Back

 / Májové závody

Frýdek-Místek (1. 5. 2019)

Skok daleký - Žáci

(st, 1.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 11 4.67 -2.8 m/s 4.20  -0.5x4.67  -2.84.670.00.00.0
2 Martin VlkMartin Vlk
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 12 4.51 +1.5 m/s 4.34  -0.54.51  +1.5x4.510.00.00.0
3 Jakub DehnerJakub Dehner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 4 4.48 -1.1 m/s x4.48  -1.14.42  +0.24.480.00.00.0
4 Václav BorunskýVáclav Borunský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 2 4.38 -0.7 m/s 4.24  +1.74.38  -0.7x4.380.00.00.0
5 David BednářDavid Bednář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 1 4.38 +2.1 m/s 4.03 -1.1 m/s 4.38  +2.14.03  -1.1x4.380.00.00.0
6 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 10 4.37 +0.4 m/s x4.37  +0.44.10  -2.94.370.00.00.0
7 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 6 4.27 +0.3 m/s 4.27  +0.34.15  -0.13.73  +0.44.270.00.00.0
8 Pavel KowalaPavel Kowala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5 4.09 -0.4 m/s x3.82  +0.64.09  -0.44.090.00.00.0
9 Matěj MikMatěj Mik
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 7 3.94 +0.3 m/s 3.81  +0.13.94  +0.33.78  -0.73.940.00.00.0
10 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 9 2.99 -2.6 m/s xx2.99  -2.62.990.00.00.0
Jan ČermákJan Čermák
Frýdek-MístekFrýdek-Místek
05 3 DNS
Ondřej PavelekOndřej Pavelek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 8 NM
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna CagašováAnna Cagašová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 3 5.21 +0.6 m/s 5.21  +0.64.90  +1.15.12  +0.05.210.00.00.0
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 19 5.04 +2.4 m/s 4.60 -0.1 m/s 4.55  +0.55.04  +2.44.60  -0.15.040.00.00.0
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 5 4.89 +3.9 m/s 4.74 +1.1 m/s 4.89  +3.94.74  +1.14.60  +0.74.890.00.00.0
4 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 13 4.87 +1.5 m/s x4.74  +0.74.87  +1.54.870.00.00.0
5 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 7 4.83 +1.1 m/s 4.67  +1.14.80  +1.24.83  +1.14.830.00.00.0
6 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 16 4.53 +0.6 m/s 4.53  +0.64.49  +1.44.43  +0.14.530.00.00.0
7 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 21 4.50 +1.4 m/s 4.44  -0.44.50  +1.44.38  +0.24.500.00.00.0
8 Hana KarpováHana Karpová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 8 4.36 +1.7 m/s 4.36  +1.73.98  +0.44.18  +1.14.360.00.00.0
9 Martina FialováMartina Fialová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 6 4.36 +2.0 m/s 4.36  +2.0x3.94  +2.24.360.00.00.0
10 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 17 4.33 -0.6 m/s x3.45  -0.14.33  -0.64.330.00.00.0
11 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4 4.27 +2.9 m/s 4.27  +2.9xx4.270.00.00.0
12 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 10 4.04 +0.9 m/s 3.85  +0.94.04  +0.93.87  +1.04.040.00.00.0
13 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 1 3.95 -0.4 m/s 3.95  -0.43.88  +1.13.79  +1.03.950.00.00.0
14 Tereza VavřínováTereza Vavřínová
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
05 20 3.94 +2.5 m/s 3.80 -0.3 m/s 3.94  +2.5x3.80  -0.33.940.00.00.0
15 Anna VýmolováAnna Výmolová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 22 3.93 -0.4 m/s 3.93  -0.43.77  +0.23.27  +0.43.930.00.00.0
16 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 14 3.92 -0.2 m/s 3.91  +0.03.91  +2.13.92  -0.23.920.00.00.0
17 Nikola BobokováNikola Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 2 3.87 +2.9 m/s 3.78 +0.6 m/s 3.78  +0.63.87  +2.93.82  +2.33.870.00.00.0
18 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 15 3.85 +1.8 m/s 3.82  -0.73.85  +1.83.77  +0.73.850.00.00.0
19 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 9 3.71 +0.3 m/s 3.71  +0.33.31  +0.83.63  +1.13.710.00.00.0
20 Daniela MíčkováDaniela Míčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 12 3.68 +0.0 m/s 3.60  +0.93.68  +0.03.61  +0.73.680.00.00.0
21 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 18 3.56 -0.4 m/s x3.55  +2.13.56  -0.43.560.00.00.0
22 Simona GrycmanováSimona Grycmanová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 23 3.50 +0.3 m/s 3.50  +0.33.31  +1.63.38  -0.83.500.00.00.0
Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 11 DNS
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 1.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucas PavelkaLucas Pavelka
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 50 1.93 1.891.931.921.930.00.00.0
2 Jan RichterJan Richter
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 55 1.93 1.881.931.741.930.00.00.0
3 Filip TvrdýFilip Tvrdý
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 61 1.89 1.891.831.871.890.00.00.0
4 Radovan KonečnýRadovan Konečný
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 32 1.88 1.831.881.861.880.00.00.0
