Back

 / Májové závody

Frýdek-Místek (1. 5. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 1.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš ZachMatyáš Zach
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 20 61.06 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 38 57.37 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 7 52.07 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 36 51.00 0.00.00.00.00.00.00.0
5= Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 35 50.00 0.00.00.00.00.00.00.0
5= Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 6 50.00 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Roman KozelRoman Kozel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 9 48.30 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 37 47.43 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 18 45.20 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 34 44.30 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Adam To Gia TriAdam To Gia Tri
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 15 42.93 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 33 42.87 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 13 42.17 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 12 41.50 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 31 40.74 0.00.00.00.00.00.00.0
16 David ŘímanDavid Říman
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 14 40.53 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Richard BenešRichard Beneš
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 1 39.52 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 32 38.86 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Jakub JányšJakub Jányš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 30 38.11 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 28 37.43 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 17 36.37 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Dominik JicháDominik Jichá
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 8 36.13 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 29 35.25 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Lukáš KubalaLukáš Kubala
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
07 10 32.32 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 27 32.13 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Petr HeczkoPetr Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 26 31.87 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 25 30.25 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Eduard MališEduard Mališ
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 11 29.67 0.00.00.00.00.00.00.0
29 Jakub DrlaJakub Drla
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
07 4 29.34 0.00.00.00.00.00.00.0
30 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 23 27.08 0.00.00.00.00.00.00.0
31 Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 24 27.06 0.00.00.00.00.00.00.0
32 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 21 26.20 0.00.00.00.00.00.00.0
33 Jakub BitalaJakub Bitala
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
07 2 24.62 0.00.00.00.00.00.00.0
34 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 22 23.50 0.00.00.00.00.00.00.0
35 Vít VendlVít Vendl
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
07 16 20.85 0.00.00.00.00.00.00.0
36 Matyáš BuštíkMatyáš Buštík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3 20.23 0.00.00.00.00.00.00.0
Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 19 DNS
Matěj ĎurinaMatěj Ďurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 5 DNS
Celkem 38 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 65 52.76 0.0
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 66 52.03 0.0
3 Linda KrálováLinda Králová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 59 47.62 0.0
4 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 63 47.15 0.0
5 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 64 44.67 0.0
6 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 30 44.40 0.0
7 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 25 43.41 0.0
8 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 35 43.06 0.0
9 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 6 38.13 0.0
10 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 51 37.67 0.0
11 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 57 37.65 0.0
12 Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 49 36.82 0.0
13 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 53 36.62 0.0
14 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 21 36.22 0.0
15 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 1 36.21 0.0
16 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 20 36.05 0.0
17 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 11 35.35 0.0
18 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 60 35.21 0.0
19 Eva GruberováEva Gruberová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 55 35.16 0.0
20 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 62 34.57 0.0
21 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 56 34.06 0.0
22 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 7 33.98 0.0
23 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 48 33.00 0.0
24 Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 61 32.74 0.0
25 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 52 32.31 0.0
26 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 50 31.00 0.0
27 Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 41 30.66 0.0
28 Barbora ŠímováBarbora Šímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 31 30.64 0.0
