Back

 / Májové závody

Frýdek-Místek (1. 5. 2019)

Vrh koulí 2kg - Ml. žáci

(st, 1.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 15 14.95 13.8214.9514.3814.950.00.00.0
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 14.47 x13.8413.9113.9114.4714.0013.70
3 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 14 10.12 09.1809.2510.1210.120.00.00.0
4 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 3 09.15 08.4708.8208.7508.8209.1507.6808.99
5 Roman KozelRoman Kozel
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 6 09.11 08.2608.8809.1109.110.00.00.0
6 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 8 09.01 07.9108.0008.5008.5008.6909.0108.40
7 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 10 08.59 08.5908.1908.4408.590.00.00.0
8 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 5 08.01 07.7408.01-08.01---
9 Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4 07.78 x07.7806.4407.780.00.00.0
10 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 07.23 07.2307.21x07.230.00.00.0
11 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 7 07.08 07.0406.5307.0807.080.00.00.0
12 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 13 06.93 05.1606.9306.7806.930.00.00.0
13 Jakub DrlaJakub Drla
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
07 2 06.32 xx06.3206.320.00.00.0
14 Ondřej Jan VolnýOndřej Jan Volný
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
07 11 04.95 04.6504.9004.9504.950.00.00.0
Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 9 DNS
Poznámky/pokusy:
" Z důvodu záměny náčiní proběhla soutěž místo s 3kg náčiním pouze 2kg náčiním.
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 1.5.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 16 11.04 10.8110.4611.0411.0410.6709.8410.30
2 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 25 10.36 x10.3609.0410.3609.1408.9610.30
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 24 09.85 09.2709.8508.6909.8509.1209.6007.46
4 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 26 09.67 09.4609.6208.7909.6208.6008.9509.67
5 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 12 09.64 09.6409.1609.3409.6409.1209.5809.23
6 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 22 08.97 xx08.2808.2808.3707.8808.97
7 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 21 08.57 07.3507.9408.5708.5707.5907.9708.26
8 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 1 08.54 x08.4708.2708.4707.6907.7308.54
9 Karolína JuščíkováKarolína Juščíková
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
06 6 08.05 x08.0108.0508.050.00.00.0
10 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 11 07.35 06.1407.3507.0307.350.00.00.0
11 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 5 07.35 07.3506.8506.3607.350.00.00.0
12 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 17 07.34 x07.0907.3407.340.00.00.0
13 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 15 06.96 06.2606.6706.9606.960.00.00.0
14 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 2 06.94 06.6206.7706.9406.940.00.00.0
15 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4 06.88 06.6706.8806.7106.880.00.00.0
16 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 9 06.71 06.7106.5006.5906.710.00.00.0
17 Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 7 06.66 06.4406.0406.6606.660.00.00.0
18 Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 20 06.61 06.3606.6106.5406.610.00.00.0
19 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 19 06.57 06.0006.5705.9806.570.00.00.0
20 Hana NingerováHana Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 13 06.36 04.98x06.3606.360.00.00.0
21 Eliška PohlováEliška Pohlová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
07 14 06.27 06.2706.1606.0006.270.00.00.0
22 Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 10 05.98 05.9805.2905.5105.980.00.00.0
23 MArkéta KofroňováMArkéta Kofroňová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 8 05.85 05.85x05.5205.850.00.00.0
24 Eliška BártováEliška Bártová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
07 3 04.37 x03.8404.3704.370.00.00.0
Anna VáclavíkováAnna Václavíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 18 DNS
Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 23 DNS
Celkem 26 závodníků