5 Benjamin SurýBenjamin Surý
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
10 1.88 x1.811.881.880.00.00.0
6 Václav ŠodekVáclav Šodek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 59 1.86 1.771.861.781.860.00.00.0
7 Benedikt PetřvaldskýBenedikt Petřvaldský
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 51 1.85 1.781.851.791.850.00.00.0
8 Michal GapkoMichal Gapko
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 21 1.83 1.831.741.711.830.00.00.0
9 Tomáš BakotaTomáš Bakota
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 3 1.82 1.821.761.781.820.00.00.0
10 Adam DvořáčekAdam Dvořáček
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 16 1.81 1.711.761.811.810.00.00.0
11 Václav SumaraVáclav Sumara
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 57 1.77 1.711.711.771.770.00.00.0
12 Martin ČeselskýMartin Česelský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 11 1.76 1.761.701.661.760.00.00.0
13 Ondřej MynarzOndřej Mynarz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 47 1.76 1.76x1.671.760.00.00.0
14 Prokop RákosProkop Rákos
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 53 1.75 1.671.751.631.750.00.00.0
15 Jiří TylečekJiří Tyleček
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 62 1.71 1.671.701.711.710.00.00.0
16 Filip MatoušekFilip Matoušek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 41 1.70 1.571.571.701.700.00.00.0
17 Dominik GebauerDominik Gebauer
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 22 1.69 1.691.641.681.690.00.00.0
18 Robin PlchRobin Plch
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 52 1.67 1.651.661.671.670.00.00.0
19 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 19 1.66 1.621.661.581.660.00.00.0
20 Matyáš BerekMatyáš Berek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 7 1.66 1.661.561.431.660.00.00.0
21 Samuel MitrengaSamuel Mitrenga
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 45 1.65 1.651.591.641.650.00.00.0
22 Josef BrázdaJosef Brázda
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 8 1.65 1.621.651.541.650.00.00.0
23 Jáchym NěmečekJáchym Němeček
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
11 48 1.65 1.581.651.601.650.00.00.0
24 Adam MališAdam Mališ
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 39 1.64 1.621.581.641.640.00.00.0
25 Jakub TrzaskalikJakub Trzaskalik
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
11 60 1.63 1.551.601.631.630.00.00.0
26 Jan ČempelJan Čempel
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 10 1.62 1.611.621.561.620.00.00.0
27 Jan BartošJan Bartoš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 4 1.62 1.531.621.471.620.00.00.0
28 Jinřich JiříkJinřich Jiřík
KopřivniceKopřivnice
11 30 1.62 1.121.491.621.620.00.00.0
29 Adam LichýAdam Lichý
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
10 38 1.61 1.601.591.611.610.00.00.0
30 Karel FulnečekKarel Fulneček
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
11 20 1.61 1.571.601.611.610.00.00.0
31 Vilém VendlVilém Vendl
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
10 1.61 x1.461.611.610.00.00.0
32 Maxmilián HeinzMaxmilián Heinz
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
10 28 1.60 1.571.521.601.600.00.00.0
33 Daniel GrünwaldDaniel Grünwald
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 27 1.60 1.601.491.541.600.00.00.0
34 Vojtěch NovákVojtěch Novák
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
11 49 1.58 1.581.381.321.580.00.00.0
35 Alexandr MilataAlexandr Milata
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 44 1.57 1.501.511.571.570.00.00.0
36 Adam StachaAdam Stacha
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 56 1.56 1.541.561.411.560.00.00.0
37 Ondřej GlombicaOndřej Glombica
SkaliceSkalice
11 25 1.56 1.501.561.491.560.00.00.0
38 Jakub ŠimečekJakub Šimeček
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 58 1.55 1.481.551.551.550.00.00.0
39 Albert ByrtusAlbert Byrtus
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 9 1.55 1.431.501.551.550.00.00.0
40 Ondřej MendrekOndřej Mendrek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
11 42 1.55 1.431.471.551.550.00.00.0
41 Dominik FigelDominik Figel
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 17 1.55 0.961.551.391.550.00.00.0
42 Oliver GížaOliver Gíža
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 24 1.54 1.441.531.541.540.00.00.0
43 Gabriel GeldnerGabriel Geldner
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 23 1.52 1.521.471.471.520.00.00.0
44 Jakub DudysJakub Dudys
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 14 1.50 1.501.501.501.500.00.00.0
45 Samuel GlogarSamuel Glogar
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 26 1.49 1.491.331.441.490.00.00.0
46 Adrian JankoAdrian Janko
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 29 1.49 1.321.491.201.490.00.00.0
47 Filip MichelFilip Michel
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