29 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 58 30.32 0.0
30 Valentýna KulováValentýna Kulová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 16 30.09 0.0
31 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 45 29.63 0.0
32 Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 54 29.55 0.0
33 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 38 29.47 0.0
34 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 28 29.33 0.0
35 Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 46 28.95 0.0
36 Liliana MachánkováLiliana Machánková
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
07 18 28.71 0.0
37 Hana NingerováHana Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 40 28.70 0.0
38 Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 47 27.52 0.0
39 Linda TicováLinda Ticová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 32 27.25 0.0
40 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 2 27.10 0.0
41 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
07 23 26.75 0.0
42 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 39 26.09 0.0
43 Eliška BártováEliška Bártová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
07 3 26.00 0.0
44 Nikol ČapandováNikol Čapandová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 44 24.94 0.0
45 Natalia NieciągNatalia Nieciąg
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 42 24.09 0.0
46 Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 26 24.04 0.0
47 Valérie KubečkováValérie Kubečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 15 23.88 0.0
48 Hana KřivánkováHana Křivánková
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
07 14 23.44 0.0
49 Eliška ValíkováEliška Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 37 23.37 0.0
50 Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 10 22.86 0.0
51 Petra MachkováPetra Machková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 19 22.44 0.0
52 Melánie HorkáMelánie Horká
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 9 22.00 0.0
53 Sára HochelováSára Hochelová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 36 21.97 0.0
54 Tereza LazarováTereza Lazarová
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
06 17 21.72 0.0
55 Terezia TulejováTerezia Tulejová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 34 19.75 0.0
56 Mia PospěchováMia Pospěchová
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
06 27 18.71 0.0
57 Silvie HomolováSilvie Homolová
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
07 8 17.57 0.0
58 Laura BenedikováLaura Benediková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 5 17.18 0.0
59 Barbora SpálováBarbora Spálová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 29 17.17 0.0
60 Hana BártováHana Bártová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
07 4 16.54 0.0
61 Barbora TulejováBarbora Tulejová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 33 16.47 0.0
62 Gita KřivánkováGita Křivánková
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
07 13 15.93 0.0
63 Eliška PohlováEliška Pohlová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
07 24 13.87 0.0
64 Kristýna OrawczakováKristýna Orawczaková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
07 22 13.25 0.0
Laura KrálováLaura Králová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 12 DNS
Celkem 65 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 1.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ChalupaJan Chalupa
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 26 30.64 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Adam DvořáčekAdam Dvořáček
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 16 29.73 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Josef BrázdaJosef Brázda
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 9 28.47 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Ondřej LieblOndřej Liebl
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
11 36 27.98 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Tobiáš KohoutekTobiáš Kohoutek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 31 27.71 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Tomáš BakotaTomáš Bakota
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 2 27.19 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Michal MazáčMichal Mazáč
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 42 27.16 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Adam LešundákAdam Lešundák
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 35 26.95 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Robert CholewaRobert Cholewa
Městský fotbalový klubMěstský fotbalový klub
10 27 23.17 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Jakub ŠimečekJakub Šimeček
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 56 22.85 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Ondřej BohoněkOndřej Bohoněk
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 8 22.46 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Robin PlchRobin Plch
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 49 21.73 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Jiří TylečekJiří Tyleček
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 58 21.50 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Jonáš VinárekJonáš Vinárek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 61 21.40 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Ondřej MynarzOndřej Mynarz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 46 21.15 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Jaroslav MarekJaroslav Marek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 40 20.81 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Jan HrubýJan Hrubý
