Back

 / Májové závody

Frýdek-Místek (1. 5. 2019)

800 m - Dorostenci

(st, 1.5.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:00.11
2 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:02.64
3 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:13.17
4 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:16.10
5 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:18.68
6 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:31.18
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci

(st, 1.5.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:10.90
2 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:12.78
3 Eric TrynkaEric Trynka 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2:21.34
4 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:24.48
5 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 LSK FMLSK FM 2:26.63
6 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:32.93
7 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:33.93
8 Matěj ValíkMatěj Valík 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:34.42
9 Alan NiemczykAlan Niemczyk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:38.38
10 Martin VlkMartin Vlk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:41.73
11 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:54.11
12 Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3:09.72
Lukáš DominikLukáš Dominik 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNS
Oliver GrzychOliver Grzych 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNS
Celkem 14 závodníků

800 m - Ml. žáci

(st, 1.5.2019 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal KociánMichal Kocián 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 2:32.93
2 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:34.57
3 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:34.58
4 David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 2:36.54
5 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:41.28
6 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:41.61
7 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:43.06
8 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 17 2:50.07
9 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 18 2:51.31
10 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:53.32
11 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:54.10
12 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:55.07
13 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 3:00.20
14 Eduard MališEduard Mališ 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16 3:01.28
15 Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:02.12
16 Jakub BitalaJakub Bitala 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 12 3:05.77
17 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:10.23
18 Vít VendlVít Vendl 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 19 3:17.16
19 Dominik JicháDominik Jichá 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 14 3:28.56
Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15 DNS
Celkem 21 závodníků

800 m - Dorostenky

(st, 1.5.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:29.30
2 Joanna KlasikJoanna Klasik 02 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 6 2:32.86
3 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:39.73
4 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 2:42.91
5 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:43.98
6 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:45.52
7 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:47.94
8 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:48.88
9 Hana KopelováHana Kopelová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:49.19
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:23.01
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 2:28.52
3 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 2:28.25
4 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14 2:30.55
5 Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 05 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 3 2:33.75
6 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:33.93
7 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:37.27
8 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 2:40.25
9 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:42.20
10 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 2:43.77
11 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15 2:45.28
12 Zuzana CiencalováZuzana Ciencalová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:48.81
13 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 16 2:52.80
14 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:57.18
15 Dita MikešováDita Mikešová 05 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 12 2:58.18
Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 DNS
Celkem 16 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(st, 1.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1 2:29.77
2 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:30.50
3 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:37.51
4 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:39.66
5 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:41.73
6 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 2:43.14
7 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20 2:45.45
8 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 2:46.80
9 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 15 2:51.75
10 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:52.28
11 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 2:53.27
12 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 34 2:53.37
13 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:53.45
14 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16 2:55.36
15 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 42 2:55.50
16 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18 2:56.54
17 Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:57.16
18 Hanna PrzezdzigHanna Przezdzig 06 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 5 2:57.39
19 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 29 3:00.11
20 Terezie ŠenkováTerezie Šenková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 41 3:01.05
21 Eliška KuchaříkováEliška Kuchaříková 07 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 33 3:01.60
22 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 39 3:02.03
23 Klára ČechováKlára Čechová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26 3:02.36
24 Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 27 3:03.71
25 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 10 3:04.20
26 Hana KřivánkováHana Křivánková 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 31 3:05.02
27 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17 3:05.10
28 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 36 3:05.21
29 Gita KřivánkováGita Křivánková 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 30 3:06.66
30 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 3:06.85
31 Liliana MachánkováLiliana Machánková 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 35 3:07.23
32 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19 3:09.52
33 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21 3:12.36
34 Eliška BártováEliška Bártová 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 23 3:12.53
35 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 25 3:15.51
36 Hana BártováHana Bártová 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 22 3:15.81
37 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 38 3:26.62
Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 24 DNS
Barbora SzymonkováBarbora Szymonková 07 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 40 DNS
Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 43 DNS
Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 32 DNS
Dominika NávratováDominika Návratová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 37 DNS
Tereza KobieluszováTereza Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 28 DNS
Celkem 43 závodníků