11 43 1.48 1.481.461.471.480.00.00.0
48 Ondřej KonštackýOndřej Konštacký
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 33 1.48 1.441.441.481.480.00.00.0
49 Filip KrkoškaFilip Krkoška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 34 1.48 1.481.421.361.480.00.00.0
50 Ondřej MokrošOndřej Mokroš
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 46 1.47 1.471.471.411.470.00.00.0
51 Tomáš RédrTomáš Rédr
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 54 1.47 1.431.411.471.470.00.00.0
52 David VlčekDavid Vlček
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 63 1.46 1.461.291.431.460.00.00.0
53 Kvido FišnarKvido Fišnar
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
11 18 1.46 1.351.461.371.460.00.00.0
54 Jonáš DudysJonáš Dudys
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 15 1.45 1.451.341.441.450.00.00.0
55 Josef KuchařJosef Kuchař
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 35 1.45 1.431.451.421.450.00.00.0
56 Pavel ZaciosPavel Zacios
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 64 1.43 1.181.411.431.430.00.00.0
57 Daniel BělockýDaniel Bělocký
Beskydští lenošiBeskydští lenoši
11 6 1.41 1.331.401.411.410.00.00.0
58 Jan MarekJan Marek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 40 1.40 1.401.301.341.400.00.00.0
59 Matěj AdamčíkMatěj Adamčík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 1 1.40 1.401.251.271.400.00.00.0
60 Tomáš LabojTomáš Laboj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 36 1.36 1.361.311.241.360.00.00.0
61 Mikuláš BednaříkMikuláš Bednařík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 5 1.33 1.331.301.171.330.00.00.0
62 Tobias KičmerTobias Kičmer
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 31 1.32 1.281.161.321.320.00.00.0
Ondřej LieblOndřej Liebl
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
11 37 DNS
Fabián DékanyFabián Dékany
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 12 DNS
Marek DrahošMarek Drahoš
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 13 DNS
Vilém ArabášVilém Arabáš
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 2 DNS
Celkem 66 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 1.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch KulichVojtěch Kulich
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 25 4.40 4.354.324.404.400.00.00.0
2 Dalibor DrdaDalibor Drda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 11 4.36 4.284.364.294.360.00.00.0
3 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 19 3.89 3.893.463.573.890.00.00.0
4 Viktor PelcViktor Pelc
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 43 3.81 3.813.323.793.810.00.00.0
5= Jonáš NovákJonáš Novák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 34 3.73 3.733.41x3.730.00.00.0
5= František ChmelařFrantišek Chmelař
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
09 22 3.73 x3.413.733.730.00.00.0
7 Alex PelcAlex Pelc
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 42 3.70 3.55x3.703.700.00.00.0
8 Jan NeudoflerJan Neudofler
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 33 3.69 3.69x3.423.690.00.00.0
9 Jan ŠtafaJan Štafa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 53 3.68 3.643.683.433.680.00.00.0
10 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
08 47 3.68 3.553.68x3.680.00.00.0
11 Tobias MelešTobias Meleš
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 29 3.62 3.623.423.153.620.00.00.0
12 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 52 3.59 3.573.593.413.590.00.00.0
13 Filip PopelářFilip Popelář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 45 3.58 3.483.243.583.580.00.00.0
14 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 14 3.56 3.56x3.303.560.00.00.0
15 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 24 3.54 3.463.293.543.540.00.00.0
16 Tomáš HraškoTomáš Hraško
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 20 3.53 x3.533.443.530.00.00.0
17 Martin MocekMartin Mocek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 31 3.50 3.363.093.503.500.00.00.0
18 Karel BártaKarel Bárta
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 1 3.49 3.323.203.493.490.00.00.0
19 Matěj MiklašMatěj Miklaš
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
08 30 3.48 xx3.483.480.00.00.0
20 Kryštof PupíkKryštof Pupík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 46 3.46 3.463.183.433.460.00.00.0
21 Patrik LištvanPatrik Lištvan
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 26 3.45 x3.453.443.450.00.00.0
22 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 50 3.44 3.443.403.263.440.00.00.0
23 David TykvaDavid Tykva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 55 3.43 x3.43x3.430.00.00.0
24 Josef ŠimončíkJosef Šimončík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 51 3.42 3.313.423.283.420.00.00.0
25 Štěpán BucifalŠtěpán Bucifal
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 6 3.34 3.343.093.013.340.00.00.0
