Back

 / Májové závody

Frýdek-Místek (1. 5. 2019)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 12:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 07.56
2 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 07.60
3 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 07.71
4 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.07
5 Andreas DoležalAndreas Doležal 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 08.75
6 Radim KonečnýRadim Konečný 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 08.89
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 12:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 07.93
2 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 07.95
3 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.41
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 07.56
2 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 07.60
3 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 07.71
4 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 07.93
5 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 07.95
6 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.07
7 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.41
8 Andreas DoležalAndreas Doležal 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 08.75
9 Radim KonečnýRadim Konečný 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 08.89

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 12:25) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 07.87
2 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 07.88
3 Eric TrynkaEric Trynka 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 08.15
4 Jakub ŠkapaJakub Škapa 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 08.52
5 Alan NiemczykAlan Niemczyk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.63
6 Martin VlkMartin Vlk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.86
7 Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.69
8 Oliver GrzychOliver Grzych 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.94
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 12:25) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.98
2 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.08
3 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.47
4 Jakub DehnerJakub Dehner 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.48
5 Václav BorunskýVáclav Borunský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.54
6 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.85
7 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 08.87
8 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.94
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 12:25) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.23
2 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 LSK FMLSK FM 7 08.92
3 Matěj MikMatěj Mik 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.04
4 Jan ČermákJan Čermák 05 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 4 09.10
5 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.34
6 Matěj DražnýMatěj Dražný 05 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 09.41
Lukáš DominikLukáš Dominik 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 07.87
2 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 07.88
3 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.98
4 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.08
5 Eric TrynkaEric Trynka 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 08.15
6 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.23
7 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.47
8 Jakub DehnerJakub Dehner 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.48
9 Jakub ŠkapaJakub Škapa 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 08.52
10 Václav BorunskýVáclav Borunský 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.54
11 Alan NiemczykAlan Niemczyk 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.63
12 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.85
13 Martin VlkMartin Vlk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.86
14 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 08.87
15 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 LSK FMLSK FM 7 08.92
16 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.94
17 Matěj MikMatěj Mik 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.04
18 Jan ČermákJan Čermák 05 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 4 09.10
19 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.34
20 Matěj DražnýMatěj Dražný 05 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 09.41
21 Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.69
22 Oliver GrzychOliver Grzych 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.94
Lukáš DominikLukáš Dominik 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 11:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.94
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.55
3 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.58
4 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.61
5 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.82
6 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.88
7 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.05
8 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 09.54
Poznámky:
Po doběhu došlo k pádu závodníka Mikuláše Kotka, při kterém utrpěl zlomeninu levé ruky. Byl ošetřen v nemocnici ve Frýdku-Místku.
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 11:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.79
2 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.80
3 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.98
4 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.22
5 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.26
6 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.31
7 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.39
Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 11:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.75
2 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.14
3 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.33
4 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.39
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.48
6 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.97
7 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.17
8 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.24
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 1.5.2019 - 11:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŘímanDavid Říman 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.51
2 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.61
3 Vít VendlVít Vendl 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 8 10.19
4 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.61
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.76
6 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.90
7 Eduard MališEduard Mališ 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11.03
8 Matyáš BuštíkMatyáš Buštík 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.29
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 1.5.2019 - 11:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 08.67
2 Jakub DrlaJakub Drla 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 10.11
3 Lukáš KubalaLukáš Kubala 07 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 10.29
Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (st, 1.5.2019 - 11:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.89
2 David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.16
3 Jakub BitalaJakub Bitala 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 4 09.76
4 Ondřej Jan VolnýOndřej Jan Volný 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 10.08
5 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.14
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.94
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.55
3 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.58
4 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.61
5 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 08.67
6 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.75
7 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.79
8 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.80
9 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.82
10 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.88
11 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.89
12 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.98
13 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.05
14 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.14
15 David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.16
16 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.22
17 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.26
18 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.31
19 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.33
20 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.39
20 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.39
22 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.48
23 David ŘímanDavid Říman 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.51
24 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 09.54
25 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.61
26 Jakub BitalaJakub Bitala 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 4 09.76
27 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.97
28 Ondřej Jan VolnýOndřej Jan Volný 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 10.08
29 Jakub DrlaJakub Drla 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 10.11
30 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.14
31 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.17
32 Vít VendlVít Vendl 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 8 10.19
33 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.24
34 Lukáš KubalaLukáš Kubala 07 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 10.29
35 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.61
36 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.76
37 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.90
38 Eduard MališEduard Mališ 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11.03
39 Matyáš BuštíkMatyáš Buštík 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.29
Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 12:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 5 07.72
2 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.23