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 25 20.69 0.00.00.00.00.00.00.0
18= Radek SamohylRadek Samohyl
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 52 20.47 0.00.00.00.00.00.00.0
18= Matěj SkořupaMatěj Skořupa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 53 20.47 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Václav KvasničkaVáclav Kvasnička
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 33 20.44 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Dominik GebauerDominik Gebauer
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 19 20.28 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Josef KuchařJosef Kuchař
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 32 20.03 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Jan MarekJan Marek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 39 19.95 0.00.00.00.00.00.00.0
24 David VlčekDavid Vlček
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 62 19.52 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Tomáš RédrTomáš Rédr
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 51 18.90 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Marián MáchaMarián Mácha
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 37 18.80 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Václav ŠodekVáclav Šodek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 57 18.61 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Ondřej MokrošOndřej Mokroš
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 45 18.43 0.00.00.00.00.00.00.0
29 Tobias KičmerTobias Kičmer
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 30 18.09 0.00.00.00.00.00.00.0
30 Tobiáš BembenekTobiáš Bembenek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
11 5 17.98 0.00.00.00.00.00.00.0
31 Mikoláš PolívkaMikoláš Polívka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
11 50 17.50 0.00.00.00.00.00.00.0
32 Daniel BělockýDaniel Bělocký
Beskydští lenošiBeskydští lenoši
11 4 17.43 0.00.00.00.00.00.00.0
33 Matyáš DostálMatyáš Dostál
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
10 12 16.89 0.00.00.00.00.00.00.0
34 Karel FulnečekKarel Fulneček
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
11 18 16.81 0.00.00.00.00.00.00.0
35 Filip MatoušekFilip Matoušek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 41 16.75 0.00.00.00.00.00.00.0
36 Jan BartošJan Bartoš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 3 16.11 0.00.00.00.00.00.00.0
37 Samuel GlogarSamuel Glogar
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 23 16.00 0.00.00.00.00.00.00.0
38 Alexandr MilataAlexandr Milata
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 44 15.99 0.00.00.00.00.00.00.0
39 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 17 15.92 0.00.00.00.00.00.00.0
40 Damien LancDamien Lanc
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 34 15.13 0.00.00.00.00.00.00.0
41 Benjamín SurýBenjamín Surý
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
10 55 15.10 0.00.00.00.00.00.00.0
42 Kryštof SrubekKryštof Srubek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 54 14.96 0.00.00.00.00.00.00.0
43 Tadeáš ValčíkTadeáš Valčík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 59 14.61 0.00.00.00.00.00.00.0
44 Jáchym NěmečekJáchym Němeček
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
11 47 14.49 0.00.00.00.00.00.00.0
45 Marek ŽivotskýMarek Životský
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 63 13.60 0.00.00.00.00.00.00.0
46 Ondřej GlombicaOndřej Glombica
SkaliceSkalice
11 22 13.48 0.00.00.00.00.00.00.0
47 Vilém VendlVilém Vendl
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
10 60 13.42 0.00.00.00.00.00.00.0
48 Jan ČempelJan Čempel
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 10 13.20 0.00.00.00.00.00.00.0
49 Jonáš DudysJonáš Dudys
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 15 12.45 0.00.00.00.00.00.00.0
50 Gabriel GeldnerGabriel Geldner
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 20 12.15 0.00.00.00.00.00.00.0
51 Jakub DudysJakub Dudys
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 14 11.87 0.00.00.00.00.00.00.0
52 Maxmilián HeinzMaxmilián Heinz
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
10 24 11.56 0.00.00.00.00.00.00.0
53 Oliver GížaOliver Gíža
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 21 11.42 0.00.00.00.00.00.00.0
54 Matěj AdamčíkMatěj Adamčík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 1 11.40 0.00.00.00.00.00.00.0
55 Jinřich JiříkJinřich Jiřík
KopřivniceKopřivnice
11 29 10.64 0.00.00.00.00.00.00.0
56 Vojtěch NovákVojtěch Novák
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
11 48 10.48 0.00.00.00.00.00.00.0
57 Filip MichelFilip Michel
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
11 43 10.08 0.00.00.00.00.00.00.0
58 Jan BlatoňJan Blatoň
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 7 09.19 0.00.00.00.00.00.00.0
59 Matyáš BerekMatyáš Berek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 6 08.79 0.00.00.00.00.00.00.0
Adam MališAdam Mališ
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 38 DNS
Daniel JirásekDaniel Jirásek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 28 DNS
Fabián DékanyFabián Dékany
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 11 DNS
Marek DrahošMarek Drahoš
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 13 DNS