26 David DobešDavid Dobeš
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
08 9 3.33 3.333.283.093.330.00.00.0
27 Kristián FančovičKristián Fančovič
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 12 3.31 3.122.833.313.310.00.00.0
28 Štěpán PevelkaŠtěpán Pevelka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 44 3.29 3.293.253.243.290.00.00.0
29 Jakub GrünwaldJakub Grünwald
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 17 3.29 3.293.122.983.290.00.00.0
30 Matyáš ChalupaMatyáš Chalupa
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 21 3.28 3.283.173.213.280.00.00.0
31 Marek BlahutaMarek Blahuta
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 4 3.27 3.273.03x3.270.00.00.0
32 Martin BednaříkMartin Bednařík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 2 3.24 3.013.243.193.240.00.00.0
33 Radek VřesňákRadek Vřesňák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 59 3.24 3.242.482.923.240.00.00.0
34 Martin VorelMartin Vorel
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 58 3.17 2.78x3.173.170.00.00.0
35 Miroslav MyškaMiroslav Myška
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 32 3.16 2.952.993.163.160.00.00.0
36 Štěpán PaweraŠtěpán Pawera
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 41 3.16 2.932.993.163.160.00.00.0
37 Pavel KoleckýPavel Kolecký
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 23 3.15 3.092.763.153.150.00.00.0
38 Adam NowakAdam Nowak
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
08 35 3.15 3.152.87x3.150.00.00.0
39 Jakub OtáhalíkJakub Otáhalík
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
09 37 3.14 x3.143.113.140.00.00.0
40 Michal OlejníčekMichal Olejníček
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 36 3.14 x3.143.093.140.00.00.0
41 Radim GorgošRadim Gorgoš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 15 3.13 2.973.132.873.130.00.00.0
42 Robert ValentaRobert Valenta
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 57 3.10 3.103.043.023.100.00.00.0
43 Václav ZomberVáclav Zomber
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 60 3.10 2.952.663.103.100.00.00.0
44 Matyáš PastrňákMatyáš Pastrňák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 40 3.10 xx3.103.100.00.00.0
45 Kryštof HolubKryštof Holub
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 18 3.08 3.082.92x3.080.00.00.0
46 Adam ŠajerAdam Šajer
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 49 3.08 2.892.593.083.080.00.00.0
47 Jan MacourekJan Macourek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 27 3.07 3.03x3.073.070.00.00.0
48 Štěpán BijokŠtěpán Bijok
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 3 3.03 3.033.012.893.030.00.00.0
49 Matěj BortlíkMatěj Bortlík
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 5 2.93 xx2.932.930.00.00.0
50 Lukáš OtýpkaLukáš Otýpka
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 38 2.86 x2.602.862.860.00.00.0
51 Leon MacuraLeon Macura
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
08 28 2.82 2.82xx2.820.00.00.0
52 Jáchym DoleželJáchym Doležel
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
09 10 2.81 x2.812.692.810.00.00.0
53 Šimon PacherŠimon Pacher
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
08 39 2.79 2.792.65x2.790.00.00.0
54 Radek FiurášekRadek Fiurášek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 13 2.79 2.792.30x2.790.00.00.0
55 Michal CibulecMichal Cibulec
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 7 2.68 2.68x2.642.680.00.00.0
56 Václav SzkatulaVáclav Szkatula
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 48 2.64 2.36x2.642.640.00.00.0
57 Pavel CsankPavel Csank
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 8 2.62 2.22x2.622.620.00.00.0
58 Adam GrabaczAdam Grabacz
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 16 2.50 x2.50x2.500.00.00.0
Josef ŠtefánekJosef Štefánek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 54 DNS
Šimon VáclavíkŠimon Václavík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 56 DNS
Celkem 60 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka TrombikováLenka Trombiková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 73 2.05 2.002.052.002.050.00.00.0
2 Elena NovákováElena Nováková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 54 1.97 1.791.931.971.970.00.00.0
3 Eliška GieckováEliška Giecková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
10 13 1.88 1.841.801.881.880.00.00.0
4 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
10 84 1.83 1.721.831.761.830.00.00.0
5 Daniela KolebačováDaniela Kolebačová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
10 35 1.82 1.661.731.821.820.00.00.0
6 Adriana VaradiAdriana Varadi
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 76 1.81 1.811.781.751.810.00.00.0
7 Bára KahánkováBára Kahánková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 28 1.80 1.801.801.781.800.00.00.0
8 Veronika BuryVeronika Bury
