Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Přerov, Kategorie III a IV

Přerov (9. 5. 2019)

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 14 4:56.89
2 Dominik FoltasDominik Foltas 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 5:04.71
3 Tobiáš KuchtaTobiáš Kuchta 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 1 5:08.15
4 Michal HrabicaMichal Hrabica 03 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 11 5:09.73
5 Marek BalabánMarek Balabán 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 5:41.66
6 Zdeněk KrálZdeněk Král 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 15 5:46.85
7 Matyáš HlaváčMatyáš Hlaváč 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 10 5:48.92
8 Marek ZdražilMarek Zdražil 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 3 5:56.95
9 Alex JanoAlex Jano 05 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 12 6:05.75
10 Filip JurečekFilip Jureček 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 13 6:08.71
11 Martin BendaMartin Benda 03 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 6 6:13.28
12 Ondřej BéňaOndřej Béňa 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 5 6:16.12
13 Jakub BudekJakub Budek 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 7 6:35.88
David FrydrychDavid Frydrych 03 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 9 DNF
Tomáš ChodilíkTomáš Chodilík 04 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 2 DNF
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 14 4:56.74
2 Martin OndruškaMartin Ondruška 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 7 4:59.32
3 Dan ŠtěpánekDan Štěpánek 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 13 5:09.07
4 Tadeáš KýbusTadeáš Kýbus 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 5:11.12
5 Jan MožíšJan Možíš 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 4 5:14.34
6 Jiří VyhlídalJiří Vyhlídal 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 15 5:16.19
7 Jiří SedlákJiří Sedlák 03 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 10 5:18.21
8 Lubomír KratochvílLubomír Kratochvíl 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1 5:23.32
9 Marek PavelkaMarek Pavelka 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 8 5:26.61
10 Martin SedlákMartin Sedlák 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 9 5:29.95
11 Petr ObloukPetr Oblouk 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 5:33.00
12 Lukáš ObloukLukáš Oblouk 05 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 5 5:37.64
František ŠamořilFrantišek Šamořil 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 12 DNS
Tomáš MaródiTomáš Maródi 04 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 3 DNS
Filip SlovákFilip Slovák 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 11 DNF
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 14 4:56.74
2 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 14 4:56.89
3 Martin OndruškaMartin Ondruška 04 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 7 4:59.32
4 Dominik FoltasDominik Foltas 04 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 5:04.71
5 Tobiáš KuchtaTobiáš Kuchta 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 1 5:08.15
6 Dan ŠtěpánekDan Štěpánek 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 13 5:09.07
7 Michal HrabicaMichal Hrabica 03 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 11 5:09.73
8 Tadeáš KýbusTadeáš Kýbus 03 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 5:11.12
9 Jan MožíšJan Možíš 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 4 5:14.34
10 Jiří VyhlídalJiří Vyhlídal 04 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 15 5:16.19
11 Jiří SedlákJiří Sedlák 03 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 10 5:18.21
12 Lubomír KratochvílLubomír Kratochvíl 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 1 5:23.32
13 Marek PavelkaMarek Pavelka 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 8 5:26.61
14 Martin SedlákMartin Sedlák 03 ZŠ Za mlýnem PřerovZŠ Za mlýnem Přerov 9 5:29.95
15 Petr ObloukPetr Oblouk 03 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 6 5:33.00
16 Lukáš ObloukLukáš Oblouk 05 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 5 5:37.64
17 Marek BalabánMarek Balabán 04 ZŠ 1. máje HraniceZŠ 1. máje Hranice 4 5:41.66
18 Zdeněk KrálZdeněk Král 04 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 15 5:46.85
19 Matyáš HlaváčMatyáš Hlaváč 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 10 5:48.92
20 Marek ZdražilMarek Zdražil 05 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 3 5:56.95
21 Alex JanoAlex Jano 05 Základní škola SvisleZákladní škola Svisle 12 6:05.75
22 Filip JurečekFilip Jureček 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 13 6:08.71
23 Martin BendaMartin Benda 03 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 6 6:13.28
24 Ondřej BéňaOndřej Béňa 05 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 5 6:16.12
25 Jakub BudekJakub Budek 03 ZŠ Velká Dlážka PřerovZŠ Velká Dlážka Přerov 7 6:35.88
David FrydrychDavid Frydrych 03 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 9 DNF
Tomáš ChodilíkTomáš Chodilík 04 Gymnázium Jana Blahoslava a SPGŠ PřerovGymnázium Jana Blahoslava a... 2 DNF
František ŠamořilFrantišek Šamořil 05 ZŠ JAK Přerov, PředmostíZŠ JAK Přerov, Předmostí 12 DNS
Tomáš MaródiTomáš Maródi 04 ZŠ a MŠ Hranice, StruhlovskoZŠ a MŠ Hranice, Struhlovsko 3 DNS
Filip SlovákFilip Slovák 04 ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315ZŠ Lipník nad Bečvou, Oseck... 11 DNF