Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Olomouc (8. 6. 2019)

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Velička, Ožana, Linhart, Waloszek Velička, Ožana, Linhart, Waloszek Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 3:34.08
2 Hlavačka, Dorotík, Spilka, Stankov Hlavačka, Dorotík, Spilka, Stankov TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 3:34.36
3 Drštička, Kopec, Mališka, Vandrovec Drštička, Kopec, Mališka, Vandrovec Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 3:37.85
4 Sadil, Grégr, Hřebíček, Janošík Sadil, Grégr, Hřebíček, Janošík AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 3:39.31
5 Koutný, Skřivánek, Orava, Bezděk Koutný, Skřivánek, Orava, Bezděk SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 3:43.12
6 Valach, Kozubek, Baštýř, Lorenčík Valach, Kozubek, Baštýř, Lorenčík Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 3:45.60
7 Broda, Szymanik, Schneider, Zahraj Broda, Szymanik, Schneider, Zahraj TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 3:51.98
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 16:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Slouka, Plško, Měřínský, Dluhoš Slouka, Plško, Měřínský, Dluhoš Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 3:43.43
2 Sulák, Štěbra, Vícha, Zátopek Sulák, Štěbra, Vícha, Zátopek AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 4:01.66
3 Zemánek, Lisník, Vlk, Pavelek Zemánek, Lisník, Vlk, Pavelek TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 4:05.79
4 Záleský, Chmelík, Chmelík, Šticha Záleský, Chmelík, Chmelík, Šticha Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 4:08.97
5 Pavelek, Pavelek, Bednář, Kvak Pavelek, Pavelek, Bednář, Kvak TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 4:11.84
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Velička, Ožana, Linhart, Waloszek Velička, Ožana, Linhart, Waloszek Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 3:34.08
2 Hlavačka, Dorotík, Spilka, Stankov Hlavačka, Dorotík, Spilka, Stankov TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 3:34.36
3 Drštička, Kopec, Mališka, Vandrovec Drštička, Kopec, Mališka, Vandrovec Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 3:37.85
4 Sadil, Grégr, Hřebíček, Janošík Sadil, Grégr, Hřebíček, Janošík AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 3:39.31
5 Koutný, Skřivánek, Orava, Bezděk Koutný, Skřivánek, Orava, Bezděk SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 3:43.12
6 Slouka, Plško, Měřínský, Dluhoš Slouka, Plško, Měřínský, Dluhoš Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 3:43.43
7 Valach, Kozubek, Baštýř, Lorenčík Valach, Kozubek, Baštýř, Lorenčík Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 3:45.60
8 Broda, Szymanik, Schneider, Zahraj Broda, Szymanik, Schneider, Zahraj TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 3:51.98
9 Sulák, Štěbra, Vícha, Zátopek Sulák, Štěbra, Vícha, Zátopek AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 4:01.66
10 Zemánek, Lisník, Vlk, Pavelek Zemánek, Lisník, Vlk, Pavelek TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 4:05.79
11 Záleský, Chmelík, Chmelík, Šticha Záleský, Chmelík, Chmelík, Šticha Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 4:08.97
12 Pavelek, Pavelek, Bednář, Kvak Pavelek, Pavelek, Bednář, Kvak TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 4:11.84

4 x 400 m - Ženy

(so, 8.6.2019 - 15:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Schwarzerová, Jeličová, Sochová, Hendrychová Schwarzerová, Jeličová, Sochová, Hendrychová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 4:16.10
2 Zdražilová, Svobodová, Úlehlová, Dostálová Zdražilová, Svobodová, Úlehlová, Dostálová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 4:19.03
3 Hřebíčková, Jiráčková, Červená, Králiková Hřebíčková, Jiráčková, Červená, Králiková AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 4:22.35
4 Wagnerová, Jarošková, Glučová, Sikorová Wagnerová, Jarošková, Glučová, Sikorová Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 4:29.80
5 Máchová, Hanzelková, Šebestíková, Šenkeříková Máchová, Hanzelková, Šebestíková, Šenkeříková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 4:43.42
6 Popová, Hajdušková, Marklová, Žáčková Popová, Hajdušková, Marklová, Žáčková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 4:49.93
7 Šotková, Klotková, Ohryzková, Malcharová Šotková, Klotková, Ohryzková, Malcharová Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 5:09.84
Celkem 7 závodníků