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.43
4 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.47
5= Lucie GrycmanováLucie Grycmanová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 08.56
5= Joanna KlasikJoanna Klasik 02 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 6 08.56
7 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.62
8 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 08.63
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 12:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.82
2 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.99
3 Hana KopelováHana Kopelová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.32
4 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.37
5 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.46
6 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.56
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Julia PolakJulia Polak 01 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 5 07.72
2 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.23
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.43
4 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.47
5 Lucie GrycmanováLucie Grycmanová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 08.56
5 Joanna KlasikJoanna Klasik 02 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 6 08.56
7 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.62
8 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 08.63
9 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.82
10 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.99
11 Hana KopelováHana Kopelová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.32
12 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.37
13 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.46
14 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.56

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 12:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 07.98
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.10
3 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.20
4 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.29
5 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.46
6 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.52
7 Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 05 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 7 08.70
8 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 08.85
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 12:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.53
2 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.55
3 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.62
4 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.65
5 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.79
6 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.36
7 Simona GrycmanováSimona Grycmanová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 09.44
8 Natálie VorkováNatálie Vorková 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 09.94
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 12:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elen FraitováElen Fraitová 05 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 08.75
2 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.25
3 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.31
4 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.40
5 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.55
6 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.65
7 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.68
Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 1.5.2019 - 12:10) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.50
2 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.52
3 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.58
4 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.97
5 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.18
6 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.25
7 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.29
8 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.94
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 1.5.2019 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.25
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.34
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.54
4 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.59
5 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.63
6 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.83
7 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.00
8 Tereza VavřínováTereza Vavřínová 05 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 1 09.67
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 1.5.2019 - 12:10) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.68
2 Zuzana CiencalováZuzana Ciencalová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.88
3 Ema KlimánkováEma Klimánková 05 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 6 09.26
4 Kamila RohulákováKamila Rohuláková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.49
5 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.59
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (st, 1.5.2019 - 12:10) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dita MikešováDita Mikešová 05 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 6 08.75
2 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.85
3 Eva AdámkováEva Adámková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.04
4 Pavla PodolováPavla Podolová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.27
5 Anna TulejováAnna Tulejová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.19
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 07.98
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.10
3 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.20
4 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.25
5 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.29
6 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.34
7 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.46
8 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.50
9 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.52
9 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.52
11 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.53
12 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.54
13 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.55
14 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.58
15 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.59
16 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.62
17 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.63
18 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.65
19 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.68
20 Zofia SzopniewskaZofia Szopniewska 05 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 7 08.70
21 Elen FraitováElen Fraitová 05 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 08.75
21 Dita MikešováDita Mikešová 05 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 6 08.75
23 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.79
24 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.83
25 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 08.85
25 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.85
27 Zuzana CiencalováZuzana Ciencalová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.88
28 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.97
29 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.00
30 Eva AdámkováEva Adámková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.04
31 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.18
32 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.25
32 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.25
34 Ema KlimánkováEma Klimánková 05 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 6 09.26
35 Pavla PodolováPavla Podolová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.27
36 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.29
37 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.31
38 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.36
39 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.40
40 Simona GrycmanováSimona Grycmanová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 09.44
41 Kamila RohulákováKamila Rohuláková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.49
42 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.55
43 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.65
44 Tereza VavřínováTereza Vavřínová 05 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 1 09.67
45 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.68
46 Natálie VorkováNatálie Vorková 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 09.94
46 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.94
48 Anna TulejováAnna Tulejová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.19
49 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.59
Michaela MelčákováMichaela Melčáková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.30
1= Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.30
3 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.48
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.53
5 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.58
6 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.67
7 Linda KrálováLinda Králová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.01
8 Hanna PrzezdzigHanna Przezdzig 06 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 7 09.25
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.63
2 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.64
3 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.75
4 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.76
5 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.77
6 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.84
7 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.03
8 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.19
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.75
2 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.97
3 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.02
4 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.07
5 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.18
6 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.24
7 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.35
8 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 09.61
