.17 -0.1 m/s 4.86  -1.1x5.17  -0.15.170.00.00.0
18 Martin BelfínMartin Belfín
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 4 4.84 -0.3 m/s 4.80  -1.64.84  -0.3x4.840.00.00.0
Jiří VachJiří Vach
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
97 8 DNS
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 18.5.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 17 5.37 -0.5 m/s x5.21  -1.35.27  +1.15.27x5.14  -0.15.37  -0.5
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 20 5.35 +0.5 m/s 5.35  +0.55.32  +0.35.08  +0.15.355.24  +1.93.52  -0.65.14  -2.0
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 14 5.31 +1.4 m/s 5.10  -0.95.08  -1.45.31  +1.45.315.23  +2.35.16  -0.65.17  -1.4
4 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 19 5.23 +0.3 m/s 5.09  -1.15.17  +0.15.23  +0.35.235.22  +1.6x4.98  -1.7
5 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 15 5.15 -1.7 m/s 4.75  +0.0x5.15  -1.75.155.02  +1.85.05  +0.2x
6 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 16 5.12 +2.0 m/s 4.93  -0.8x5.12  +2.05.124.87  +0.70.00.0
7 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 9 5.09 +1.9 m/s xx5.09  +1.95.094.74  +0.44.96  +0.94.87  -2.0
8 Natálie MatuškováNatálie Matušková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 11 5.04 +2.0 m/s 4.69  -1.95.00  +1.05.04  +2.05.044.94  +1.7x4.89  -1.5
9 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 18 5.02 +0.3 m/s x4.65  -0.65.02  +0.35.020.00.00.0
10 Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1 5.01 +1.6 m/s xx5.01  +1.65.010.00.00.0
11 Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 6 4.97 +1.6 m/s 4.59  -1.54.72  +1.64.97  +1.64.970.00.00.0
12 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 12 4.91 +0.1 m/s x4.91  +0.1x4.910.00.00.0
13 Julie HendrychováJulie Hendrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 2 4.71 +1.3 m/s 4.61  -1.94.63  +1.84.71  +1.34.710.00.00.0
14 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 7 4.63 +0.6 m/s x4.63  +0.6x4.630.00.00.0
15 Elena LaitochováElena Laitochová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 5 4.55 -2.4 m/s 4.55  -2.44.53  +1.6x4.550.00.00.0
16 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4 4.41 -1.2 m/s 3.89  -1.24.41  -1.24.37  +1.74.410.00.00.0
17 Ester VančurováEster Vančurová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 8 4.23 +1.4 m/s x4.22  +1.04.23  +1.44.230.00.00.0
18 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 3 4.19 +1.3 m/s 4.12  -2.34.01  +1.84.19  +1.34.190.00.00.0
19 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 13 3.48 -1.2 m/s x3.48  -1.2-3.480.00.00.0
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 10 NM
Celkem 20 závodníků