Celkem 63 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 1.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš HraškoTomáš Hraško
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 18 51.18 0.0
2 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 7 46.69 0.0
3 Martin MocekMartin Mocek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 31 43.53 0.0
4 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 19 42.89 0.0
5 František MičanFrantišek Mičan
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 29 42.54 0.0
6 Josef ŠimončíkJosef Šimončík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 51 41.22 0.0
7 Josef ŠtefánekJosef Štefánek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 53 38.92 0.0
8 Radek VřesňákRadek Vřesňák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 58 37.63 0.0
9 Leon MacuraLeon Macura
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
08 27 37.50 0.0
10 Damián LojekDamián Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 26 37.12 0.0
11 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 52 35.23 0.0
12 Viktor PelcViktor Pelc
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 40 34.03 0.0
13 Matyáš PastrňákMatyáš Pastrňák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 38 33.99 0.0
14 Filip PopelářFilip Popelář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 42 33.61 0.0
15 David TykvaDavid Tykva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 55 33.53 0.0
16 Matěj MiklašMatěj Miklaš
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
08 30 33.50 0.0
17 Alex PelcAlex Pelc
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 39 33.00 0.0
18 Adam NowakAdam Nowak
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
08 36 32.13 0.0
19 Jonáš NovákJonáš Novák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 34 32.00 0.0
20 Štěpán BucifalŠtěpán Bucifal
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 2 31.60 0.0
21 Jakub GrünwaldJakub Grünwald
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 15 31.32 0.0
22 Daniel DoležalDaniel Doležal
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 6 30.85 0.0
23 Matěj BortlíkMatěj Bortlík
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 1 30.77 0.0
24 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 17 30.03 0.0
25 Adam KollegaAdam Kollega
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 22 29.87 0.0
26 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 24 29.36 0.0
27 Filip PivsetokFilip Pivsetok
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 41 28.97 0.0
28 Miroslav MyškaMiroslav Myška
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 32 28.35 0.0
29 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 10 28.26 0.0
30 Tadeáš ŠelongTadeáš Šelong
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 50 27.65 0.0
31 Lukáš OtýpkaLukáš Otýpka
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 37 27.61 0.0
32 Radim GorgošRadim Gorgoš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 11 27.58 0.0
33 Vojtěch ToVojtěch To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 54 27.32 0.0
34 David DobešDavid Dobeš
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
08 5 27.26 0.0
35 Tobias MelešTobias Meleš
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 28 26.33 0.0
36 Filip NiemczykFilip Niemczyk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 33 25.85 0.0
37 Jakub KušnírJakub Kušnír
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 25 25.83 0.0
38 Patrik CiompaPatrik Ciompa
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 3 25.76 0.0
39 Pavel CsankPavel Csank
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 4 25.65 0.0
40 Vojtěch StachaVojtěch Stacha
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 46 24.90 0.0
41 Albetr Mark FeltmanAlbetr Mark Feltman
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 8 24.33 0.0
42 Václav SzkatulaVáclav Szkatula
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 48 24.00 0.0
43 Adam ŠajerAdam Šajer
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 49 23.85 0.0
44 Mikuláš VeselýMikuláš Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 57 23.38 0.0
45 Robert ValentaRobert Valenta
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 56 21.54 0.0
46 Abu Haija ShakibAbu Haija Shakib
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 44 21.48 0.0
47 Lukáš HeuerLukáš Heuer
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 16 21.33 0.0
48 Karel KovalčíkKarel Kovalčík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 23 20.83 0.0
49 Tomáš GoronTomáš Goron
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 12 20.46 0.0
50 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
08 47 20.09 0.0
51 Ondřej FoltaOndřej Folta
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 9 20.02 0.0
52 Vojtěch SikoraVojtěch Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 45 19.98 0.0
53 Martin GotthardMartin Gotthard
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 13 14.61 0.0
54 Jan NovotnýJan Novotný
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 35 11.06 0.0
Kryštof PupíkKryštof Pupík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 43 DNS
Pavel KoleckýPavel Kolecký
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 21 DNS
Mateusz WojdyloMateusz Wojdylo
TL ROW RybnikTL ROW Rybnik
09 59 DNS
Adam GrabaczAdam Grabacz
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 14 DNS
Mirek KnotekMirek Knotek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 20 DNS
Celkem 59 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 1.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela KolebačováDaniela Kolebačová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
