Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Přerov, Kategorie III a IV

Přerov (9. 5. 2019)

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 9.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David BělkaDavid Bělka
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
03 1 10.83 09.5910.2910.7910.7910.830.00.0
2 Šimon KubešaŠimon Kubeša
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
03 11 10.82 10.8210.7710.7110.8210.630.00.0
3 Dominik DoležalDominik Doležal
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
03 3 10.81 xx09.1409.1410.810.00.0
4 Lukáš PavlíkLukáš Pavlík
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
04 16 10.56 10.56x09.5910.56-0.00.0
5 Vojtěch BestaVojtěch Besta
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
03 2 10.53 10.0810.1810.5310.5310.520.00.0
6 Jiří SedlákJiří Sedlák
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
03 24 09.89 08.64x09.8909.8909.320.00.0
7 Vojtěch JakubecVojtěch Jakubec
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
04 8 09.74 09.7409.6009.4709.7409.440.00.0
8 Oliver PungeOliver Punge
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
03 17 09.71 09.5708.7409.3409.5709.710.00.0
9 David GrebeníčekDavid Grebeníček
ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice
04 4 09.71 09.0809.1109.7109.7109.380.00.0
10 Daniel TallaDaniel Talla
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
03 21 09.61 06.50x08.9908.9909.610.00.0
11 Jaromír MachalaJaromír Machala
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
04 14 09.45 08.9409.2909.2509.2909.450.00.0
12 Vojtěch GromusVojtěch Gromus
ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí
03 5 09.24 07.5609.1309.2409.2408.270.00.0
13 David TasDavid Tas
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
03 22 09.22 08.5509.2208.7309.22-0.00.0
14 Filip ryšavýFilip ryšavý
Základní škola SvisleZákladní škola Svisle
04 18 09.17 09.17xx09.1708.230.00.0
15 Milan KyasMilan Kyas
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
03 13 09.11 07.8508.9609.1109.11-0.00.0
16 Vojtěch JurečekVojtěch Jureček
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
04 9 09.05 08.8508.8709.0509.0508.750.00.0
17 Matouš KubíčekMatouš Kubíček
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
03 12 08.98 08.7708.9807.8208.9807.610.00.0
18 Ondřej TalapkaOndřej Talapka
ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko
03 23 08.88 --08.8808.8807.860.00.0
19 Patrik MartinecPatrik Martinec
ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov
03 15 08.67 08.6708.6208.2508.67-0.00.0
20 Jakub KeňoJakub Keňo
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
04 10 08.28 07.47x08.2808.28-0.00.0
21 Jakub HubkaJakub Hubka
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
04 7 08.22 08.2207.7407.9208.2208.000.00.0
22 Kryštof SochůrekKryštof Sochůrek
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
04 25 07.97 07.97x07.0007.9706.990.00.0
23 Jaroslav ŠtěpánJaroslav Štěpán
ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov
04 20 07.90 07.7107.6807.5707.7107.900.00.0
24 Zdeněk ŽaludaZdeněk Žaluda
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
05 26 07.63 x06.9607.6307.6307.070.00.0
25 Filip SlovákFilip Slovák
ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck...
04 19 07.14 --07.1407.14x0.00.0
26 Vojtěch VymětalVojtěch Vymětal
Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a...
04 27 06.97 x06.9706.8106.9705.960.00.0
27 Adam HoušťavaAdam Houšťava
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
03 6 06.57 04.8706.57-06.57-0.00.0
Celkem 27 závodníků