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 8 1.79 1.721.351.791.790.00.00.0
9 Nikol ErnstováNikol Ernstová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 11 1.78 1.721.781.761.780.00.00.0
10 Natálie BothováNatálie Bothová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 7 1.75 1.681.751.711.750.00.00.0
11 Aneta ErmisováAneta Ermisová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 10 1.74 1.741.611.731.740.00.00.0
12 Barbora HýklováBarbora Hýklová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 22 1.72 1.721.631.661.720.00.00.0
13 Karolína KašpárkováKarolína Kašpárková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 31 1.71 1.671.641.711.710.00.00.0
14 Laura KožuchováLaura Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 39 1.69 1.641.691.571.690.00.00.0
15 Kateřina ZawadováKateřina Zawadová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
11 81 1.68 1.681.501.601.680.00.00.0
16 Alžběta BujokováAlžběta Bujoková
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
10 1.67 x1.671.661.670.00.00.0
17 Valérie SopuchováValérie Sopuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 68 1.67 1.481.501.671.670.00.00.0
18 Adina PohankováAdina Pohanková
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
10 1.66 x1.661.631.660.00.00.0
19 Elen SkleničkováElen Skleničková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 65 1.66 1.551.661.621.660.00.00.0
20 Emma LauterbachováEmma Lauterbachová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 45 1.66 1.611.601.661.660.00.00.0
21 Johana MünsterováJohana Münsterová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 53 1.65 1.621.651.151.650.00.00.0
22 Kristýna UhrováKristýna Uhrová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 75 1.64 1.621.621.641.640.00.00.0
23 Tereza KljučikováTereza Ključiková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
11 33 1.64 1.641.61  +1.60.01.640.00.00.0
24 Eliška SmyčkováEliška Smyčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 67 1.64 1.641.501.541.640.00.00.0
25 Amélie PastorkováAmélie Pastorková
SkaliceSkalice
10 58 1.63 1.631.611.621.630.00.00.0
26 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 64 1.63 1.631.481.561.630.00.00.0
27 Marianna PavlovaMarianna Pavlova
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 59 1.62 1.601.621.551.620.00.00.0
28 Dorota KaletováDorota Kaletová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 29 1.61 1.521.531.611.610.00.00.0
29 Hana KaletováHana Kaletová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 30 1.61 1.511.531.611.610.00.00.0
30 Nela KlimszováNela Klimszová
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
11 32 1.60 1.601.541.501.600.00.00.0
31 Elen KorbelováElen Korbelová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 37 1.60 1.501.521.601.600.00.00.0
32 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 82 1.58 1.411.561.581.580.00.00.0
33 Bára TrzaskalikováBára Trzaskaliková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
11 74 1.57 1.571.571.541.570.00.00.0
34 Markéta ErjákováMarkéta Erjáková
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
10 1.57 x1.491.571.570.00.00.0
35 Eliška ŠkarkováEliška Škarková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
10 72 1.57 1.571.411.461.570.00.00.0
36 Bára OsztruszkováBára Osztruszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 56 1.56 1.471.561.551.560.00.00.0
37 Karolína GolkováKarolína Golková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 14 1.56 1.421.471.561.560.00.00.0
38 Adéla KrasulováAdéla Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 40 1.55 1.541.391.551.550.00.00.0
39 Michaela PavlováMichaela Pavlová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
11 60 1.55 1.471.361.551.550.00.00.0
40 Adéla KřibíkováAdéla Křibíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 42 1.54 1.541.471.491.540.00.00.0
41 Adéla PrášilováAdéla Prášilová
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
11 62 1.53 1.451.521.531.530.00.00.0
42 Sofie VeselkováSofie Veselková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 77 1.53 1.451.531.441.530.00.00.0
43 Johana NovákováJohana Nováková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 55 1.52 1.521.501.511.520.00.00.0
44 Karolína JavorskáKarolína Javorská
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 24 1.52 1.521.511.491.520.00.00.0
45 Dorota HodáňováDorota Hodáňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 20 1.52 1.521.401.491.520.00.00.0
46 Markéta BláhováMarkéta Bláhová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 5 1.52 1.421.471.521.520.00.00.0
47 Gabriela GrzychováGabriela Grzychová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 15 1.51 1.421.511.451.510.00.00.0
48 Nela HasalováNela Hasalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 18 1.50 1.451.501.501.500.00.00.0
