Back

 / Májové závody

Frýdek-Místek (1. 5. 2019)

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 1.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 5 09.87 08.3908.9908.8808.9909.4109.3709.87
2 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 4 09.72 08.6209.1209.7209.7208.7609.2209.62
3 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 3 08.13 08.10xx08.1008.1307.99x
4 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 2 07.33 07.1007.2006.8007.2007.1607.3307.12
5 Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
02 1 07.09 06.1107.0707.0907.09---
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 14 11.20 11.01x11.0811.08xx11.20
2 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 4 10.70 10.7009.9910.3610.7010.45xx
3 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 5 09.96 x09.96x09.96xx09.67
4 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 13 08.75 x08.0208.7508.7508.2507.8208.75
5 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 11 08.56 07.6508.2908.5308.5308.5608.0008.47
6 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 12 08.34 07.4608.3407.8908.3406.3808.0907.90
7 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 6 08.22 08.1708.2207.9008.2208.0508.2008.03
8 Pavla PodolováPavla Podolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 2 07.96 07.9607.2207.7507.9607.5907.61x
9 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 7 07.85 07.2807.8507.5107.850.00.00.0
10 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 9 07.58 06.9907.5807.5507.580.00.00.0
11 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 10 07.52 07.5207.1507.1107.520.00.00.0
12 Elen FraitováElen Fraitová
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
05 1 06.76 06.76x06.7306.760.00.00.0
13 Kamila RohulákováKamila Rohuláková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3 06.63 x06.6306.0006.630.00.00.0
14 Anna TulejováAnna Tulejová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 8 06.35 06.35x06.3306.350.00.00.0
Celkem 14 závodníků