Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Znojmo (9. 6. 2019)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 9.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 50.02
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 50.80
3 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 6 51.38
4 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 51.60
5 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 53.09
6 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 53.24
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 9.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 54.08
2 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 54.18
3 Martin NeufussMartin Neufuss 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 56.49
4 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 60.29
5 Adam ŠandoAdam Šando 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 63.76
MS Jáchym BadinJáchym Badin 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 71.90
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 50.02
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 50.80
3 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 6 51.38
4 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 51.60
5 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 53.09
6 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 53.24
7 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 54.08
8 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 54.18
9 Martin NeufussMartin Neufuss 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 56.49
10 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 60.29
11 Adam ŠandoAdam Šando 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 63.76
12 Jáchym BadinJáchym Badin 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 71.90

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 9.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 58.28
2 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 58.47
3 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 60.93
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 61.62
Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 9.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 62.23
2 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 3 62.74
3 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 69.11
4 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 70.50
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 58.28
2 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 58.47
3 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 60.93
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 61.62
5 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 62.23
6 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 3 62.74
7 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 69.11
8 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 70.50
Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNS