Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Přerov, Kategorie III a IV

Přerov (9. 5. 2019)

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 8 3:17.01
2 Anthony KocmanAnthony Kocman 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 9 3:19.05
3 Sáva BiječekSáva Biječek 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 3:23.21
4 Eduard ČíhalEduard Číhal 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 3:24.66
5 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 3:25.55
6 Jan KoňaříkJan Koňařík 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 10 3:27.16
7 Jakub CsomaJakub Csoma 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 3:28.38
8 Lukáš HanzelkaLukáš Hanzelka 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 6 3:35.42
9 Tomáš KarasTomáš Karas 06 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 7 4:03.35
Radim DoleželRadim Doležel 07 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 5 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jaroslav KostelníčekJaroslav Kostelníček 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 1 3:25.05
2 Samuel PungeSamuel Punge 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 3:26.87
3 Josef KubaJosef Kuba 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 3 3:45.13
4 Viliam NedasViliam Nedas 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 6 3:55.25
5 Šimon LorencŠimon Lorenc 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 4 4:00.06
6 Jiří TesařJiří Tesař 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 8 4:05.04
7 Michael ZemánekMichael Zemánek 07 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 11 4:10.47
8 Richard KropáčRichard Kropáč 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 2 4:25.17
9 Lukáš MedunaLukáš Meduna 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 5 4:27.54
10 Gabriel ZapletalGabriel Zapletal 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 10 4:28.82
11 Marek VyroubalMarek Vyroubal 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 9 4:55.15
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 8 3:17.01
2 Anthony KocmanAnthony Kocman 06 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 9 3:19.05
3 Sáva BiječekSáva Biječek 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 3:23.21
4 Eduard ČíhalEduard Číhal 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 3:24.66
5 Jaroslav KostelníčekJaroslav Kostelníček 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 1 3:25.05
6 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 3:25.55
7 Samuel PungeSamuel Punge 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 3:26.87
8 Jan KoňaříkJan Koňařík 05 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 10 3:27.16
9 Jakub CsomaJakub Csoma 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 3:28.38
10 Lukáš HanzelkaLukáš Hanzelka 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 6 3:35.42
11 Josef KubaJosef Kuba 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 3 3:45.13
12 Viliam NedasViliam Nedas 05 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 6 3:55.25
13 Šimon LorencŠimon Lorenc 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 4 4:00.06
14 Tomáš KarasTomáš Karas 06 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 7 4:03.35
15 Jiří TesařJiří Tesař 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 8 4:05.04
16 Michael ZemánekMichael Zemánek 07 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 11 4:10.47
17 Richard KropáčRichard Kropáč 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 2 4:25.17
18 Lukáš MedunaLukáš Meduna 06 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 5 4:27.54
19 Gabriel ZapletalGabriel Zapletal 06 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 10 4:28.82
20 Marek VyroubalMarek Vyroubal 05 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 9 4:55.15
Radim DoleželRadim Doležel 07 ZŠ Přerov, Svisle 13ZŠ Přerov, Svisle 13 5 DNF