Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Olomouc (8. 6. 2019)

Skok o tyči - Muži

(so, 8.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.402.602.803.003.203.303.403.503.603.703.803.904.004.154.254.35
1 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 14 4.15 ---------oxxo-xoxxo-xxx
2 Michal ValentaMichal Valenta
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
77 11 3.70 ------oxoxoxxox
3 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 12 3.60 ---oooxoooxxx
4 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
81 7 3.60 ---o--xxo-xo
5 Martin CeltaMartin Celta
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 10 3.40 ---ooooxxx
6 Michal HeczkoMichal Heczko
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
92 9 3.30 ---oooxxx
7 Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 8 3.00 --ooxxx
8 Tomáš MráčekTomáš Mráček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 2 3.00 oooxoxxx
9 Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
59 5 2.80 -ooxxx
10 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 6 2.80 xoooxxx
Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 13 DNS
Vladimír SchertlerVladimír Schertler
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
81 3 NM
Eric TrynkaEric Trynka
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
04 4 NM
Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 1 NM
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 8.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.902.102.302.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.81
MS Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 16 3.70 -----------ooooxxoxxx
2 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
01 12 3.40 ------o-oooxoxoxxx
MS Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 14 3.40 -----------xoxxox-xx
4 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 13 3.30 -----oo-ooxooxxx
5 Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 9 2.90 -----ooxoxxx
6 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 7 2.80 -oooooxoxxx
7 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 10 2.80 --oooxoxoxxx
8 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 5 2.50 ooooxxx
9 Eliška HenklováEliška Henklová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 6 2.50 --xxoxxoxxx
10 Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 2 2.30 xoooxxx
11 Monika HermanováMonika Hermanová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 4 1.90 oxxx
Taťána DobešováTaťána Dobešová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 11 DNS
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 3 DNS
Michaela KasparováMichaela Kasparová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
73 1 NM
Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 8 NM
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 15 NM
Poznámky/pokusy:
" závodnice Picmausová Petra z SSK Vítkovice - zraněna, ošetřena a odeslána do nemocnice
Celkem 16 závodníků