Back

 / Májové závody

Frýdek-Místek (1. 5. 2019)

Skok vysoký - Žáci

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.251.301.341.381.421.451.481.511.541.57
1 Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 1 1.54 --oooooxoxxoxxx
2 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3 1.51 -oooooooxxx
3 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 1.48 -ooooooxxx
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.151.201.251.301.341.381.421.451.481.511.541.571.60
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 1.54 --oooooooxxoxxo-xxx
2 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3 1.42 -xoooooxoxxx
3 Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 14 1.38 ooooooxxx
4 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 6 1.38 oxoxxoxooxoxxx
5 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 4 1.34 xoooooxxx
6 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 1.34 ooooxxoxxx
7 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 8 1.30 oxxoxoxxoxxx
8 Sebastian VelikýSebastian Veliký
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 16 1.25 oooxxx
9 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 10 1.20 xooxxx
10 Petr HeczkoPetr Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 2 1.20 xxxoxxx
11= Jakub JányšJakub Jányš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 11 1.20 oxxoxxx
11= Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 13 1.20 oxxoxxx
13 Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 9 1.20 xxoxxoxxx
14= Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 1.15 oxxx
14= Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 15 1.15 oxxx
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 7 NM
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.201.251.301.341.381.411.441.471.501.531.561.60
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 12 1.56 --oooooooooxxx
2 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 9 1.53 --ooooooxxooxxx
3 Zuzana CiencalováZuzana Ciencalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3 1.47 oooooooxxoxxx
4 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 14 1.41 oooooxoxxx
5 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 1.41 -oooxoxxoxxx
6 Eva AdámkováEva Adámková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 1.41 ooooxxoxxoxxx
7 Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 2 1.34 oooxoxxx
8 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 11 1.34 xoxooxxoxxx
9= Hana KarpováHana Karpová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 4 1.30 oooxxx
9= Ema KlimánkováEma Klimánková
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
05 5 1.30 oooxxx
11 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 10 1.30 oxxoxxoxxx
12 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 6 1.25 ooxxx
13 Daniela MíčkováDaniela Míčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 8 1.25 xoxoxxx
14 Tereza VavřínováTereza Vavřínová
Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín
05 13 1.20 xoxxx
Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 NM
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 1.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.341.381.411.441.471.50
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 19 1.44 ---ooooooxxx
2 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 14 1.41 ooooooxxoxoxxx
3 Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 18 1.38 ooooooxxoxxx
4 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 17 1.30 oooooxxx
5 Adéla KuchaříkováAdéla Kuchaříková
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
07 4 1.30 xxxxxoxxx
6= Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 5 1.30 ooooxxoxxx
6= Anna VáclavíkováAnna Václavíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1.30 ooooxxoxxx
8 Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 15 1.30 oxoxoxoxxoxxx
9 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 16 1.25 xooxoxoxxx
10 Sophie SteuerováSophie Steuerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 13 1.25 oooxxoxxx
11 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 8 1.20 oooxxx
12 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 10 1.20 xoooxxx
13 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 12 1.20 ooxoxxx
14= Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 6 1.15 ooxxx
14= Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3 1.15 ooxxx
16 Barbora NingerováBarbora Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 7 1.15 xoxoxxx
17 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
07 9 1.10 xxo
18 Eliška PohlováEliška Pohlová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
07 11 0.00 xxx
Eliška BártováEliška Bártová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
07 1 DNS
Hana BártováHana Bártová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
07 2 DNS
Celkem 20 závodníků