49 Viktorie KřistkováViktorie Křistková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 43 1.50 1.331.421.501.500.00.00.0
50 Eliška KmošťákováEliška Kmošťáková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 34 1.50 1.311.401.501.500.00.00.0
51 Sabina JurošováSabina Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 27 1.49 1.411.491.481.490.00.00.0
52 Simona HaladějováSimona Haladějová
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
10 16 1.49 1.421.411.491.490.00.00.0
53 Haija Anna AbuHaija Anna Abu
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 1 1.49 1.401.381.491.490.00.00.0
54= Ella HelsteinováElla Helsteinová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 19 1.48 1.241.411.481.480.00.00.0
54= Elen HanzelkováElen Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
11 17 1.48 1.241.411.481.480.00.00.0
56 Valerie MarflakováValerie Marflaková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 51 1.47 1.451.471.431.470.00.00.0
57 Anna KorponaiAnna Korponai
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 38 1.46 1.421.451.461.460.00.00.0
58 Alice BednaříkováAlice Bednaříková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
11 4 1.46 1.461.361.381.460.00.00.0
59 Dominika MalyszováDominika Malyszová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
10 50 1.45 1.411.451.451.450.00.00.0
60 Petra HaplováPetra Haplová
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
10 1.45 x1.451.181.450.00.00.0
61 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 2 1.44 1.441.391.431.440.00.00.0
62 Barbora PosmykováBarbora Posmyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 61 1.44 1.371.371.441.440.00.00.0
63 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
10 71 1.43 1.430.981.371.430.00.00.0
64 Barbora JíchováBarbora Jíchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 26 1.42 1.371.421.411.420.00.00.0
65 Barbora BačováBarbora Bačová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 3 1.42 1.421.411.341.420.00.00.0
66 Adéla KrzyzankováAdéla Krzyzanková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
11 41 1.40 1.401.261.401.400.00.00.0
67 Sára KonštackáSára Konštacká
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 36 1.40 1.391.401.361.400.00.00.0
68 Michaela SvákováMichaela Sváková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 69 1.40 1.371.301.401.400.00.00.0
69 Sofie SkupinováSofie Skupinová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
11 66 1.40 1.361.341.401.400.00.00.0
70 Vendula ŽihalováVendula Žihalová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 83 1.39 1.391.381.311.390.00.00.0
71 Viktorie ŠelongováViktorie Šelongová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 70 1.39 1.291.391.331.390.00.00.0
72 Eliška BobčákováEliška Bobčáková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 6 1.39 1.311.261.391.390.00.00.0
73 Amélie HorkáAmélie Horká
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 21 1.39 1.281.391.271.390.00.00.0
74 Anna PailováAnna Pailová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
11 57 1.38 1.381.331.251.380.00.00.0
75 Valérie KubulusováValérie Kubulusová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 44 1.36 1.361.281.361.360.00.00.0
76 Tereza ŠvanigováTereza Švanigová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 1.36 1.361.351.341.360.00.00.0
77 Vanesa TomisováVanesa Tomisová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 1.35 1.311.351.341.350.00.00.0
78 Veronika BužkováVeronika Bužková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 9 1.34 1.341.281.321.340.00.00.0
79 Veronika VeselkováVeronika Veselková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 78 1.34 1.181.341.231.340.00.00.0
80 Laura JavůrkováLaura Javůrková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 25 1.33 1.301.331.301.330.00.00.0
81 Julian MacurováJulian Macurová
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
10 47 1.32 1.111.281.321.320.00.00.0
82 Ema MališováEma Mališová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 48 1.27 1.221.271.211.270.00.00.0
83 Veronika MališováVeronika Mališová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 49 1.27 1.271.211.201.270.00.00.0
84 Pavlína RošicováPavlína Rošicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 63 1.25 1.251.221.181.250.00.00.0
85 Tereza FaranováTereza Faranová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
11 12 1.25 1.141.201.251.250.00.00.0
86 Klára MatwikowKlára Matwikow
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 52 1.21 1.171.171.211.210.00.00.0
87 Natálie LiškováNatálie Lišková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 46 1.17 1.170.861.081.170.00.00.0
88 Kristýna WalentováKristýna Walentová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
10 79 1.13 1.050.971.131.130.00.00.0
89 Bára JanečkováBára Janečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
11 23 1.09 1.021.021.091.090.00.00.0
Anna WidlákováAnna Widláková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 80 DNS
