Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Olomouc (8. 6. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.6.2019 - 11:00) official Vítr: +3.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.95
2 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.96
3 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 11.32
4 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.51
5 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 11.64
6 Petr ČešlaPetr Češla 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 11.89
7 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 11.90
8 René GolasowskiRené Golasowski 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 12.43
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.6.2019 - 11:00) official Vítr: +3.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.31
2 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.34
3 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.50
4 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.50
5 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 11.50
6 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.59
7 Jiří VachJiří Vach 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 12.01
8 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 12.20
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.6.2019 - 11:00) official Vítr: +2.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 11.30
2 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.39
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.41
4 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.44
5 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 11.47
6 Jakub KozubekJakub Kozubek 99 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 11.47
7 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 11.78
8 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 11.95
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 8.6.2019 - 11:00) official Vítr: +4.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 11.92
2 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.28
3 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 12.72
4 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 14.17
Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DNS
Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 8.6.2019 - 11:00) official Vítr: +4.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NezvalJakub Nezval 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 11.95
2 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.05
3 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 12.13
4 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 12.96
Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 DNS
Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 10.95
2 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.96
3 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 11.30
4 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.31
5 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 11.32
6 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.34
7 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.39
8 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.41
9 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.44
10 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 11.47
10 Jakub KozubekJakub Kozubek 99 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 11.47
12 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.50
12 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.50
12 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 11.50
15 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.51
16 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.59
17 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 11.64
18 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 11.78
19 Petr ČešlaPetr Češla 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 11.89
20 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 11.90
21 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 11.92
22 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 11.95
22 Jakub NezvalJakub Nezval 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 11.95
24 Jiří VachJiří Vach 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 12.01
25 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.05
26 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 12.13
27 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 12.20
28 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.28
29 René GolasowskiRené Golasowski 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 12.43
30 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 12.72
31 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 12.96
32 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 14.17
Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DNS
Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 DNS
Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 8.6.2019 - 12:30) official Vítr: +3.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.01
2 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.21
3 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.27
4 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.33
5 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.35
6 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 11.57
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.6.2019 - 12:30) official Vítr: +2.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.34
2 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.40
3 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.42
4 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.44
5 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 11.47
6 Jakub KozubekJakub Kozubek 99 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 11.51
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.6.2019 - 10:45) official Vítr: +5.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.48
2 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.66
3 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 13.04
4 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 13.09
5 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 13.37
6 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 14.21
7 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 14.37
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.6.2019 - 10:45) official Vítr: +4.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 12.86
2 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 12.88
3 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 13.33
4 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 13.35
5 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 13.51
6 Barbora OhryzkováBarbora Ohryzková 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 14.08
Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DQ
Poznámky:
4. dráha DQ podle pravidla 162.7.
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.6.2019 - 10:45) official Vítr: +3.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.43
2 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 13.02
3 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 13.37
4 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 13.64
5 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 13.72
6 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 14.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 8.6.2019 - 10:45) official Vítr: +3.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.84
MS Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.13
MS Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 12.85
MS Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 13.85
MS Elen FraitováElen Fraitová 05 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 14.04
MS Nikola GoldováNikola Goldová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 14.21
Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.84
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.13
3 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.43
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.48
5 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.66
6 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 12.85
7 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 12.86
8 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 12.88
9 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 13.02
10 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 13.04
11 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 13.09
12 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 13.33
13 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 13.35
14 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 13.37
14 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 13.37
16 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 13.51
17 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 13.64
18 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 13.72
19 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 13.85
20 Elen FraitováElen Fraitová 05 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 14.04
21 Barbora OhryzkováBarbora Ohryzková 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 14.08
22 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 14.21
22 Nikola GoldováNikola Goldová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 14.21
24 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 14.37
25 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 14.43
Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 DQ
Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 8.6.2019 - 12:15) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 12.01
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.14
3 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.49
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.64
5 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 12.89
6 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.97
7 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 13.03
Celkem 7 závodníků
Finále B (so, 8.6.2019 - 12:15) official Vítr: +3.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 13.02
2 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 13.12
3 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 13.41
4 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 13.41
5 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 13.50
6 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 13.71
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 15:00) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.07
2 Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.36
3 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.42
4 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 22.61
5 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.95
6 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 24.20
Jakub KozubekJakub Kozubek 99 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 15:00) official Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.10
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 23.18
3 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 23.51
4 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.57
5 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 24.70
Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 DNS
Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 15:00) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.28
2 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.41
3 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 23.56
4 Petr ČešlaPetr Češla 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 24.26
5 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 24.37
Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 DNS
Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 8.6.2019 - 15:00) official Vítr: +2.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 23.64
2 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 24.27
3 Jakub NezvalJakub Nezval 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 24.41
4 Jiří VachJiří Vach 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 24.54
5 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.08
Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 8.6.2019 - 15:00) official Vítr: +3.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.34
2 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.87
3 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 25.52
4 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 25.54