10 32 29.63 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Eliška GieckováEliška Giecková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
10 15 27.16 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Lenka TrombikováLenka Trombiková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 68 26.14 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Michaela RichterováMichaela Richterová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 55 25.80 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Dorota KaletováDorota Kaletová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 28 24.67 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Veronika SlížováVeronika Slížová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 58 22.05 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Haija Anna AbuHaija Anna Abu
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 1 21.85 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Adéla DemlováAdéla Demlová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 11 21.74 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Veronika BuryVeronika Bury
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 9 21.68 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Aneta ErmisováAneta Ermisová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 12 21.47 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Marie StoškováMarie Stošková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
10 63 21.35 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 2 20.49 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Valérie KrálováValérie Králová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 34 20.09 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 56 19.59 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Adéla StoškováAdéla Stošková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
10 62 19.33 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Kristýna UhrováKristýna Uhrová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 69 18.66 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Karolína BergerováKarolína Bergerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
11 4 18.00 0.00.00.00.00.00.00.0
18= Barbora ProkopováBarbora Prokopová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 53 17.98 0.00.00.00.00.00.00.0
18= Lara QuittováLara Quittová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 54 17.98 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Adina PohankováAdina Pohanková
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
10 50 17.90 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Karolína JavorskáKarolína Javorská
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 25 17.25 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Sára KonštackáSára Konštacká
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 33 16.98 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Nikol ChvostkováNikol Chvostková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 24 16.40 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Nela HasalováNela Hasalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 20 16.37 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Nicole HaringNicole Haring
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 19 16.32 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Štěpánka Eliška ŠeděnkováŠtěpánka Eliška Šeděnková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 66 16.27 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Sabina JurošováSabina Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 27 16.21 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 51 15.65 0.00.00.00.00.00.00.0
29 Adél SzücsAdél Szücs
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 65 15.55 0.00.00.00.00.00.00.0
30 Markéta EvjákováMarkéta Evjáková
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
11 13 15.54 0.00.00.00.00.00.00.0
31 Stella ZajícováStella Zajícová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
10 74 15.15 0.00.00.00.00.00.00.0
32 Alžběta BujokováAlžběta Bujoková
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
10 8 15.00 0.00.00.00.00.00.00.0
33 Micahela KalužováMicahela Kalužová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
11 29 14.94 0.00.00.00.00.00.00.0
34 Johana NovákováJohana Nováková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 44 14.82 0.00.00.00.00.00.00.0
35 Johana MünsterováJohana Münsterová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 43 14.54 0.00.00.00.00.00.00.0
36 Viktorie NovákováViktorie Nováková
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
10 45 14.45 0.00.00.00.00.00.00.0
37 Valérie KubulusováValérie Kubulusová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 37 14.32 0.00.00.00.00.00.00.0
38 Gabriela GrzychováGabriela Grzychová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 17 14.23 0.00.00.00.00.00.00.0
39 Markéta BláhováMarkéta Bláhová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 5 13.85 0.00.00.00.00.00.00.0
40 Dorota HodáňováDorota Hodáňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 22 13.45 0.00.00.00.00.00.00.0
41 Karolína ValoškováKarolína Valošková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 70 13.00 0.00.00.00.00.00.00.0
42= Viktorie KřistkováViktorie Křistková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 36 12.95 0.00.00.00.00.00.00.0
42= Amélie PastorkováAmélie Pastorková
SkaliceSkalice
10 47 12.95 0.00.00.00.00.00.00.0
44 Valérie SopuchováValérie Sopuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 60 12.85 0.00.00.00.00.00.00.0