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.84
2 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.90
3 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.93
4 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.13
5 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.16
6 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.26
7 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.30
8 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.38
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.06
2 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.09
3 Linda TicováLinda Ticová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.21
4 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.23
5 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.29
6 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.44
7 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.45
8 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.51
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.11
2 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 09.37
3 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.38
4 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.49
5 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.51
6 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.59
7= Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.61
7= Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.61
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 09.64
2 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.67
3 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.88
4 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 10.11
5 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.13
6 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.18
7 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.25
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melánie HorkáMelánie Horká 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.18
2 Karolína JuščíkováKarolína Juščíková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 7 09.52
3 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 8 09.60
4 Aneta KrálováAneta Králová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.23
5 Silvie HomolováSilvie Homolová 07 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 10.45
6 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.63
7 Eliška BártováEliška Bártová 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 10.68
8 Barbora TulejováBarbora Tulejová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.80
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie ŠenkováTerezie Šenková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.94
2 Barbora AdámkováBarbora Adámková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.03
3 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 09.14
4 Adéla KotrysováAdéla Kotrysová 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 09.77
5 Gita KřivánkováGita Křivánková 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 3 09.81
6 Hana KřivánkováHana Křivánková 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 6 09.86
7 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.08
8 Terezia TulejováTerezia Tulejová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.52
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.29
2 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 09.48
3 Liliana MachánkováLiliana Machánková 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 6 09.72
4 Xenie SuchánkováXenie Suchánková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.86
5 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.94
6 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.25
7 Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.38
8 Hana BártováHana Bártová 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 10.69
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mia PospěchováMia Pospěchová 06 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 1 09.39
2 Tereza LazarováTereza Lazarová 06 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 8 09.48
3 Adéla KuchaříkováAdéla Kuchaříková 07 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 3 09.71
4 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.76
5 Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.79
6 Eliška KuchaříkováEliška Kuchaříková 07 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 7 09.84
7 Laura BenedikováLaura Benediková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.82
8 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11.08
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (st, 1.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 MArkéta KofroňováMArkéta Kofroňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.41
2 Barbora SzymonkováBarbora Szymonková 07 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 09.57
3 Kristýna OrawczakováKristýna Orawczaková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 10.06
Dominika NávratováDominika Návratová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Tereza KobieluszováTereza Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.30
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.30
3 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.48
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 08.53
5 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 08.58
6 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.63
7 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.64
8 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.67
9 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.75
9 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.75
11 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.76
12 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.77
13 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.84
13 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.84
15 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.90
16 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.93
17 Terezie ŠenkováTerezie Šenková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.94
18 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.97
19 Linda KrálováLinda Králová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 09.01
20 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.02
21 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.03
21 Barbora AdámkováBarbora Adámková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.03
23 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.06
24 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.07
25 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.09
26 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.11
27 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.13
28 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 09.14
29 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.16
30 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.18
30 Melánie HorkáMelánie Horká 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.18
32 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.19
33 Linda TicováLinda Ticová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.21
34 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.23
35 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.24
36 Hanna PrzezdzigHanna Przezdzig 06 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 7 09.25
37 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.26
38 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.29
38 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.29
40 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.30
41 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.35
42 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 09.37
43 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.38
43 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.38
45 Mia PospěchováMia Pospěchová 06 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 1 09.39
46 MArkéta KofroňováMArkéta Kofroňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.41
47 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.44
48 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.45
49 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 09.48
49 Tereza LazarováTereza Lazarová 06 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 8 09.48
51 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.49
52 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.51
52 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.51
54 Karolína JuščíkováKarolína Juščíková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 7 09.52
55 Barbora SzymonkováBarbora Szymonková 07 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 09.57
56 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.59
57 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 8 09.60
58 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 09.61
58 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.61
58 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.61
61 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 09.64
62 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.67
63 Adéla KuchaříkováAdéla Kuchaříková 07 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 3 09.71
64 Liliana MachánkováLiliana Machánková 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 6 09.72
65 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.76
66 Adéla KotrysováAdéla Kotrysová 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 09.77
67 Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.79
68 Gita KřivánkováGita Křivánková 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 3 09.81
69 Eliška KuchaříkováEliška Kuchaříková 07 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 7 09.84
70 Hana KřivánkováHana Křivánková 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 6 09.86
70 Xenie SuchánkováXenie Suchánková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.86
72 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.88
73 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.94
74 Kristýna OrawczakováKristýna Orawczaková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 10.06
75 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.08
76 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 10.11
77 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.13
78 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.18
79 Aneta KrálováAneta Králová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.23