5 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 26.08
6 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 26.55
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.07
2 Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.36
3 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.42
4 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 22.61
5 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.95
6 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.10
7 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 23.18
8 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.28
9 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.41
10 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 23.51
11 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 23.56
12 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.57
13 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 23.64
14 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 24.20
15 Petr ČešlaPetr Češla 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 24.26
16 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 24.27
17 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.34
18 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 24.37
19 Jakub NezvalJakub Nezval 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 24.41
20 Jiří VachJiří Vach 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 24.54
21 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 24.70
22 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.87
23 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.08
24 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 25.52
25 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 25.54
26 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 26.08
27 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 26.55
Jakub KozubekJakub Kozubek 99 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 DNS
Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 DNS
Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 DNS
Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 DNS
Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.40
2 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.50
3 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.03
4 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 26.31
5 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 26.72
6 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 26.84
7 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 27.14
8 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 27.27
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vítr: +2.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 27.30
2 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 27.30
3 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 27.51
4 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 27.66
5 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 27.71
6 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 28.44
7 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 28.64
8 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 29.79
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 24.87
MS Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.15
3 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.46
MS Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 26.86
MS Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 29.40
6 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 29.97
MS Elena PiprekováElena Pipreková 03 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 31.15
Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 24.87
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.15
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.40
4 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.46
5 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.50
6 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.03
7 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 26.31
8 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 26.72
9 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 26.84
10 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 26.86
11 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 27.14
12 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 27.27
13 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 27.30
13 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 27.30
15 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 27.51
16 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 27.66
17 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 27.71
18 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 28.44
19 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 28.64
20 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 29.40
21 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 29.79
22 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 29.97
23 Elena PiprekováElena Pipreková 03 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 31.15
Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 50.50
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 50.97
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 51.03
4 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 51.94
5 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 8 52.73
6 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 53.13
7 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 53.36
Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 53.47
2 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 53.77
3 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 54.27
4 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 54.82
5 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 55.28
6 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 55.44
7 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 56.36
Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 53.29
2 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 54.93
3 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 55.44
4 Vojtěch ChudobaVojtěch Chudoba 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 62.37
5 Jan MoštěkJan Moštěk 93 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 63.18
Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS
Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 50.50
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 50.97
3 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 51.03
4 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 51.94
5 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 8 52.73
6 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 53.13
7 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 53.29
8 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 53.36
9 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 53.47
10 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 53.77
11 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 54.27
12 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 54.82
13 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 54.93
14 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 55.28
15 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 55.44
15 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 55.44
17 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 56.36
18 Vojtěch ChudobaVojtěch Chudoba 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 62.37
19 Jan MoštěkJan Moštěk 93 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 63.18
Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 DNS
Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS
Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 59.01
2 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 59.36
3 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 60.69
4 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 61.13
5 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 61.72
6 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 61.80
7 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 63.93
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 63.70
2 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 64.18
3 Marie KrálikováMarie Králiková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 66.41
4 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 67.62
5 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 68.80
6 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 68.81
7 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 68.97
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 65.16
2 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 66.45
3 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 67.68
4 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 68.40
5 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 70.31
6 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 70.61
7 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 71.41
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 8.6.2019 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 57.46
MS Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 59.54
MS Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 59.73
MS Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 61.61
MS Eva DostálováEva Dostálová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 67.62
MS Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 67.72
MS Marie TextorisováMarie Textorisová 02 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 70.39
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 57.46
2 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 59.01
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 59.36
4 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 59.54
5 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 59.73
6 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 60.69
7 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 61.13
8 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 61.61
9 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 61.72
10 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 61.80
11 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 63.70
12 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 63.93
13 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 64.18
14 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 65.16
15 Marie KrálikováMarie Králiková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 66.41
16 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 66.45
17 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 67.62
17 Eva DostálováEva Dostálová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 67.62
19 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 67.68
20 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 67.72
21 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 68.40
22 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 68.80
23 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 68.81
24 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 68.97
25 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 70.31
26 Marie TextorisováMarie Textorisová 02 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 70.39
27 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 70.61
28 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 71.41

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 1:59.65
2 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 1:59.69
3 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 2:02.27
4 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 2:02.83
5 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 2:03.47
6 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:04.58
7 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 9 2:04.88
8 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:05.09
9 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 2:07.04
10 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:07.09
11 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:10.28
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:06.74
2 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:07.51
3 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:08.46
4 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 2:13.31
MS Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 2:13.90
MS Martin VíchaMartin Vícha 90 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:14.56
7 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:15.49
8 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 2:15.68