45 Sofie VeselkováSofie Veselková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 71 12.43 0.00.00.00.00.00.00.0
46 Michaela PavlováMichaela Pavlová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
11 48 12.32 0.00.00.00.00.00.00.0
47 Tereza KljučikováTereza Ključiková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
11 30 12.10 0.00.00.00.00.00.00.0
48 Adéla StaňkováAdéla Staňková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
10 61 11.67 0.00.00.00.00.00.00.0
49 Ema MališováEma Mališová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 39 11.16 0.00.00.00.00.00.00.0
50 Eliška KmošťákováEliška Kmošťáková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 31 11.08 0.00.00.00.00.00.00.0
51 Klára MatwikowKlára Matwikow
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 42 10.56 0.00.00.00.00.00.00.0
52 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
10 67 10.35 0.00.00.00.00.00.00.0
53 Natálie LiškováNatálie Lišková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 38 10.31 0.00.00.00.00.00.00.0
54 Adéla PrášilováAdéla Prášilová
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
11 52 10.27 0.00.00.00.00.00.00.0
55 Veronika VeselkováVeronika Veselková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 72 10.17 0.00.00.00.00.00.00.0
56 Adéla KřibíkováAdéla Křibíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 35 09.82 0.00.00.00.00.00.00.0
57 Barbora BačováBarbora Bačová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 3 09.75 0.00.00.00.00.00.00.0
58 Amélie HorkáAmélie Horká
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 23 09.53 0.00.00.00.00.00.00.0
59 Laura JavůrkováLaura Javůrková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 26 09.05 0.00.00.00.00.00.00.0
60= Valerie MarflakováValerie Marflaková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 41 08.80 0.00.00.00.00.00.00.0
60= Eliška SmyčkováEliška Smyčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 59 08.80 0.00.00.00.00.00.00.0
60= Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 16 08.80 0.00.00.00.00.00.00.0
63 Ella HelsteinováElla Helsteinová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 21 08.73 0.00.00.00.00.00.00.0
64 Petra HaplováPetra Haplová
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
10 18 08.72 0.00.00.00.00.00.00.0
65 Eliška BobčákováEliška Bobčáková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 6 08.70 0.00.00.00.00.00.00.0
66 Sofie SkupinováSofie Skupinová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 57 08.67 0.00.00.00.00.00.00.0
67 Eliška PětvaldskáEliška Pětvaldská
Ostrava PorubaOstrava Poruba
11 49 08.58 0.00.00.00.00.00.00.0
68 Viktorie BorskáViktorie Borská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 7 07.87 0.00.00.00.00.00.00.0
69 Veronika BužkováVeronika Bužková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 10 07.10 0.00.00.00.00.00.00.0
70 Veronika MališováVeronika Mališová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 40 07.07 0.00.00.00.00.00.00.0
71 Michaela SvákováMichaela Sváková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 64 07.01 0.00.00.00.00.00.00.0
72 Tereza FaranováTereza Faranová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 14 07.00 0.00.00.00.00.00.00.0
73 Anna PailováAnna Pailová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
11 46 06.91 0.00.00.00.00.00.00.0
74 Kristýna WalentováKristýna Walentová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
10 73 05.23 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 74 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šárka LieblováŠárka Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
08 66 40.63 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 36.82 0.0
3 Sabina NesrstováSabina Nesrstová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 34 36.28 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 60 35.42 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 11 33.86 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 14 33.82 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 20 33.21 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 53 32.78 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Adéla MotykováAdéla Motyková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 32 30.86 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Aneta BabincováAneta Babincová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 1 30.79 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Klára ŽváčkováKlára Žváčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 65 29.81 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 3 29.80 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Beata JankováBeata Janková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 18 28.46 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Karin FojtíkováKarin Fojtíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 8 28.28 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Elen MalyškováElen Malyšková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 28 27.86 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Eleni ChvostkováEleni Chvostková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 17 27.40 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Eliška JichováEliška Jichová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 19 27.12 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Daniela ŠturalováDaniela Šturalová
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