80 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.25
80 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.25
82 Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.38
83 Silvie HomolováSilvie Homolová 07 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 10.45
84 Terezia TulejováTerezia Tulejová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.52
85 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.63
86 Eliška BártováEliška Bártová 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 10.68
87 Hana BártováHana Bártová 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 10.69
88 Barbora TulejováBarbora Tulejová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.80
89 Laura BenedikováLaura Benediková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.82
90 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11.08
Dominika NávratováDominika Návratová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Tereza KobieluszováTereza Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 DNS

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 11:05) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.02
2 Robert CholewaRobert Cholewa 10 Městský fotbalový klubMěstský fotbalový klub 6 10.31
3 Jiří TylečekJiří Tyleček 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.54
4 Adam MališAdam Mališ 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 11.04
5 Mikuláš KelnarMikuláš Kelnar 11 KopřivniceKopřivnice 7 11.23
6 Pavel ZaciosPavel Zacios 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.54
7 Jan BlatoňJan Blatoň 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 13.84
Jinřich JiříkJinřich Jiřík 11 KopřivniceKopřivnice 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 11:05) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.75
2 Ondřej HolleschOndřej Hollesch 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.11
3 Karel FulnečekKarel Fulneček 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 10.52
4 Josef BrázdaJosef Brázda 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.61
5 Jan BartošJan Bartoš 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11.52
6 Ondřej LieblOndřej Liebl 11 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 11.62
7 Samuel GlogarSamuel Glogar 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.94
8 Daniel HolleschDaniel Hollesch 11 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.02
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 11:05) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxmilián HeinzMaxmilián Heinz 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 6 10.27
2 Matyáš DostálMatyáš Dostál 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.41
3 Jáchym NěmečekJáchym Němeček 11 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 8 10.50
4 Radek SamohylRadek Samohyl 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 11.00
5 Samuel MitrengaSamuel Mitrenga 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.12
6 Daniel GrünwaldDaniel Grünwald 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.33
7 Tomáš LabojTomáš Laboj 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.42
8 Krystian MuchaKrystian Mucha 10 PolskoPolsko 2 11.44
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 1.5.2019 - 11:05) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.69
2 Filip TvrdýFilip Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.15
3 Adam LešundákAdam Lešundák 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.84
4 Marek ŽivotskýMarek Životský 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 11.18
5 Albert ByrtusAlbert Byrtus 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.72
6 Dominik FigelDominik Figel 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 12.04
7 Mikuláš BednaříkMikuláš Bednařík 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 12.36
8 Ondřej MokrošOndřej Mokroš 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.39
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 1.5.2019 - 11:05) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucas PavelkaLucas Pavelka 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.25
2 Václav ŠodekVáclav Šodek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.62
3 Ondřej GlombicaOndřej Glombica 11 SkaliceSkalice 4 11.08
4 Josef KuchařJosef Kuchař 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11.47
5 Jonáš VinárekJonáš Vinárek 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 11.86
6 Filip KrkoškaFilip Krkoška 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 12.07
7 Daniel BělockýDaniel Bělocký 11 Beskydští lenošiBeskydští lenoši 5 12.40
8 Ondřej KonštackýOndřej Konštacký 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 12.57
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 1.5.2019 - 11:05) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.55
2 Alexandr MilataAlexandr Milata 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.25
3= Dominik GebauerDominik Gebauer 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.48
3= Matyáš BerekMatyáš Berek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11.48
5 Oliver GížaOliver Gíža 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 11.81
6 Tobias KičmerTobias Kičmer 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 11.85
7 Jan ČempelJan Čempel 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 11.94
8 Gabriel GeldnerGabriel Geldner 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 12.04
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 1.5.2019 - 11:05) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan NožičkaMilan Nožička 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.19
2 Jan HrubýJan Hrubý 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.54
3 Prokop RákosProkop Rákos 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.92
4 Martin ČeselskýMartin Česelský 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.12
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 11.50
6 Vladislav MazuraVladislav Mazura 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.56
7 Filip MichelFilip Michel 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 11.62
8 Tadeáš LábskýTadeáš Lábský 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.50
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (st, 1.5.2019 - 11:05) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš KohoutekTobiáš Kohoutek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.82
2 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.88
3 Benjamín SurýBenjamín Surý 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 2 10.49
4 Adam LichýAdam Lichý 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 10.60
5 Tadeáš ValčíkTadeáš Valčík 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.45
6 Vilém VendlVilém Vendl 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 1 11.47
7 Tobiáš BembenekTobiáš Bembenek 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 11.61
8 Ondřej MendrekOndřej Mendrek 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 12.32
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (st, 1.5.2019 - 11:05) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.95
2 Michal GapkoMichal Gapko 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.62
3 Filip MatoušekFilip Matoušek 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 10.80
4 Jindřich JiříkJindřich Jiřík 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.96
5 Mikoláš PolívkaMikoláš Polívka 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 12.08
6 Kvido FišnarKvido Fišnar 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 12.29
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.69
2 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.75
3 Tobiáš KohoutekTobiáš Kohoutek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.82
4 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.88
5 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.95
6 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.02
7 Ondřej HolleschOndřej Hollesch 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.11
8 Filip TvrdýFilip Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.15
9 Milan NožičkaMilan Nožička 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.19
10 Lucas PavelkaLucas Pavelka 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.25
11 Maxmilián HeinzMaxmilián Heinz 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 6 10.27
12 Robert CholewaRobert Cholewa 10 Městský fotbalový klubMěstský fotbalový klub 6 10.31
13 Matyáš DostálMatyáš Dostál 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.41
14 Benjamín SurýBenjamín Surý 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 2 10.49
15 Jáchym NěmečekJáchym Němeček 11 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 8 10.50
16 Karel FulnečekKarel Fulneček 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 10.52
17 Jiří TylečekJiří Tyleček 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.54
17 Jan HrubýJan Hrubý 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.54
19 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.55
20 Adam LichýAdam Lichý 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 10.60
21 Josef BrázdaJosef Brázda 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.61
22 Václav ŠodekVáclav Šodek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.62
22 Michal GapkoMichal Gapko 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.62
24 Filip MatoušekFilip Matoušek 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 10.80
25 Adam LešundákAdam Lešundák 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.84
26 Prokop RákosProkop Rákos 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.92
27 Jindřich JiříkJindřich Jiřík 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.96
28 Radek SamohylRadek Samohyl 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 11.00
29 Adam MališAdam Mališ 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 11.04
30 Ondřej GlombicaOndřej Glombica 11 SkaliceSkalice 4 11.08
31 Samuel MitrengaSamuel Mitrenga 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11.12
31 Martin ČeselskýMartin Česelský 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.12
33 Marek ŽivotskýMarek Životský 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 11.18
34 Mikuláš KelnarMikuláš Kelnar 11 KopřivniceKopřivnice 7 11.23
35 Alexandr MilataAlexandr Milata 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.25
36 Daniel GrünwaldDaniel Grünwald 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.33
37 Tomáš LabojTomáš Laboj 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.42
