Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Olomouc (8. 6. 2019)

5000 m - Muži

(so, 8.6.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 14 16:02.52
2 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 16:26.40
3 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 16:28.03
MS Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 16:34.39
5 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 16:38.82
6 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 16:42.34
7 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 18 17:00.95
8 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11 17:09.99
9 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 17 17:13.88
10 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 17:18.37
11 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 17:29.87
12 Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 15 18:09.37
13 David DostálDavid Dostál 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 18:19.46
14 David MelichDavid Melich 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 18:48.34
15 Marek SokolMarek Sokol 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 18:55.32
16 Eric TrynkaEric Trynka 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 16 21:07.05
Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 67 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 19 DNS
Pavel DvořákPavel Dvořák 82 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 DNS
Martin PrusekMartin Prusek 83 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 DNS
Celkem 19 závodníků

5000 m - Ženy

(so, 8.6.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 19:56.55
2 Kristýna KošákováKristýna Košáková 95 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 20:04.31
3 Dominika KraussováDominika Kraussová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 20:05.62
4 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 21:49.42
MS Michaela PoslušnáMichaela Poslušná 98 AC PardubiceAC Pardubice 1 21:55.01
Celkem 5 závodníků