9 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:18.26
10 Daniel MičolaDaniel Mičola 98 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 2:26.69
11 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:34.95
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 1:59.65
2 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 1:59.69
3 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 2:02.27
4 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 2:02.83
5 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 2:03.47
6 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:04.58
7 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 9 2:04.88
8 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:05.09
9 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:06.74
10 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 2:07.04
11 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:07.09
12 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:07.51
13 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:08.46
14 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:10.28
15 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 2:13.31
16 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 2:13.90
17 Martin VíchaMartin Vícha 90 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:14.56
18 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:15.49
19 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 2:15.68
20 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:18.26
21 Daniel MičolaDaniel Mičola 98 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 2:26.69
22 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:34.95

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:22.10
2 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 2:22.66
3 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:24.39
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:27.11
5 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:28.61
6 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 2:30.23
7 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 2:37.06
Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 2:30.14
2 Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:30.59
MS Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:31.32
4 Tereza IndruchováTereza Indruchová 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 2:37.89
5 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:40.91
6 Anežka MalcharováAnežka Malcharová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 3:00.63
Edita PiprekováEdita Pipreková 03 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:22.10
2 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 2:22.66
3 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:24.39
4 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:27.11
5 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:28.61
6 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 2:30.14
7 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 2:30.23
8 Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:30.59
9 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:31.32
10 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 2:37.06
11 Tereza IndruchováTereza Indruchová 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 2:37.89
12 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:40.91
13 Anežka MalcharováAnežka Malcharová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 3:00.63
Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 DNF
Edita PiprekováEdita Pipreková 03 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 8 DNS

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 4:11.30
2 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 4:12.99
3 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:16.28
4 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 4:17.18
5 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 4:20.11
6 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 4:20.48
7 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 4:20.85
8 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 4:21.07
9 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 4:21.52
10 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 4:24.68
MS Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 4:25.82
12 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 9 4:26.09
13 Martin TomicaMartin Tomica 90 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 11 4:30.14
14 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 4:31.86
Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 15 DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 15:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 4:27.98
2 Marek LorenčíkMarek Lorenčík 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 4:28.78
3 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 4:31.41
4 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 4:33.29
5 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 4:36.59
6 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 4:41.88
7 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 4:42.42
8 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 4:43.76
9 Daniel MičolaDaniel Mičola 98 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 9 4:49.57
10 Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 4:50.18
MS Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 4:59.95
12 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 5:05.18
Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 DNS
Martin CeltaMartin Celta 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 DNS
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 4:11.30
2 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 4:12.99
3 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:16.28
4 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 4:17.18
5 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 4:20.11
6 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 4:20.48
7 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 4:20.85
8 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 4:21.07
9 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 4:21.52
10 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 4:24.68
11 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 4:25.82
12 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 9 4:26.09
13 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 4:27.98
14 Marek LorenčíkMarek Lorenčík 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 4:28.78
15 Martin TomicaMartin Tomica 90 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 11 4:30.14
16 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 4:31.41
17 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 4:31.86
18 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 4:33.29
19 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 4:36.59
20 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 4:41.88
21 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 4:42.42
22 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 4:43.76
23 Daniel MičolaDaniel Mičola 98 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 9 4:49.57
24 Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 4:50.18
25 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 4:59.95
26 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 5:05.18
Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 15 DNS
Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 DNS
Martin CeltaMartin Celta 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 DNS

1500 m - Ženy

(so, 8.6.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 4:57.39
MS Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 4:58.73
MS Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:58.77
4 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 5:23.84
MS Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15 5:28.50
6 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 5:29.11
7 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 5:35.50
8 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 5:36.41
9 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 16 5:37.03
10 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 5:40.28
11 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 17 5:40.71
12 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18 5:40.77
13 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 14 5:41.33
MS Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 11 5:42.87
15 Hana VanduchováHana Vanduchová 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10 5:50.66
16 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 6:01.38
Klára CicháKlára Cichá 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Anežka MalcharováAnežka Malcharová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 DNS
Celkem 18 závodníků

5000 m - Muži

(so, 8.6.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 14 16:02.52
2 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 16:26.40
3 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 16:28.03
MS Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 16:34.39
5 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 16:38.82
6 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 16:42.34
7 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18 17:00.95
8 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11 17:09.99
9 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 17 17:13.88
10 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 17:18.37
11 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 17:29.87
12 Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 15 18:09.37
13 David DostálDavid Dostál 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 18:19.46
14 David MelichDavid Melich 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 18:48.34
15 Marek SokolMarek Sokol 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 18:55.32
16 Eric TrynkaEric Trynka 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 16 21:07.05
Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 67 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 19 DNS
Pavel DvořákPavel Dvořák 82 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 DNS
Martin PrusekMartin Prusek 83 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 DNS
Celkem 19 závodníků

5000 m - Ženy

(so, 8.6.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 19:56.55
2 Kristýna KošákováKristýna Košáková 95 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 20:04.31
3 Dominika KraussováDominika Kraussová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 20:05.62
4 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 21:49.42
MS Michaela PoslušnáMichaela Poslušná 98 AC PardubiceAC Pardubice 1 21:55.01
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 11:45) official Vítr: +3.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 14.45
2 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.93
3 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 16.45
4 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 17.28
Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 11:45) official Vítr: +3.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 17.55
2 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 17.99
3 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 20.75
4 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 23.74
Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 14.45
2 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.93
3 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 16.45
4 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 17.28
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 17.55
6 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 17.99
7 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 20.75
8 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 23.74
Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNF
Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNS

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh (so, 8.6.2019 - 12:00) official Vítr: +3.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 14.88
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 15.47
3 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 16.14
4 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 7 16.29
5 Silvestr MatochaSilvestr Matocha 89 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 21.01
Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 DQ
Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNF
Poznámky:
3. dráha DQ podle pravidla 162.7.