38 Krystian MuchaKrystian Mucha 10 PolskoPolsko 2 11.44
39 Tadeáš ValčíkTadeáš Valčík 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.45
40 Josef KuchařJosef Kuchař 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11.47
40 Vilém VendlVilém Vendl 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 1 11.47
42 Dominik GebauerDominik Gebauer 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.48
42 Matyáš BerekMatyáš Berek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11.48
44 Vojtěch NovákVojtěch Novák 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 11.50
45 Jan BartošJan Bartoš 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11.52
46 Pavel ZaciosPavel Zacios 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.54
47 Vladislav MazuraVladislav Mazura 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.56
48 Tobiáš BembenekTobiáš Bembenek 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 11.61
49 Ondřej LieblOndřej Liebl 11 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 11.62
49 Filip MichelFilip Michel 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 11.62
51 Albert ByrtusAlbert Byrtus 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.72
52 Oliver GížaOliver Gíža 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 11.81
53 Tobias KičmerTobias Kičmer 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 11.85
54 Jonáš VinárekJonáš Vinárek 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 11.86
55 Samuel GlogarSamuel Glogar 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.94
55 Jan ČempelJan Čempel 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 11.94
57 Daniel HolleschDaniel Hollesch 11 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 12.02
58 Dominik FigelDominik Figel 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 12.04
58 Gabriel GeldnerGabriel Geldner 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 12.04
60 Filip KrkoškaFilip Krkoška 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 12.07
61 Mikoláš PolívkaMikoláš Polívka 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 12.08
62 Kvido FišnarKvido Fišnar 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 12.29
63 Ondřej MendrekOndřej Mendrek 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 12.32
64 Mikuláš BednaříkMikuláš Bednařík 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 12.36
65 Ondřej MokrošOndřej Mokroš 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.39
66 Daniel BělockýDaniel Bělocký 11 Beskydští lenošiBeskydští lenoši 5 12.40
67 Tadeáš LábskýTadeáš Lábský 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.50
68 Ondřej KonštackýOndřej Konštacký 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 12.57
69 Jan BlatoňJan Blatoň 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 13.84
Jinřich JiříkJinřich Jiřík 11 KopřivniceKopřivnice 3 DNS

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 10:25) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mateusz WojdyloMateusz Wojdylo 09 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 5 09.49
2 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.52
3 Josef ŠimončíkJosef Šimončík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.65
4 Kryštof HolubKryštof Holub 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.89
5 Tomáš HraškoTomáš Hraško 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.92
6 Robert ValentaRobert Valenta 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.07
7 Tomáš KawulokTomáš Kawulok 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 10.25
8 Jan NovotnýJan Novotný 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 11.44
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 10:25) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.05
2 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.34
3 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.39
4 Pavel KoleckýPavel Kolecký 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.52
5 Adam ŠajerAdam Šajer 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.23
6 Radim GorgošRadim Gorgoš 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.24
7 Štěpán BucifalŠtěpán Bucifal 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.33
8 Štěpán PaweraŠtěpán Pawera 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.36
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 10:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.85
2 Filip PopelářFilip Popelář 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.20
3 Drahomír WisnarDrahomír Wisnar 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.35
4 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.49
5 Josef ŠtefánekJosef Štefánek 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.59
6 Viktor PelcViktor Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.71
7 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.46
8 Mikuláš VeselýMikuláš Veselý 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.63
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 1.5.2019 - 10:25) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 08.99
2 Alex PelcAlex Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.44
3 Kryštof PupíkKryštof Pupík 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 09.56
4 Adam NowakAdam Nowak 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 09.60
5 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.86
6 Vojtěch KuchtaVojtěch Kuchta 08 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 4 09.96
7 Jakub OtáhalíkJakub Otáhalík 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 7 10.52
8 Vojtěch KucharčíkVojtěch Kucharčík 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 11.24
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 1.5.2019 - 10:25) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.84
2 František ChmelařFrantišek Chmelař 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 6 09.71
3 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.92
4 Karel KovalčíkKarel Kovalčík 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.15
5 Jáchym DoleželJáchym Doležel 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 5 10.46
6 Filip NiemczykFilip Niemczyk 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.85
7 Václav SzkatulaVáclav Szkatula 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 11.01
8 Vojtěch SikoraVojtěch Sikora 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 11.24
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 1.5.2019 - 10:25) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.28
2 Ondřej FialaOndřej Fiala 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.36
3 Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.55
4 Albetr Mark FeltmanAlbetr Mark Feltman 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.66
5 Jiří HudecJiří Hudec 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.70
6 Filip PivsetokFilip Pivsetok 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.89
7 Martin VavrečkaMartin Vavrečka 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.94
Mirek KnotekMirek Knotek 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 1.5.2019 - 10:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.39
2 Štěpán BijokŠtěpán Bijok 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.74
3 Ondřej KubíkOndřej Kubík 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.91
4 Patrik LištvanPatrik Lištvan 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.94
5 Marek BlahutaMarek Blahuta 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.07
6 Radek FiurášekRadek Fiurášek 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.55
7 Patrik CiompaPatrik Ciompa 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 10.69
8 Šimon PacherŠimon Pacher 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 10.85
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (st, 1.5.2019 - 10:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MiklašMatěj Miklaš 08 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 3 09.18
2 Lukáš WolfLukáš Wolf 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.53
3 Martin VorelMartin Vorel 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.63
4 Lukáš HeuerLukáš Heuer 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.04
5 David DobešDavid Dobeš 08 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 5 10.34
6 Martin GotthardMartin Gotthard 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.84
7 Adam RybaříkAdam Rybařík 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 11.99
Celkem 7 závodníků
Běh 09 (st, 1.5.2019 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš OtýpkaLukáš Otýpka 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.21
2 Michal CibulecMichal Cibulec 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.37
3 Ondřej FoltaOndřej Folta 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.84
4 Damián LojekDamián Lojek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 11.42
5 Vojtěch StachaVojtěch Stacha 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.46
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 08.84
2 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.85
3 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 08.99
4 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.05
5 Matěj MiklašMatěj Miklaš 08 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 3 09.18
6 Filip PopelářFilip Popelář 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.20
7 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.28
8 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.34
9 Drahomír WisnarDrahomír Wisnar 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.35
10 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.39
10 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.39
12 Alex PelcAlex Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.44
13 Mateusz WojdyloMateusz Wojdylo 09 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 5 09.49
13 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.49
15 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.52
15 Pavel KoleckýPavel Kolecký 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.52
17 Lukáš WolfLukáš Wolf 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.53
18 Kryštof PupíkKryštof Pupík 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 09.56
19 Josef ŠtefánekJosef Štefánek 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.59
20 Adam NowakAdam Nowak 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 09.60
21 Martin VorelMartin Vorel 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.63