Celkem 90 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 1.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 3 3.90 x3.643.903.900.00.00.0
2 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 20 3.86 3.803.863.783.860.00.00.0
3 Nela PospíšilováNela Pospíšilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 51 3.86 3.863.783.753.860.00.00.0
4 Karin FojtíkováKarin Fojtíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 13 3.77 3.253.503.773.770.00.00.0
5 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 86 3.74 3.703.673.743.740.00.00.0
6 Kristýna KubáňováKristýna Kubáňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 35 3.74 3.742.622.713.740.00.00.0
7 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 87 3.73 3.733.453.693.730.00.00.0
8 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 4 3.71 3.66x3.713.710.00.00.0
9 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 70 3.70 x3.703.603.700.00.00.0
10 Tereza KremerováTereza Kremerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 31 3.67 3.633.673.543.670.00.00.0
11 Natálie 2 SikorováNatálie 2 Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 60 3.66 3.523.293.663.660.00.00.0
12 Tereza MaňkováTereza Maňková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 85 3.65 3.453.573.653.650.00.00.0
13 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 54 3.63 3.633.473.543.630.00.00.0
14 Gabriela PetrováGabriela Petrová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 50 3.63 3.283.183.633.630.00.00.0
15 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 71 3.60 x3.253.603.600.00.00.0
16 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 68 3.59 3.59x3.353.590.00.00.0
17 Veronika OpatrnáVeronika Opatrná
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 48 3.58 3.512.783.583.580.00.00.0
18 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 80 3.57 x3.573.293.570.00.00.0
19 Sabina NesrstováSabina Nesrstová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 47 3.56 3.563.423.053.560.00.00.0
20 Eliška ZarembováEliška Zarembová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 82 3.54 3.543.313.253.540.00.00.0
21 Kristina BastováKristina Bastová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 5 3.52 3.273.523.403.520.00.00.0
22 Marie BizoňováMarie Bizoňová
Frýdek-MístekFrýdek-Místek
08 7 3.48 3.482.612.393.480.00.00.0
23 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 8 3.46 3.463.303.313.460.00.00.0
24 Šárka LieblováŠárka Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
08 84 3.43 3.433.353.403.430.00.00.0
25 Anna HudečkováAnna Hudečková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 19 3.42 3.422.753.333.420.00.00.0
26 Aneta PařízkováAneta Pařízková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 49 3.42 x2.763.423.420.00.00.0
27 Markéta SkybíkováMarkéta Skybíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 62 3.41 3.413.123.393.410.00.00.0
28 Elen Agata SikoraElen Agata Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 59 3.40 3.153.193.403.400.00.00.0
29 Agáta HolubováAgáta Holubová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 17 3.40 3.113.40x3.400.00.00.0
30 Eliška JichováEliška Jichová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 26 3.40 2.963.402.783.400.00.00.0
31 Tereza HruškováTereza Hrušková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 18 3.39 3.183.163.393.390.00.00.0
32 Barabara ŠtárkováBarabara Štárková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
09 69 3.37 3.283.043.373.370.00.00.0
33 Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 44 3.32 3.153.323.233.320.00.00.0
34 Anežka AdámkováAnežka Adámková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 1 3.32 3.113.323.133.320.00.00.0
35 Aneta BitomskáAneta Bitomská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 6 3.26 3.26x3.183.260.00.00.0
36 Ellen MikulováEllen Mikulová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 43 3.26 x3.26x3.260.00.00.0
37 Markéta ŽivotskáMarkéta Životská
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 83 3.25 3.183.253.163.250.00.00.0
38 Barbora BalážikováBarbora Balážiková
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
08 2 3.25 3.143.25-3.250.00.00.0
39 Eliška FaranováEliška Faranová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 12 3.24 3.24x2.873.240.00.00.0
40 Kamila DrdováKamila Drdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 11 3.23 3.233.093.093.230.00.00.0
41 Emma ZajícováEmma Zajícová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
08 81 3.22 3.213.213.223.220.00.00.0
42 Laura MoškořováLaura Moškořová
Neuveden oddíl, městoNeuveden oddíl, město
08 45 3.20 x2.943.203.200.00.00.0
43 Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
09 16 3.19 3.163.19x3.190.00.00.0
44 Marie KoelblováMarie Koelblová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 28 3.16 3.113.053.163.160.00.00.0