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 14:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 55.86
2 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 57.83
3 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 58.47
4 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 58.81
Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 14:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 58.38
2 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 58.57
3 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 60.39
4 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 60.40
5 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 61.15
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 14:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 57.34
2 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 63.96
Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 55.86
2 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 57.34
3 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 57.83
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 58.38
5 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 58.47
6 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 58.57
7 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 58.81
8 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 60.39
9 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 60.40
10 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 61.15
11 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 63.96
Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 67.73
2 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 68.57
3 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 70.10
4 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 72.12
5 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 74.65
6 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 75.38
7 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 77.70
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 70.82
2 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 80.00
3 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 82.29
4 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 83.65
MS Edita PiprekováEdita Pipreková 03 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 88.19
Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 67.73
2 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 68.57
3 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 70.10
4 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 70.82
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 72.12
6 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 74.65
7 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 75.38
8 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 77.70
9 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 80.00
10 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 82.29
11 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 83.65
12 Edita PiprekováEdita Pipreková 03 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 88.19
Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 DNS

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Velička, Ožana, Linhart, Waloszek Velička, Ožana, Linhart, Waloszek Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 3:34.08
2 Hlavačka, Dorotík, Spilka, Stankov Hlavačka, Dorotík, Spilka, Stankov TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 3:34.36
3 Drštička, Kopec, Mališka, Vandrovec Drštička, Kopec, Mališka, Vandrovec Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 3:37.85
4 Sadil, Grégr, Hřebíček, Janošík Sadil, Grégr, Hřebíček, Janošík AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 3:39.31
5 Koutný, Skřivánek, Orava, Bezděk Koutný, Skřivánek, Orava, Bezděk SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 3:43.12
6 Valach, Kozubek, Baštýř, Lorenčík Valach, Kozubek, Baštýř, Lorenčík Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 3:45.60
7 Broda, Szymanik, Schneider, Zahraj Broda, Szymanik, Schneider, Zahraj TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 3:51.98
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Slouka, Plško, Měřínský, Dluhoš Slouka, Plško, Měřínský, Dluhoš Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 3:43.43
2 Sulák, Štěbra, Vícha, Zátopek Sulák, Štěbra, Vícha, Zátopek AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 4:01.66
3 Zemánek, Lisník, Vlk, Pavelek Zemánek, Lisník, Vlk, Pavelek TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 4:05.79
4 Záleský, Chmelík, Chmelík, Šticha Záleský, Chmelík, Chmelík, Šticha Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 4:08.97
5 Pavelek, Pavelek, Bednář, Kvak Pavelek, Pavelek, Bednář, Kvak TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 4:11.84
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Velička, Ožana, Linhart, Waloszek Velička, Ožana, Linhart, Waloszek Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 3:34.08
2 Hlavačka, Dorotík, Spilka, Stankov Hlavačka, Dorotík, Spilka, Stankov TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 3:34.36
3 Drštička, Kopec, Mališka, Vandrovec Drštička, Kopec, Mališka, Vandrovec Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 3:37.85
4 Sadil, Grégr, Hřebíček, Janošík Sadil, Grégr, Hřebíček, Janošík AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 3:39.31
5 Koutný, Skřivánek, Orava, Bezděk Koutný, Skřivánek, Orava, Bezděk SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 3:43.12
6 Slouka, Plško, Měřínský, Dluhoš Slouka, Plško, Měřínský, Dluhoš Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 3:43.43
7 Valach, Kozubek, Baštýř, Lorenčík Valach, Kozubek, Baštýř, Lorenčík Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 3:45.60
8 Broda, Szymanik, Schneider, Zahraj Broda, Szymanik, Schneider, Zahraj TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 3:51.98
9 Sulák, Štěbra, Vícha, Zátopek Sulák, Štěbra, Vícha, Zátopek AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 4:01.66
10 Zemánek, Lisník, Vlk, Pavelek Zemánek, Lisník, Vlk, Pavelek TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 4:05.79
11 Záleský, Chmelík, Chmelík, Šticha Záleský, Chmelík, Chmelík, Šticha Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 4:08.97
12 Pavelek, Pavelek, Bednář, Kvak Pavelek, Pavelek, Bednář, Kvak TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 4:11.84

4 x 400 m - Ženy

(so, 8.6.2019 - 15:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Schwarzerová, Jeličová, Sochová, Hendrychová Schwarzerová, Jeličová, Sochová, Hendrychová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 4:16.10