22 Josef ŠimončíkJosef Šimončík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.65
23 Viktor PelcViktor Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.71
23 František ChmelařFrantišek Chmelař 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 6 09.71
25 Štěpán BijokŠtěpán Bijok 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.74
26 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.86
27 Kryštof HolubKryštof Holub 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.89
28 Ondřej KubíkOndřej Kubík 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.91
29 Tomáš HraškoTomáš Hraško 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.92
29 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.92
31 Patrik LištvanPatrik Lištvan 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.94
32 Vojtěch KuchtaVojtěch Kuchta 08 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 4 09.96
33 Lukáš HeuerLukáš Heuer 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.04
34 Robert ValentaRobert Valenta 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.07
34 Marek BlahutaMarek Blahuta 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.07
36 Karel KovalčíkKarel Kovalčík 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.15
37 Lukáš OtýpkaLukáš Otýpka 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.21
38 Adam ŠajerAdam Šajer 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.23
39 Radim GorgošRadim Gorgoš 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.24
40 Tomáš KawulokTomáš Kawulok 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 10.25
41 Štěpán BucifalŠtěpán Bucifal 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.33
42 David DobešDavid Dobeš 08 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 5 10.34
43 Štěpán PaweraŠtěpán Pawera 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.36
43 Ondřej FialaOndřej Fiala 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.36
45 Michal CibulecMichal Cibulec 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.37
46 Miroslav MyškaMiroslav Myška 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.46
46 Jáchym DoleželJáchym Doležel 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 5 10.46
48 Jakub OtáhalíkJakub Otáhalík 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 7 10.52
49 Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.55
49 Radek FiurášekRadek Fiurášek 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.55
51 Mikuláš VeselýMikuláš Veselý 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.63
52 Albetr Mark FeltmanAlbetr Mark Feltman 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.66
53 Patrik CiompaPatrik Ciompa 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 10.69
54 Jiří HudecJiří Hudec 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.70
55 Martin GotthardMartin Gotthard 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.84
55 Ondřej FoltaOndřej Folta 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.84
57 Filip NiemczykFilip Niemczyk 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.85
57 Šimon PacherŠimon Pacher 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 10.85
59 Filip PivsetokFilip Pivsetok 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.89
60 Martin VavrečkaMartin Vavrečka 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.94
61 Václav SzkatulaVáclav Szkatula 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 11.01
62 Vojtěch KucharčíkVojtěch Kucharčík 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 11.24
62 Vojtěch SikoraVojtěch Sikora 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 11.24
64 Damián LojekDamián Lojek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 11.42
65 Jan NovotnýJan Novotný 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 11.44
66 Vojtěch StachaVojtěch Stacha 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.46
67 Adam RybaříkAdam Rybařík 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 11.99
Mirek KnotekMirek Knotek 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 10:50) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 5 10.30
2 Johana MünsterováJohana Münsterová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.65
3 Adéla KrasulováAdéla Krasulová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.01
4 Gabriela GrzychováGabriela Grzychová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 11.34
5 Valérie SopuchováValérie Sopuchová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 11.52
6 Sofie VeselkováSofie Veselková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 12.04
7 Veronika VeselkováVeronika Veselková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 12.09
8 Ella HelsteinováElla Helsteinová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 12.79
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 10:50) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.61
2 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.87
3 Viktorie KřistkováViktorie Křistková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11.37
4 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 11.73
5 Michaela PavlováMichaela Pavlová 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 11.77
6 Michaela SvákováMichaela Sváková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 12.09
7 Veronika MališováVeronika Mališová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 12.27
8 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 12.57
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 10:50) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie OndrováNatálie Ondrová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.17
2 Stella ZajícováStella Zajícová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.30
3 Adéla StaňkováAdéla Staňková 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.81
4 Julie ReichterováJulie Reichterová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.00
5 Vanessa TomisováVanessa Tomisová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 11.83
6 Adéla PrášilováAdéla Prášilová 11 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 6 11.90
7 Sofie SkupinováSofie Skupinová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.15
8 Simona HaladějováSimona Haladějová 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 5 12.87
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 1.5.2019 - 10:50) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.48
2 Nikol ErnstováNikol Ernstová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.26
3 Veronika BuryVeronika Bury 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.46
4 Bára OsztruszkováBára Osztruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.91
5 Kristýna MíčkováKristýna Míčková 10 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 2 11.39
6 Dorota KaletováDorota Kaletová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.41
7 Viktorie BorskáViktorie Borská 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.20
8 Klára MatwikowKlára Matwikow 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.48
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 1.5.2019 - 10:50) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.55
2 Klára HandlováKlára Handlová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.82
3 Markéta BláhováMarkéta Bláhová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 11.09
4 Barbora BačováBarbora Bačová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11.46
5 Viktorie ŠelongováViktorie Šelongová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 12.43
6 Eliška BobčákováEliška Bobčáková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 12.68
7 Bára JanečkováBára Janečková 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 13.45
8 Pavlína RošicováPavlína Rošicová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 14.17
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 1.5.2019 - 10:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina JurošováSabina Jurošová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.14
2 Valerie MarflakováValerie Marflaková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.16
3 Valérie KubulusováValérie Kubulusová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 11.34
4 Veronika BužkováVeronika Bužková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11.76
5 Eliška KmošťákováEliška Kmošťáková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 12.05
6 Laura JavůrkováLaura Javůrková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 12.09
7 Tereza FaranováTereza Faranová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 12.56
8 Ema MališováEma Mališová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 12.65
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 1.5.2019 - 10:50) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna UhrováKristýna Uhrová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.66
2 Elen SkleničkováElen Skleničková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.72
3 Adéla KřibíkováAdéla Křibíková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.86
4 Eliška SmyčkováEliška Smyčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.92
5 Barbora PosmykováBarbora Posmyková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.95
6 Johana NovákováJohana Nováková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.10
7 Anna KorponaiAnna Korponai 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.56
8 Amélie HorkáAmélie Horká 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 12.05
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (st, 1.5.2019 - 10:50) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠteiningerováLucie Šteiningerová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.06
2 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.42
3 Adél SzücsAdél Szücs 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.00
4 Nikol ChvostkováNikol Chvostková 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.08
5 Karolína ValoškováKarolína Valošková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.21
6 Tereza KljučikováTereza Ključiková 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 11.73
7 Barbora BulavováBarbora Bulavová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.45
8 Alice BednaříkováAlice Bednaříková 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.49
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (st, 1.5.2019 - 10:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla StoškováAdéla Stošková 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 10.42
