Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Znojmo (9. 6. 2019)

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
97 10 14.30 +1.0 m/s 13.36  -0.2xx13.36-13.91  +1.014.30  +1.0
2 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 11 13.10 +0.2 m/s 12.96  +0.913.10  +0.213.10  +1.513.1013.07  +1.413.02  -1.7x
3 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 9 12.82 +0.5 m/s 12.12  -1.912.69  +0.5x12.6912.82  +0.5xx
4 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
95 7 12.68 +0.9 m/s xx12.68  +0.912.6812.55  +1.5x-
5 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 6 12.58 +1.9 m/s 11.91  +0.512.33  +0.712.31  +1.112.33x12.58  +1.912.42  +1.0
6 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
02 8 12.44 +0.6 m/s 11.66  -1.912.44  +0.612.10  +1.512.4412.18  +0.411.97  +1.7-
7 David JanákDavid Janák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 5 12.33 +2.9 m/s 12.20 +0.9 m/s 11.89  +1.2xx11.8912.20  +0.912.33  +2.9x
8 Marek HlineckýMarek Hlinecký
AC ČejkoviceAC Čejkovice
80 1 11.79 +0.5 m/s 11.75  +1.611.79  +0.5x11.79-xx
9 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 3 11.55 +1.3 m/s xx11.55  +1.311.550.00.00.0
10 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 4 11.49 +1.3 m/s 11.49  +1.3xx11.490.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola PařilováNikola Pařilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
94 12 11.37 +2.0 m/s 11.35  +1.7xx11.35x11.37  +2.0x
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 10 10.86 +1.1 m/s x10.78  -0.6x10.78xx10.86  +1.1
3 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 8 10.82 +0.8 m/s 10.46  -1.510.82  +0.810.57  +1.110.8210.30  +1.7x10.59  +0.7
4 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková
ASK BlanskoASK Blansko
00 5 10.80 -0.6 m/s 10.57  +0.510.80  -0.610.62  +1.010.8010.61  +4.6x10.62  +1.0
5 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 9 10.80 +0.9 m/s 09.20  -1.210.23  +2.510.16  +1.910.2310.50  -1.310.80  +0.910.57  -2.3
6 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
ASK BlanskoASK Blansko
02 11 10.65 +0.4 m/s 09.23  -1.610.37  +1.010.65  +0.410.6510.39  -1.310.50  +1.010.52  +0.4
7 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 7 10.23 +0.0 m/s 09.72  -0.609.72  +1.909.91  +0.609.9110.02  +2.210.23  +0.010.14  +2.1
8 Petra FritschováPetra Fritschová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 6 10.19 +1.0 m/s 09.98  +0.610.19  +1.010.08  +1.510.19xx10.05  +1.6
9 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4 09.69 +1.2 m/s x09.69  +1.2x09.690.00.00.0
10 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 3 09.67 +1.3 m/s 09.53  -0.809.63  +0.809.67  +1.309.670.00.00.0
11 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 1 09.44 +1.9 m/s x09.44  +1.9x09.440.00.00.0
12 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 2 09.32 -1.0 m/s 09.32  -1.0x09.25  +1.109.320.00.00.0
Celkem 12 závodníků