2 Zdražilová, Svobodová, Úlehlová, Dostálová Zdražilová, Svobodová, Úlehlová, Dostálová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 4:19.03
3 Hřebíčková, Jiráčková, Červená, Králiková Hřebíčková, Jiráčková, Červená, Králiková AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 4:22.35
4 Wagnerová, Jarošková, Glučová, Sikorová Wagnerová, Jarošková, Glučová, Sikorová Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 4:29.80
5 Máchová, Hanzelková, Šebestíková, Šenkeříková Máchová, Hanzelková, Šebestíková, Šenkeříková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 4:43.42
6 Popová, Hajdušková, Marklová, Žáčková Popová, Hajdušková, Marklová, Žáčková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 4:49.93
7 Šotková, Klotková, Ohryzková, Malcharová Šotková, Klotková, Ohryzková, Malcharová Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 5:09.84
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 8.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.541.591.641.691.741.791.821.851.881.911.941.972.00
MS Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 17 1.97 ------o-oxxooxxoxxx
2 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 15 1.94 -----oooooxxoxxx
3 Tomáš MráčekTomáš Mráček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 14 1.88 ----oo-ooxxx
MS Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 16 1.88 ------oxxoxoxxx
5 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 13 1.82 ---oooxxoxxx
6 Marek DrásalMarek Drásal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 2 1.74 oooxooxxx
7 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 7 1.74 oooxoxoxxx
8 Matěj DluhošMatěj Dluhoš
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 6 1.74 -oooxxoxxx
9= Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 8 1.69 -oooxxx
9= Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 12 1.69 ---o-xxx
11 Miloš PallaMiloš Palla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 10 1.69 ooxooxxx
12 Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 4 1.64 xoxxooxxx
13 Tomáš ArbeitTomáš Arbeit
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
75 1 1.64 ooxoxxx
14 Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 5 1.64 xooxoxxx
15= Jiří ŠtichaJiří Šticha
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
00 9 1.64 -oxxoxxx
15= Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
84 3 1.64 ooxxoxxx
Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 11 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 8.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.371.421.471.521.571.601.631.661.691.72
1 Natálie MatuškováNatálie Matušková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 14 1.66 --ooxooooxxx
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 13 1.60 --oooxoxxx
3= Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 9 1.52 -oooxxx
3= Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 12 1.52 -oooxx-
3= Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 8 1.52 -oooxxx
6= Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 7 1.52 oooxoxxx
6= Tereza VlčkováTereza Vlčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 10 1.52 -ooxoxxx
MS Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 1.47 oooxxx
9= Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 5 1.42 oxoxxx
9= Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1 1.42 -xoxxx
11= Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 11 1.37 xoxxx
11= Barbora BílkováBarbora Bílková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 4 1.37 xoxxx
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 6 DNS
Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 2 NM
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 8.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.402.602.803.003.203.303.403.503.603.703.803.904.004.154.254.35
1 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 14 4.15 ---------oxxo-xoxxo-xxx
2 Michal ValentaMichal Valenta
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
77 11 3.70 ------oxoxoxxox
3 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 12 3.60 ---oooxoooxxx
4 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
81 7 3.60 ---o--xxo-xo
5 Martin CeltaMartin Celta
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 10 3.40 ---ooooxxx
6 Michal HeczkoMichal Heczko
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
92 9 3.30 ---oooxxx
7 Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 8 3.00 --ooxxx
8 Tomáš MráčekTomáš Mráček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 2 3.00 oooxoxxx
9 Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
59 5 2.80 -ooxxx
10 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 6 2.80 xoooxxx
Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 13 DNS
Vladimír SchertlerVladimír Schertler
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
81 3 NM
Eric TrynkaEric Trynka
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
04 4 NM
Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 1 NM
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 8.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.902.102.302.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.81
MS Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 16 3.70 -----------ooooxxoxxx
2 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
01 12 3.40 ------o-oooxoxoxxx
MS Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 14 3.40 -----------xoxxox-xx
4 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 13 3.30 -----oo-ooxooxxx
5 Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 9 2.90 -----ooxoxxx
6 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 7 2.80 -oooooxoxxx
7 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 10 2.80 --oooxoxoxxx
8 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 5 2.50 ooooxxx
9 Eliška HenklováEliška Henklová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 6 2.50 --xxoxxoxxx
10 Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 2 2.30 xoooxxx
11 Monika HermanováMonika Hermanová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 4 1.90 oxxx
Taťána DobešováTaťána Dobešová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 11 DNS
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 3 DNS
Michaela KasparováMichaela Kasparová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
73 1 NM
Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 8 NM
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 15 NM