2 Marie StoškováMarie Stošková 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 10.45
3 Daniela KolebačováDaniela Kolebačová 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 10.46
4 Laura MajkrakováLaura Majkraková 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 10.60
5 Dominika MalyszováDominika Malyszová 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 11.36
6 Adéla KrzyzankováAdéla Krzyzanková 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 12.11
7 Nela KlimszováNela Klimszová 11 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 12.21
8 Julian MacurováJulian Macurová 10 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 13.03
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (st, 1.5.2019 - 10:50) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.95
2 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.96
3 Bára KahánkováBára Kahánková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.10
4 Kateřina ZawadováKateřina Zawadová 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 10.17
5 Eliška ŠkarkováEliška Škarková 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 10.73
6 Marianna PavlovaMarianna Pavlova 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.85
7 Elen HanzelkováElen Hanzelková 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.84
8 Bára TrzaskalikováBára Trzaskaliková 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 11.92
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (st, 1.5.2019 - 10:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela DanihlíkováMichaela Danihlíková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.78
2 Zuzana KvitováZuzana Kvitová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.14
3 Adina PohankováAdina Pohanková 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 7 11.20
4 Bára BalžkováBára Balžková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.29
5 Markéta EvjákováMarkéta Evjáková 11 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 6 11.97
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (st, 1.5.2019 - 10:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olivie PešatováOlivie Pešatová 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.19
2 Karolína DivokáKarolína Divoká 10 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 10.25
3 Alžběta BujokováAlžběta Bujoková 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 5 10.91
4 Barbora SichováBarbora Sichová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 11.08
5 Nicole HaringNicole Haring 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.20
6 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 12.04
7 Petra HaplováPetra Haplová 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 6 12.37
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.48
2 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.95
3 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.96
4 Lucie ŠteiningerováLucie Šteiningerová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.06
5 Bára KahánkováBára Kahánková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.10
6 Natálie OndrováNatálie Ondrová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.17
6 Kateřina ZawadováKateřina Zawadová 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 10.17
8 Olivie PešatováOlivie Pešatová 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.19
9 Karolína DivokáKarolína Divoká 10 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 10.25
10 Nikol ErnstováNikol Ernstová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.26
11 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 5 10.30
11 Stella ZajícováStella Zajícová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.30
13 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.42
13 Adéla StoškováAdéla Stošková 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 10.42
15 Marie StoškováMarie Stošková 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 10.45
16 Veronika BuryVeronika Bury 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.46
16 Daniela KolebačováDaniela Kolebačová 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 10.46
18 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.55
19 Laura MajkrakováLaura Majkraková 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 10.60
20 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.61
21 Johana MünsterováJohana Münsterová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.65
22 Kristýna UhrováKristýna Uhrová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.66
23 Elen SkleničkováElen Skleničková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.72
24 Eliška ŠkarkováEliška Škarková 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 10.73
25 Michaela DanihlíkováMichaela Danihlíková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.78
26 Adéla StaňkováAdéla Staňková 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.81
27 Klára HandlováKlára Handlová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.82
28 Marianna PavlovaMarianna Pavlova 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.85
29 Adéla KřibíkováAdéla Křibíková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.86
30 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.87
31 Bára OsztruszkováBára Osztruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.91
31 Alžběta BujokováAlžběta Bujoková 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 5 10.91
33 Eliška SmyčkováEliška Smyčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.92
34 Barbora PosmykováBarbora Posmyková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.95
35 Julie ReichterováJulie Reichterová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.00
35 Adél SzücsAdél Szücs 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.00
37 Adéla KrasulováAdéla Krasulová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.01
38 Nikol ChvostkováNikol Chvostková 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.08
38 Barbora SichováBarbora Sichová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 11.08
40 Markéta BláhováMarkéta Bláhová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 11.09
41 Johana NovákováJohana Nováková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.10
42 Sabina JurošováSabina Jurošová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.14
42 Zuzana KvitováZuzana Kvitová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.14
44 Valerie MarflakováValerie Marflaková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.16
45 Adina PohankováAdina Pohanková 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 7 11.20
45 Nicole HaringNicole Haring 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.20
47 Karolína ValoškováKarolína Valošková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.21
48 Bára BalžkováBára Balžková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.29
49 Gabriela GrzychováGabriela Grzychová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 11.34
49 Valérie KubulusováValérie Kubulusová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 11.34
51 Dominika MalyszováDominika Malyszová 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 11.36
52 Viktorie KřistkováViktorie Křistková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11.37
53 Kristýna MíčkováKristýna Míčková 10 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 2 11.39
54 Dorota KaletováDorota Kaletová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 11.41
55 Barbora BačováBarbora Bačová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11.46
56 Valérie SopuchováValérie Sopuchová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 11.52
57 Anna KorponaiAnna Korponai 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.56
58 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 11.73
58 Tereza KljučikováTereza Ključiková 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 11.73
60 Veronika BužkováVeronika Bužková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 11.76
61 Michaela PavlováMichaela Pavlová 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 11.77
62 Vanessa TomisováVanessa Tomisová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 11.83
63 Elen HanzelkováElen Hanzelková 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.84
64 Adéla PrášilováAdéla Prášilová 11 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 6 11.90
65 Bára TrzaskalikováBára Trzaskaliková 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 11.92
66 Markéta EvjákováMarkéta Evjáková 11 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 6 11.97
67 Sofie VeselkováSofie Veselková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 12.04
67 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 12.04
69 Eliška KmošťákováEliška Kmošťáková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 12.05
69 Amélie HorkáAmélie Horká 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 12.05
71 Veronika VeselkováVeronika Veselková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 12.09
71 Michaela SvákováMichaela Sváková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 12.09
71 Laura JavůrkováLaura Javůrková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 12.09
74 Adéla KrzyzankováAdéla Krzyzanková 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 12.11
75 Sofie SkupinováSofie Skupinová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.15
76 Viktorie BorskáViktorie Borská 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 12.20
77 Nela KlimszováNela Klimszová 11 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 12.21
78 Veronika MališováVeronika Mališová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 12.27
79 Petra HaplováPetra Haplová 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 6 12.37
80 Viktorie ŠelongováViktorie Šelongová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 12.43
81 Barbora BulavováBarbora Bulavová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.45
82 Klára MatwikowKlára Matwikow 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.48
83 Alice BednaříkováAlice Bednaříková 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.49
84 Tereza FaranováTereza Faranová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 12.56
85 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 12.57
86 Ema MališováEma Mališová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 12.65
87 Eliška BobčákováEliška Bobčáková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 12.68
88 Ella HelsteinováElla Helsteinová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 12.79