08 56 27.06 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Linda ChovancováLinda Chovancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 16 26.71 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Ema SpilkováEma Spilková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 47 26.45 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Barabara ŠtárkováBarabara Štárková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
09 51 26.05 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Linda PetrůLinda Petrů
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 38 25.50 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Kateřina ChovancováKateřina Chovancová
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
09 15 25.08 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Vendula TvrdáVendula Tvrdá
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 59 25.00 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Veronika OpatrnáVeronika Opatrná
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 35 24.97 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Eliška PetrůEliška Petrů
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 37 24.66 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 54 24.50 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 52 24.28 0.00.00.00.00.00.00.0
29 Nikol KozielováNikol Kozielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 25 23.75 0.00.00.00.00.00.00.0
30 Marie BizoňováMarie Bizoňová
Frýdek-MístekFrýdek-Místek
08 4 23.62 0.00.00.00.00.00.00.0
31 Nikola KollegováNikola Kollegová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 22 23.43 0.00.00.00.00.00.00.0
32= Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
09 55 22.95 0.00.00.00.00.00.00.0
32= Karolína RozehnalováKarolína Rozehnalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 42 22.95 0.00.00.00.00.00.00.0
34 Vanesa LaskováVanesa Lasková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 27 22.64 0.00.00.00.00.00.00.0
35 Adéla KocurováAdéla Kocurová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 21 22.61 0.00.00.00.00.00.00.0
36 Marie KonvičkováMarie Konvičková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 23 22.55 0.00.00.00.00.00.00.0
37 Tereza HruškováTereza Hrušková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 13 22.34 0.00.00.00.00.00.00.0
38 Valerie HammondováValerie Hammondová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 10 22.03 0.00.00.00.00.00.00.0
39 Barbora ZávodnáBarbora Závodná
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 64 21.97 0.00.00.00.00.00.00.0
40 Michaela KubinováMichaela Kubinová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 26 21.54 0.00.00.00.00.00.00.0
41 Nela PospíšilováNela Pospíšilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 41 21.47 0.00.00.00.00.00.00.0
42 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 50 20.90 0.00.00.00.00.00.00.0
43 Ellen BurkovičováEllen Burkovičová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 5 20.50 0.00.00.00.00.00.00.0
44 Johanka PopiolkováJohanka Popiolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 40 20.18 0.00.00.00.00.00.00.0
45 Gabriela PetrováGabriela Petrová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 36 20.16 0.00.00.00.00.00.00.0
46 Julie VepřekováJulie Vepřeková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 62 19.82 0.00.00.00.00.00.00.0
47 Jana MartynkováJana Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 30 19.47 0.00.00.00.00.00.00.0
48 Eliška FaranováEliška Faranová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 7 19.10 0.00.00.00.00.00.00.0
49 Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 58 18.97 0.00.00.00.00.00.00.0
50 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 61 18.25 0.00.00.00.00.00.00.0
51 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 6 17.05 0.00.00.00.00.00.00.0
52 Tereza VeselkováTereza Veselková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 63 16.95 0.00.00.00.00.00.00.0
53 Markéta SkybíkováMarkéta Skybíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 46 16.65 0.00.00.00.00.00.00.0
54 Tereza KovalováTereza Kovalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 24 16.37 0.00.00.00.00.00.00.0
55 Laura MoškořováLaura Moškořová
Neuveden oddíl, městoNeuveden oddíl, město
08 31 16.17 0.00.00.00.00.00.00.0
56 Klára StaňkováKlára Staňková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 48 15.90 0.00.00.00.00.00.00.0
57 Alžběta HezkáAlžběta Hezká
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 12 15.43 0.00.00.00.00.00.00.0
58 Nina StonavskáNina Stonavská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 49 14.73 0.00.00.00.00.00.00.0
59 Natálie 1 SikorováNatálie 1 Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 44 14.60 0.00.00.00.00.00.00.0
60 Eliška ŘíhováEliška Říhová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 43 14.57 0.00.00.00.00.00.00.0
61 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 45 13.47 0.00.00.00.00.00.00.0
62 Kamila Naji HmoodováKamila Naji Hmoodová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 33 12.69 0.00.00.00.00.00.00.0
63 Aneta MaršálkováAneta Maršálková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 29 11.92 0.00.00.00.00.00.00.0
64 Eliška TkadlecováEliška Tkadlecová
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
09 57 10.71 0.00.00.00.00.00.00.0
Stella GorkováStella Gorková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 9 DNS
Barbora BalážikováBarbora Balážiková
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
08 2 DNS
Radka PetruškováRadka Petrušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 39 DNS
Celkem 67 závodníků