Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Olomouc (8. 6. 2019)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (Sat, 8.6.2019 - 15:30) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 4:11.30
2 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 4:12.99
3 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:16.28
4 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 4:17.18
5 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 4:20.11
6 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 4:20.48
7 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 4:20.85
8 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 4:21.07
9 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 4:21.52
10 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 4:24.68
MS Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 4:25.82
12 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 9 4:26.09
13 Martin TomicaMartin Tomica 90 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 11 4:30.14
14 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 4:31.86
Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 15 DNS
Total 15 racers
Běh 02 (Sat, 8.6.2019 - 15:30) official Photo finish Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 4:27.98
2 Marek LorenčíkMarek Lorenčík 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 4:28.78
3 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 4:31.41
4 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 4:33.29
5 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 4:36.59
6 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 4:41.88
7 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 4:42.42
8 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 4:43.76
9 Daniel MičolaDaniel Mičola 98 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 9 4:49.57
10 Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 4:50.18
MS Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 4:59.95
12 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 5:05.18
Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 DNS
Martin CeltaMartin Celta 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 DNS
Total 14 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result
1 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 4:11.30
2 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 4:12.99
3 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:16.28
4 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 4:17.18
5 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 4:20.11
6 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 4:20.48
7 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 4:20.85
8 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 4:21.07
9 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 4:21.52
10 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 4:24.68
11 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 4:25.82
12 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 9 4:26.09
13 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 4:27.98
14 Marek LorenčíkMarek Lorenčík 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 4:28.78
15 Martin TomicaMartin Tomica 90 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 11 4:30.14
16 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 4:31.41
17 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 4:31.86
18 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 4:33.29
19 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 4:36.59
20 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 4:41.88
21 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 4:42.42
22 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 4:43.76
23 Daniel MičolaDaniel Mičola 98 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 9 4:49.57
24 Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 4:50.18
25 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 4:59.95
26 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 5:05.18
Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 15 DNS
Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 DNS
Martin CeltaMartin Celta 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 DNS

1500 m - Ženy

(Sat, 8.6.2019 - 15:15) official Excel Info Start list Results
Pos. s Name Born Club/Nationality Ln. Result
1 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 4:57.39
MS Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 4:58.73
MS Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:58.77
4 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 5:23.84
MS Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15 5:28.50
6 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 5:29.11
7 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 5:35.50
8 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 5:36.41
9 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 16 5:37.03
10 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 5:40.28
11 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 17 5:40.71
12 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18 5:40.77
13 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 14 5:41.33
MS Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 11 5:42.87
15 Hana VanduchováHana Vanduchová 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10 5:50.66
16 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 6:01.38
Klára CicháKlára Cichá 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Anežka MalcharováAnežka Malcharová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 DNS
Total 18 racers