Poznámky/pokusy:
" závodnice Picmausová Petra z SSK Vítkovice - zraněna, ošetřena a odeslána do nemocnice
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 8.6.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 16 6.72 +3.2 m/s 6.67  +4.26.63  +2.76.62  +3.86.676.72  +3.2-6.66  +3.9
2 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 18 6.54 +3.1 m/s 5.69 +2.0 m/s  +2.75.69  +2.06.16  +4.86.16 +3.6 +5.06.54  +3.1
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 21 6.53 +6.0 m/s 6.39  +4.56.08  +2.96.38  +6.26.396.28  +2.36.47  +4.16.53  +6.0
4 Dan KovářDan Kovář
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 14 6.40 +2.0 m/s 6.40  +2.06.20  +2.5-6.406.31  +2.65.97  +2.2 +4.3
5 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 17 6.38 +6.4 m/s 5.88  +4.85.83  +2.46.04  +4.06.045.81  +4.46.32  +4.36.38  +6.4
6 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 15 6.36 +3.9 m/s 6.36  +3.9 +3.8 +3.36.366.14  +2.6 +2.8 +5.1
MS Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 20 6.35 +1.9 m/s 6.33  +1.36.35  +1.94.80  +2.66.350.00.00.0
8 Karel BrychtaKarel Brychta
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 11 6.17 +3.2 m/s 5.76  +2.66.17  +3.25.80  +5.16.17 +4.05.72  +3.6 +5.9
9 Jan VicherJan Vicher
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 9 6.16 +5.6 m/s 5.86  +2.55.73  +5.05.44  +3.55.865.57  +5.36.03  +2.96.16  +5.6
10 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 12 5.78 +4.1 m/s 5.68  +3.15.66  +3.15.78  +4.15.780.00.00.0
11 Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 8 5.70 +2.3 m/s 5.69 +1.5 m/s 5.70  +2.35.69  +1.5 +4.35.700.00.00.0
12 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 13 5.65 +3.9 m/s 4.23 +2.0 m/s  +4.84.23  +2.05.65  +3.95.650.00.00.0
13 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
84 3 5.59 +2.9 m/s 5.45 +1.3 m/s 5.45  +1.3 +2.85.59  +2.95.590.00.00.0
14 Martin VíchaMartin Vícha
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
90 2 5.58 +2.1 m/s 5.35 +2.0 m/s 5.58  +2.15.35  +2.0 +5.05.580.00.00.0
15 Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 10 5.53 +4.1 m/s  +5.15.49  +3.55.53  +4.15.530.00.00.0
16 Jiří ŠtichaJiří Šticha
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
00 4 5.43 +2.9 m/s 5.43  +2.95.09  +2.55.14  +5.45.430.00.00.0
17 Jakub KozubekJakub Kozubek
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
99 19 5.42 +1.6 m/s 5.42  +1.6--5.420.00.00.0
18 Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 6 5.37 +3.4 m/s 5.27 +1.8 m/s 5.27  +1.85.36  +2.65.37  +3.45.370.00.00.0
19 René GolasowskiRené Golasowski
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
03 1 5.26 +0.6 m/s 5.14  +2.74.52  +2.35.26  +0.65.260.00.00.0
Adam HoušťavaAdam Houšťava
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 5 DNS
Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 7 DNS
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 8.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 18 5.56 +2.1 m/s 5.27 +1.9 m/s 5.56  +2.15.27  +1.95.37  +3.85.560.00.00.0
MS Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 20 5.50 +0.1 m/s 5.50  +0.1 +2.95.08  +3.25.500.00.00.0
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 16 5.45 +5.5 m/s 5.03 +1.7 m/s 4.99  +2.65.03  +1.75.45  +5.55.455.01  +2.6 +2.1 +5.3
4 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 17 5.25 +2.5 m/s 5.20 +1.8 m/s 5.22  +5.25.25  +2.55.17  +3.85.255.20  +1.85.14  +2.85.16  +3.8
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 13 5.18 +2.0 m/s  +2.6 +3.75.07  +3.85.075.10  +4.2 +1.85.18  +2.0
6 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 8 5.16 +4.6 m/s 5.06  +4.45.16  +4.64.99  +4.25.164.64  +2.54.89  +4.2 +2.7
7 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 15 5.14 +3.2 m/s 5.06 +1.0 m/s 5.06  +1.04.94  +4.43.95  +1.45.065.00  +1.84.96  +1.45.14  +3.2
8 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 12 5.07 +4.9 m/s 4.96 +2.0 m/s 4.91  +1.5 +5.14.91  +4.54.915.05  +3.04.96  +2.05.07  +4.9
9 Natálie MatuškováNatálie Matušková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 10 4.89 +2.2 m/s 4.82  +2.34.73  +4.84.87  +5.64.87 +6.64.79  +4.04.89  +2.2
10 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 7 4.86 +4.7 m/s 4.86  +4.74.72  +3.14.71  +3.84.864.65  +4.4 +2.54.80  +4.9
11 Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 9 4.85 +2.9 m/s 4.65  +4.54.85  +2.94.68  +3.54.850.00.00.0
12 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 6 4.81 +3.4 m/s 4.50 +1.8 m/s 2.93  +4.54.50  +1.84.81  +3.44.810.00.00.0
13 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 2 4.70 +5.0 m/s 4.54 +0.4 m/s 4.70  +5.04.54  +0.44.56  +4.24.700.00.00.0
MS Nikola GoldováNikola Goldová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1 4.67 +2.8 m/s 4.67  +2.84.16  +2.24.33  +2.84.670.00.00.0
15 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 5 4.55 +6.3 m/s 4.12 +1.5 m/s 4.55  +6.34.12  +1.54.26  +4.54.550.00.00.0
MS Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 4.50 +3.3 m/s 4.50  +3.3 +3.2 +3.34.500.00.00.0
17 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 11 4.43 +0.9 m/s 3.80  +4.2 +5.34.43  +0.94.430.00.00.0
18 Eliška MarszalekEliška Marszalek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 3 4.16 +3.8 m/s 4.02  +3.34.02  +2.74.16  +3.84.160.00.00.0
Helena TomkováHelena Tomková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
92 19 DNS
Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 14 DNS
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 8.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 13 13.63 +3.4 m/s 12.14 +1.4 m/s 12.14  +1.413.50  +3.113.37  +2.413.5013.47  +3.313.63  +3.4 +2.9
MS Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 12 13.58 +1.4 m/s 13.58  +1.413.43  +2.813.54  +2.113.580.00.00.0
3 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 13.44 +3.0 m/s 13.10 +1.6 m/s 12.72  +3.112.60  +0.913.16  +2.613.1613.10  +1.613.02  +2.613.44  +3.0
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 11 13.24 +2.6 m/s 12.98 +2.0 m/s 12.98  +2.013.24  +2.6-13.24---
5 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 2 12.34 +3.1 m/s 12.17  +4.312.34  +3.112.08  +4.412.34 +1.4--
6 Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 10 12.30 +1.7 m/s 12.14  +1.512.27  +1.212.30  +1.712.30---
7 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 7 12.18 +5.4 m/s 11.89 +1.2 m/s 11.97  +3.211.89  +1.211.81  +3.411.9712.18  +5.412.01  +4.412.16  +2.2
