Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV

Ostrava - Porubská (14. 5. 2019)

4 x 60 m - Žáci

Žáci 01 (út, 14.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Goj, Rufer, Štefko, Čunta Goj, Rufer, Štefko, Čunta zs velka polomzs velka polom 3 32.23
2 Šulc, Podešva, Šmíd, Nábělek Šulc, Podešva, Šmíd, Nábělek ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 2 34.38
3 Vlach, Bezruč, Liška, Volný Vlach, Bezruč, Liška, Volný ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 4 34.97
Celkem 3 závodníků
Žáci 02 (út, 14.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Krupica, Lindauer, Milata, Zdražila Krupica, Lindauer, Milata, Zdražila ZŠ Porubská 832 AZŠ Porubská 832 A 3 31.91
2 Richtár, Stachel, Střižík, Štvrtna Richtár, Stachel, Střižík, Štvrtna ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les AZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4 32.27
3 Pyš, Navrátil, Lisák, Babiuch Pyš, Navrátil, Lisák, Babiuch Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 2 32.66
Celkem 3 závodníků
Žáci 03 (út, 14.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fojtík, Kavík, Crhák, Zahradníček Fojtík, Kavík, Crhák, Zahradníček ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les BZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 2 33.83
2 Kurej, Baláž, Dlouhý, Dobiáš Kurej, Baláž, Dlouhý, Dobiáš ZŠ Gen Janka AZŠ Gen Janka A 4 33.87
3 Dundálek, Koukal, Ondruch, Kuchař Dundálek, Koukal, Ondruch, Kuchař ZŠ Gen Janka BZŠ Gen Janka B 34.36
4 Farkas, Kylián, Bančovský, Pavliš Farkas, Kylián, Bančovský, Pavliš ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 3 35.84
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (út, 14.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Konvičný, Konvičný, Matějka, Novotný Konvičný, Konvičný, Matějka, Novotný ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 2 35.77
2 Kalous, Maxera, Novák, Čech Kalous, Maxera, Novák, Čech ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 3 35.82
3 Šrubař, Coufal, Grufík, Gřonka Šrubař, Coufal, Grufík, Gřonka ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les BZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4 36.60
4 Žůrek, Mikolajek, Říman, Klapuch Žůrek, Mikolajek, Říman, Klapuch zs velka polomzs velka polom 1 36.95
Celkem 4 závodníků
Ml. žáci 02 (út, 14.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hrabovský, Martinkevič, Zach, Teslík Hrabovský, Martinkevič, Zach, Teslík ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 31.49
2 Novák, Petroš, Huvar, Jirků Novák, Petroš, Huvar, Jirků ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 4 35.77
3 Kroupa, Dvořák, Folvarčný, Mikus Kroupa, Dvořák, Folvarčný, Mikus ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les AZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 2 35.93
4 Krupička, Zátopek, Hýl, Duong Krupička, Zátopek, Hýl, Duong ZŠ Gen Janka AZŠ Gen Janka A 3 36.05
5 Uher, Kubenka, Březovský, Starý Uher, Kubenka, Březovský, Starý ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 5 37.44
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

Žákyně 01 (út, 14.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rajová, Strnadová, Schwarzová, Konečná Rajová, Strnadová, Schwarzová, Konečná zs velka polomzs velka polom 4 35.83
2 Mikšíková, Křiváková, Kořenková, Jeřábková Mikšíková, Křiváková, Kořenková, Jeřábková ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2 37.11
3 Sýkorová, Szentkeresztyová, Novotná, Vrubelová Sýkorová, Szentkeresztyová, Novotná, Vrubelová ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les BZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 1 43.93
Gizová, Burdová, Vilkusová, Šlosarčíková Gizová, Burdová, Vilkusová, Šlosarčíková ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Žákyně 02 (út, 14.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vantuchová, Toová, Fialová, Válková Vantuchová, Toová, Fialová, Válková ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 31.19
2 Homolková, Zdražilová, Schneeberger, Bártová Homolková, Zdražilová, Schneeberger, Bártová ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 31.90
3 Strnadová, Zelenkova, Dudová, Procházková Strnadová, Zelenkova, Dudová, Procházková Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 2 35.50
4 Tesařová, Homolová, Kovalovská, Dao Tesařová, Homolová, Kovalovská, Dao ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les AZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4 36.21
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (út, 14.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kovalská, Mihalčíková, Gadlinová, Koláriková Kovalská, Mihalčíková, Gadlinová, Koláriková ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 3 35.84
2 Ruferová, Divišová, Bednářová, Kozáková Ruferová, Divišová, Bednářová, Kozáková zs velka polomzs velka polom 4 36.15
3 Sedláčková, Machalíková, Bobáčková, Julie Sedláčková, Machalíková, Bobáčková, Julie ZŠ Aleše Hrdličky 3ZŠ Aleše Hrdličky 3 1 38.52
4 Pekárková, Zichová, Kopečková, Kinkani Pekárková, Zichová, Kopečková, Kinkani ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 2 38.76
Celkem 4 závodníků
Ml. žákyně 02 (út, 14.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Březná, Gleňová, Gruberová, Pluskalová Březná, Gleňová, Gruberová, Pluskalová ZŠ Porubská 832 AZŠ Porubská 832 A 4 33.91
2 Přečková, Hošťáková, Svobodová, Kaczmarzová Přečková, Hošťáková, Svobodová, Kaczmarzová ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 1 36.53
3 Adamcová, Hoangová, Poláková, Vavříková Adamcová, Hoangová, Poláková, Vavříková ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les AZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 36.81
4 Blahušová, Šustová, Turková, Kadlčáková Blahušová, Šustová, Turková, Kadlčáková ZŠ Gen Janka AZŠ Gen Janka A 2 36.84
Celkem 4 závodníků
Ml. žákyně 03 (út, 14.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Škárková, Drozdová, Kociánová, Holšánová Škárková, Drozdová, Kociánová, Holšánová ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 4 36.57
2 Kotačková, Vojtková, Štvrtnová, Štefková Kotačková, Vojtková, Štvrtnová, Štefková ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les BZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 2 38.92
3 EL-Saharty, Pekarová, Janečková, Krchňavá EL-Saharty, Pekarová, Janečková, Krchňavá ZŠ Gen Janka BZŠ Gen Janka B 3 41.08
Celkem 3 závodníků