45 Barbora MáchováBarbora Máchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 39 3.16 3.102.983.163.160.00.00.0
46 Klára KnopováKlára Knopová
Frýdek-MístekFrýdek-Místek
08 27 3.16 x3.163.083.160.00.00.0
47 Vanesa LaskováVanesa Lasková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 37 3.15 3.153.102.303.150.00.00.0
48 Sofie SpurnáSofie Spurná
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
08 64 3.15 3.15xx3.150.00.00.0
49 Lucie KřížkováLucie Křížková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 34 3.12 3.123.012.833.120.00.00.0
50 Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 38 3.11 3.11x3.013.110.00.00.0
51 Julie VepřekováJulie Vepřeková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 78 3.10 2.933.10x3.100.00.00.0
52 Michaela KubinováMichaela Kubinová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 36 3.08 2.733.08x3.080.00.00.0
53 Natálie HaščinováNatálie Haščinová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 15 3.05 x3.052.823.050.00.00.0
54 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 77 3.04 2.952.873.043.040.00.00.0
55 Daniela ŠturalováDaniela Šturalová
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
08 73 3.04 3.042.862.633.040.00.00.0
56 Vendula TvrdáVendula Tvrdá
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 76 3.03 2.962.693.033.030.00.00.0
57 Markéta TomíčkováMarkéta Tomíčková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 75 3.03 2.87x3.033.030.00.00.0
58 Linda ChovancováLinda Chovancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 22 3.03 3.032.842.763.030.00.00.0
59 Eliška ŘíhováEliška Říhová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 55 3.02 2.962.863.023.020.00.00.0
60 Elen MalyškováElen Malyšková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 40 3.01 3.012.96x3.010.00.00.0
61 Justýny NěmečkováJustýny Němečková
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
09 46 3.01 x2.863.013.010.00.00.0
62 Tereza KovalováTereza Kovalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 30 2.96 2.962.592.632.960.00.00.0
63 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 61 2.94 2.822.942.792.940.00.00.0
64 Kateřina ChovancováKateřina Chovancová
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
09 21 2.93 2.862.932.912.930.00.00.0
65 Karolína MichlováKarolína Michlová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 42 2.93 2.792.782.932.930.00.00.0
66 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 10 2.92 2.862.922.712.920.00.00.0
67 Alexandra SchmidtováAlexandra Schmidtová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 58 2.92 x2.752.922.920.00.00.0
68 Ellen BurkovičováEllen Burkovičová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 9 2.90 2.762.742.902.900.00.00.0
69 Karolína RozehnalováKarolína Rozehnalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 53 2.86 2.512.602.862.860.00.00.0
70 Adriana SwienczkováAdriana Swienczková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 65 2.84 2.812.692.842.840.00.00.0
71 Anna GotfrídováAnna Gotfrídová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 14 2.84 2.472.842.722.840.00.00.0
72 Natálie ŘuchovskáNatálie Řuchovská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 57 2.82 2.822.572.692.820.00.00.0
73 Beata JankováBeata Janková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 25 2.77 2.312.612.772.770.00.00.0
74 Tereza KoptíkováTereza Koptíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 29 2.76 2.762.762.762.760.00.00.0
75 Alexandra ChybíkováAlexandra Chybíková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 23 2.72 2.72x2.402.720.00.00.0
76 Tereza VeselkováTereza Veselková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 79 2.68 x2.68x2.680.00.00.0
77 Aneta MaršálkováAneta Maršálková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 41 2.64 2.222.532.642.640.00.00.0
78 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
09 72 2.63 x2.622.632.630.00.00.0
79 Kateřina SzwaczynovaKateřina Szwaczynova
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 66 2.58 2.58xx2.580.00.00.0
80 Eliška TkadlecováEliška Tkadlecová
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
09 74 2.48 2.48x2.452.480.00.00.0
81 Simona KrutkáSimona Krutká
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
08 33 2.47 2.422.302.472.470.00.00.0
82 Ema SpilkováEma Spilková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 63 2.45 xx2.452.450.00.00.0
83 Adéla ŘuchovskáAdéla Řuchovská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 56 2.36 2.36xx2.360.00.00.0
Eliška JančováEliška Jančová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 24 DNS
Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 52 DNS
Natálie Marie KrulováNatálie Marie Krulová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
08 32 NM
Veronika ŠebelováVeronika Šebelová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
08 67 NM
Celkem 87 závodníků