Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV

Ostrava - Porubská (14. 5. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 14.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš ZachMatyáš Zach
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 20 60.88 0.0
2 David VojtalDavid Vojtal
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 19 57.78 0.0
3 Jan ČechJan Čech
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 1 51.28 0.0
4 Marek KonvičnýMarek Konvičný
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
06 8 49.52 0.0
5 Michael DrastichMichael Drastich
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
05 2 49.39 0.0
6 Lukáš VolnýLukáš Volný
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 18 47.16 0.0
7 Kryštof NovákKryštof Novák
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
05 12 46.80 0.0
8 Jakub StarýJakub Starý
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
06 16 46.20 0.0
9 Jakub MaxeraJakub Maxera
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
06 46.19 0.0
10 Jakub GřonkaJakub Gřonka
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
06 5 44.90 0.0
11 Jan KubenkaJan Kubenka
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
06 10 43.18 0.0
12 Tadeáš PeterTadeáš Peter
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
06 15 42.06 0.0
13 Kryštof NovotnýKryštof Novotný
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
05 13 41.37 0.0
14 Martin HolánikMartin Holánik
zs velka polomzs velka polom
19 6 40.81 0.0
15 Matyáš FiedorMatyáš Fiedor
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
05 3 40.73 0.0
16 Ondřej PadrtaOndřej Padrta
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
05 14 40.70 0.0
17 Ondřej HřivnáčOndřej Hřivnáč
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 7 35.38 0.0
18 Leon Luis TörökLeon Luis Török
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
06 17 35.08 0.0
19 David BadžgoňDavid Badžgoň
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
06 34.08 0.0
20 Michal KroupaMichal Kroupa
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
06 9 32.72 0.0
21 Filip MartiníkFilip Martiník
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
06 11 32.65 0.0
David FoltysDavid Foltys
zs velka polomzs velka polom
19 4 DNS
Celkem 22 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 14.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LoveckáTereza Lovecká
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
06 22 42.72 0.0
2 Eliška ŠkarkováEliška Škarková
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 24 41.76 0.0
3 Tereza SedláčkováTereza Sedláčková
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
07 16 40.90 0.0
4 Tereza KopečkováTereza Kopečková
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
06 11 40.55 0.0
5 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
06 10 39.15 0.0
6 Veronika PřečkováVeronika Přečková
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
07 14 37.72 0.0
7 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
07 4 37.67 0.0
8 Ema RozumováEma Rozumová
ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832
07 23 36.26 0.0
9 Tereza WozničkováTereza Wozničková
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
07 20 34.95 0.0
10 Alice KozákováAlice Kozáková
zs velka polomzs velka polom
19 12 30.32 0.0
11 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
05 17 30.27 0.0
12 Adéla GaluškováAdéla Galušková
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
05 6 29.90 0.0
13 Karolína BoleslavskáKarolína Boleslavská
zs velka polomzs velka polom
19 2 29.16 0.0
14 Kamila BorgulováKamila Borgulová
ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka
07 3 28.42 0.0
15 Šarlota VavříkováŠarlota Vavříková
ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl...
07 18 28.16 0.0
16 Helena JurečkováHelena Jurečková
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
06 9 27.41 0.0
17 Nela RehováNela Rehová
ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky
07 15 25.58 0.0
18 Eliška HrbáčováEliška Hrbáčová
ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice
06 7 25.25 0.0
19 Eliška AdamusováEliška Adamusová
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
06 1 24.66 0.0
20 Anežka DedkováAnežka Dedková
zs velka polomzs velka polom
19 5 24.60 0.0
21 Kateřina JuhászováKateřina Juhászová
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 8 22.65 0.0
22 Martina ZichováMartina Zichová
ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav...
06 21 21.67 0.0
Kristýna VolfováKristýna Volfová
ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická
05 19 DNS
Anna LaštíkováAnna Laštíková
ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15
06 13 DNS
Celkem 24 závodníků