89 Simona HaladějováSimona Haladějová 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 5 12.87
90 Julian MacurováJulian Macurová 10 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 13.03
91 Bára JanečkováBára Janečková 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 13.45
92 Pavlína RošicováPavlína Rošicová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 14.17

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 10:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.04
2 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.16
3 Michela MinistrováMichela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.46
4 Šárka LieblováŠárka Lieblová 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.74
5 Veronika OpatrnáVeronika Opatrná 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.78
6 Michaela KubinováMichaela Kubinová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.96
7 Tereza HruškováTereza Hrušková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.45
8 Tereza VeselkováTereza Veselková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.28
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 10:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta SkybíkováMarkéta Skybíková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.30
2 Vanesa LaskováVanesa Lasková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.97
3 Šárka DeutscherováŠárka Deutscherová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.98
4 Kristýna KubáňováKristýna Kubáňová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 10.53
5= Elen MalyškováElen Malyšková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.67
5= Stella GorkováStella Gorková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.67
7 Tereza KovalováTereza Kovalová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.76
8 Ema RůžičkováEma Růžičková 08 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 8 11.08
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 10:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.41
2 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.08
3 Aneta MaršálkováAneta Maršálková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.12
4 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.22
5 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.35
6 Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 10.43
7 Vendula TvrdáVendula Tvrdá 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.59
8 Kamila Naji HmoodováKamila Naji Hmoodová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 12.06
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 1.5.2019 - 10:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.41
2 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 09.44
3 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.81
4 Barbora BalážikováBarbora Balážiková 08 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 5 10.05
5 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.16
6 Daniela ŠturalováDaniela Šturalová 08 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 8 10.19
7 Julie VepřekováJulie Vepřeková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.33
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 1.5.2019 - 10:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie Marie KrulováNatálie Marie Krulová 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 09.75
2 Gabriela PetrováGabriela Petrová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.96
3 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.28
4 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.55
5 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.65
6 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.73
7 Anna GotfrídováAnna Gotfrídová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.85
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (st, 1.5.2019 - 10:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KremerováTereza Kremerová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.19
2 Klára KnopováKlára Knopová 08 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 6 09.71
3 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.80
4 Michaela LesákováMichaela Lesáková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.03
5 Sofie GellnerováSofie Gellnerová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.17
6 Justýny NěmečkováJustýny Němečková 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 2 10.18
7 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 10.31
8 Marie BizoňováMarie Bizoňová 08 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 5 10.93
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 1.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.33
2 Natálie 2 SikorováNatálie 2 Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.66
3 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.68
4 Ellen MikulováEllen Mikulová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.81
5 Elen Agata SikoraElen Agata Sikora 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.83
6 Sofie SpurnáSofie Spurná 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.34
7 Nina StonavskáNina Stonavská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.55
8 Natálie 1 SikorováNatálie 1 Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.71
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (st, 1.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.40
2 Adéla MotykováAdéla Motyková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.76
3 Markéta ŽivotskáMarkéta Životská 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.37
4 Eliška FlorkováEliška Florková 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.41
5 Adéla KocurováAdéla Kocurová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.54
6 Jana MartynkováJana Martynková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.64
7 Nikol KozielováNikol Kozielová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.70
8 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 11.02
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (st, 1.5.2019 - 10:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura MoškořováLaura Moškořová 08 Neuveden oddíl, městoNeuveden oddíl, město 3 09.41
2 Eliška JichováEliška Jichová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.81
3 Barabara ŠtárkováBarabara Štárková 09 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.92
4 Radka PetruškováRadka Petrušková 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.95
5 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.64
6 Ema SpilkováEma Spilková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 11.06
Nikol ChorbákováNikol Chorbáková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Julie BartkováJulie Bartková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (st, 1.5.2019 - 10:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KoelblováMarie Koelblová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.45
2 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.50
3 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.11
4 Eleni ChvostkováEleni Chvostková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.13
5 Anežka AdámkováAnežka Adámková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.36
6 Klára ŽváčkováKlára Žváčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.53
7 Zuzana JuránkováZuzana Juránková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.55
8 Alexandra SchmidtováAlexandra Schmidtová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.69
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (st, 1.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BitomskáAneta Bitomská 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.92
2 Natálie ŘuchovskáNatálie Řuchovská 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 10.31
3 Adéla ŘuchovskáAdéla Řuchovská 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 10.56
4 Markéta TomíčkováMarkéta Tomíčková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 10.64
5 Tina HorákováTina Horáková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.70
6 Veronika ŠebelováVeronika Šebelová 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 10.76
7 Kateřina SzwaczynovaKateřina Szwaczynova 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 10.96
8 Simona KrutkáSimona Krutká 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 11.81
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (st, 1.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.88
2 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.27
3 Karolína WitaskováKarolína Witasková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 10.34
4 Alexandra ChybíkováAlexandra Chybíková 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 10.87
5 Kateřina ChovancováKateřina Chovancová 09 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 6 10.93
6 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 09 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 2 10.95
7 Eliška TkadlecováEliška Tkadlecová 09 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 8 11.07
Celkem 7 závodníků
Běh 13 (st, 1.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.61
2 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.28
3 Alžběta HezkáAlžběta Hezká 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.78
4 Ellen BurkovičováEllen Burkovičová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 10.80
5 Tereza KoptíkováTereza Koptíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.00
6 Barbora ZávodnáBarbora Závodná 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.08
7 Sofie MalotováSofie Malotová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.62
Kamila Naji HmoodováKamila Naji Hmoodová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (st, 1.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PustevníkováKateřina Pustevníková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.77
2 Karolína RozehnalováKarolína Rozehnalová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.31
3 Adriana NěmcováAdriana Němcová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 12.05
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.04
2 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.16
3 Tereza KremerováTereza Kremerová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.19
4 Markéta SkybíkováMarkéta Skybíková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.30
5 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.33
6 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.40
7 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...