8 Robin DorotíkRobin Dorotík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 8 11.88 +3.8 m/s 11.79 +1.8 m/s 11.71  +1.811.79  +1.811.32  +1.911.7911.73  +1.511.88  +3.8 +4.0
9 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 1 11.88 +1.6 m/s 11.52  +2.911.88  +1.6 +2.911.88 +2.0 +2.311.72  +2.6
10 Jiří ŠtichaJiří Šticha
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
00 6 11.60 +2.9 m/s 11.20  +2.711.17  +2.111.60  +2.911.600.00.00.0
11 Martin VíchaMartin Vícha
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
90 3 11.50 +2.4 m/s  +2.311.50  +2.4 +4.211.500.00.00.0
Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 9 NM
Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
84 4 NM
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 8.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VlčkováTereza Vlčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1 11.35 +4.5 m/s 11.02  +4.010.58  +2.511.35  +4.511.35x10.87  +2.211.14  +2.1
2 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 6 10.89 +2.0 m/s 10.86  +4.510.89  +2.009.76  +3.910.8909.14  +3.510.86  +3.9 +0.9
3 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 10 10.87 +1.5 m/s  +5.210.76  +4.210.87  +1.510.8710.58  +2.510.78  +1.010.69  +1.8
4 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 9 10.69 +4.1 m/s  +4.410.52  +3.509.42  +2.710.5210.69  +4.110.57  +3.8 +3.1
5 Natálie MatuškováNatálie Matušková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 7 10.66 +2.3 m/s 10.26  +3.710.58  +3.110.66  +2.310.66 +3.810.37  +3.410.42  +3.2
MS Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 10.39 +2.4 m/s  +3.910.39  +2.4 +2.910.3910.05  +2.2 +2.3 +3.4
7 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 10.03 +2.4 m/s  +2.9 +4.110.03  +2.410.0309.73  +2.2 +5.3 +2.7
8 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2 09.86 +1.3 m/s  +4.3 +2.6 +2.90.009.69  +2.209.86  +1.309.69  +2.5
Helena TomkováHelena Tomková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
92 8 DNS
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 DNS
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 8.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 14 13.01 x13.01x13.0112.8812.76x
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
97 11 12.20 11.3811.42x11.4212.2011.77x
3 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
84 13 11.51 10.5210.8510.5210.8510.61x11.51
4 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 10 10.37 09.5810.37x10.37---
5 Karolína SchmidtováKarolína Schmidtová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
98 8 10.16 08.8109.3009.3009.3009.8609.9110.16
6 Hana HolaňováHana Holaňová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
99 7 09.72 08.7508.47x08.7509.57x09.72
7 Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 9 09.60 x08.9209.1509.1509.2009.5209.60
8 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 6 09.15 08.36x08.9108.9109.15xx
9 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
03 1 08.28 07.6508.2807.8108.280.00.00.0
10 Zuzana PumprlováZuzana Pumprlová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
60 4 08.27 08.0608.2608.2708.270.00.00.0
11 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 5 08.21 08.2108.0808.0308.210.00.00.0
MS Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 3 07.79 07.0207.79x07.790.00.00.0
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 DNS
Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 12 NM
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 8.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
75 15 13.34 12.7512.80x12.8012.9213.3412.88
2 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
90 13 13.34 11.4912.7212.4912.7212.8513.3412.61
3 Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
94 14 12.65 10.4511.5912.6512.65x12.1711.80
4 Jaroslav VelčovskýJaroslav Velčovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
87 3 11.72 11.4911.72x11.7210.9811.47x
5 Pavel KuklaPavel Kukla
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
71 11 11.33 11.13x11.2111.2111.3311.1911.13
6 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
73 10 11.31 10.5311.0511.3111.31---
7 Lukáš LehockýLukáš Lehocký
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
88 2 10.92 -10.4210.2910.42x10.9210.35
8 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
92 8 10.82 10.2810.4910.0810.4910.5210.8210.44
9 Michal HeczkoMichal Heczko
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
92 9 10.40 x10.2310.4010.400.00.00.0
10 Jan HolecJan Holec
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
82 1 10.10 09.8610.10x10.100.00.00.0
11 Martin BudíkMartin Budík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
87 7 10.02 10.0209.7310.0010.020.00.00.0
12 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
65 5 09.86 09.5909.8609.6909.860.00.00.0
13 Dalibor SvobodaDalibor Svoboda
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
89 6 09.24 09.0409.24x09.240.00.00.0
14 Vít PolášekVít Polášek
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
94 4 07.94 07.94xx07.940.00.00.0
Ladislav KáňaLadislav Káňa
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
78 12 DNS
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 8.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 11 40.33 37.93x38.0338.03x40.33x
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
97 9 38.30 36.3638.0737.4338.0736.43x38.30
3 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
84 10 37.91 32.1436.8234.4436.82x37.91x
4 Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 7 29.12 27.19x27.2527.2527.21x29.12
5 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 8 25.56 23.4224.3525.3225.32x25.5625.51
6 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 6 24.47 21.5124.4721.2024.47x23.5824.40
7 Zuzana PumprlováZuzana Pumprlová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
60 4 21.67 20.5620.9321.0021.0021.6721.4221.07
8 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
03 2 20.91 17.7320.91x20.9120.33xx
9 Hana HolaňováHana Holaňová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
99 3 19.84 17.7319.8419.6419.840.00.00.0
Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
97 1 DNS
Karolína SchmidtováKarolína Schmidtová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
98 5 DNS
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 8.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Jiří HorkýJiří Horký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 15 45.47 45.4744.37x45.470.00.00.0
2 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
90 13 41.88 x41.28x41.2838.7539.3341.88
