Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV

Ostrava - Porubská (14. 5. 2019)

1000 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (út, 14.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denis MikolajekDenis Mikolajek 19 zs velka polomzs velka polom 5 3:34.18
2 Radim MikusRadim Mikus 07 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 6 3:38.51
3 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 12 3:38.64
4 Adam ŠrubařAdam Šrubař 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 11 3:38.72
5 Matyáš NovotnýMatyáš Novotný 07 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 7 3:44.09
6 Lukáš MichalovLukáš Michalov 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 4 3:44.60
7 Ondřej PadrtaOndřej Padrta 05 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 8 3:52.43
8 Tomáš CívelaTomáš Cívela 05 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 2 3:59.70
9 Michael ŠevčíkMichael Ševčík 05 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 10 4:06.18
Lukáš ŘímanLukáš Říman 19 zs velka polomzs velka polom 9 DNS
David BřezovskýDavid Březovský 07 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 1 DNS
Minh DuongMinh Duong 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 3 DNS
Celkem 12 závodníků
Ml. žáci 02 (út, 14.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan CharvátekJan Charvátek 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 3:12.88
2 Ondřej KrupičkaOndřej Krupička 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 8 3:26.19
3 Robin CoufalRobin Coufal 05 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4 3:28.96
4 Daniel DostálDaniel Dostál 06 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 3:33.01
5 Daniel DivínDaniel Divín 19 zs velka polomzs velka polom 5 3:35.07
6 Richard KvětákRichard Květák 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 9 3:36.21
7 Milan NehudekMilan Nehudek 07 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 3:36.84
8 Lukáš ŘímanLukáš Říman 19 zs velka polomzs velka polom 3:38.59
9 Dominik ZátopekDominik Zátopek 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 12 3:45.54
10 Leon Luis TörökLeon Luis Török 06 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 4:01.47
11 Tomáš KaniokTomáš Kaniok 05 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 7 4:12.79
12 Ondřej IlyeninOndřej Ilyenin 06 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 6 4:14.42
13 Jan PobutaJan Pobuta 05 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 11 4:15.05
14 Ondřej MičaníkOndřej Mičaník 06 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 10 4:34.43
Celkem 14 závodníků