3 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
92 11 38.33 36.8036.7736.0636.8037.3137.6838.33
4 Pavel KuklaPavel Kukla
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
71 12 37.61 36.94xx36.94x37.6136.94
5 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
75 8 33.87 32.86x31.8132.86x32.3733.87
6 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
73 10 33.74 31.43x33.7433.74x31.2532.65
MS Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 7 32.92 30.98x32.9232.920.00.00.0
8 Jaroslav VelčovskýJaroslav Velčovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
87 1 32.09 29.05xx29.05x32.09x
9 Ladislav KáňaLadislav Káňa
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
78 14 31.15 27.8231.15x31.1530.0529.9331.05
10 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
81 6 30.80 30.80x-30.80---
11 Dalibor SvobodaDalibor Svoboda
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
89 5 28.94 27.66x28.9428.940.00.00.0
12 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
65 4 28.79 27.6928.1928.7928.790.00.00.0
13 Jan HolecJan Holec
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
82 9 27.90 x27.90x27.900.00.00.0
14 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 3 26.35 23.6123.7126.3526.350.00.00.0
15 Vít PolášekVít Polášek
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
94 2 22.11 22.11x19.9822.110.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 8.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 10 58.23 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
84 9 51.96 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 8 37.80 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 7 36.94 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 5 33.02 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 6 29.23 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 27.20 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
97 1 25.94 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
03 2 24.45 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
97 3 23.44 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 8.6.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Michal MaierMichal Maier
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
88 13 51.50 0.0
2 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
75 12 42.00 0.0
3 Zbyněk ŠebestaZbyněk Šebesta
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
62 10 38.60 0.0
4 Pavel KuklaPavel Kukla
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
71 11 38.50 0.0
5 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
90 9 35.40 0.0
6 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
73 7 34.16 0.0
7 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
92 8 31.32 0.0
8 Jaroslav VelčovskýJaroslav Velčovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
87 3 29.14 0.0
9 Vít PolášekVít Polášek
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
94 5 26.64 0.0
10 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 6 26.57 0.0
11 Michal HeczkoMichal Heczko
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
92 1 21.71 0.0
12 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
65 4 21.29 0.0
13 Jan MacuraJan Macura
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
89 2 17.94 0.0
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 8.6.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 14 34.36 34.3634.2433.8034.3631.6331.06-
2 Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
97 13 31.84 28.6031.8427.3231.8431.21x27.51
3 Hana HolaňováHana Holaňová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
99 12 31.41 28.8630.0431.0431.0431.41x28.61
4 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 10 30.78 29.4028.2728.1629.4029.7630.7827.17
5 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 1 30.12 30.1227.8728.6830.1229.0129.7128.98
6 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 8 28.59 26.3325.3524.1926.3324.9426.7128.59
7 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 11 28.45 28.4526.36x28.45xx27.41
8 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 9 24.57 24.5724.39-24.57---
9 Ellen MarklováEllen Marklová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 2 24.41 x24.4121.6124.410.00.00.0
10 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 6 23.21 22.92x23.2123.210.00.00.0
11 Natálie HoráčkováNatálie Horáčková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 7 21.92 21.9221.2520.9721.920.00.00.0
12 Tereza NovotnáTereza Novotná
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 5 21.05 19.4721.0514.5921.050.00.00.0
13 Jitka SvobodováJitka Svobodová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
84 4 20.55 18.5717.9920.5520.550.00.00.0
MS Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 3 18.97 18.4918.2018.9718.970.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 8.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Lukáš StřeleckýLukáš Střelecký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 16 55.90 55.9052.8452.8855.9053.5351.8355.15
2 Lukáš SvozilLukáš Svozil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 15 54.21 53.5753.9754.2154.21xx48.90
3 Jan HolecJan Holec
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
82 14 48.27 48.27x45.8248.2744.8245.3946.97
4 Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
94 13 47.52 43.5344.2442.8544.2445.4347.52x
5 Martin BudíkMartin Budík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
87 10 47.48 x42.0741.6242.0745.0845.0847.48
6 Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 3 44.28 44.28xx44.2843.32xx
7 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 12 44.10 39.8342.9341.0742.9344.1043.0540.01
MS Patrik LučanPatrik Lučan
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 11 42.77 42.15x36.7242.1540.9942.7738.92
9 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 9 39.50 39.50x37.3339.50xx39.06
10 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 2 38.03 38.0337.3036.5238.030.00.00.0
11 Radim VavříkRadim Vavřík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 7 36.91 25.4531.2036.9136.910.00.00.0
12 Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 8 36.29 35.1233.6936.2936.290.00.00.0
13 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 1 30.34 x30.3427.8830.340.00.00.0
14 Jakub KostkaJakub Kostka
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 6 26.39 24.7422.7226.3926.390.00.00.0
Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 5 DNS
Jiří ŠigutJiří Šigut
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
69 4 DNS
Celkem 16 závodníků