Back

 / Májové závody

Frýdek-Místek (1. 5. 2019)

300 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 55.20
2 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 56.15
3 Jiří TylečekJiří Tyleček 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 57.00
4 Robert CholewaRobert Cholewa 10 Městský fotbalový klubMěstský fotbalový klub 4 59.09
5 Josef BrázdaJosef Brázda 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 59.52
6 Ondřej HolleschOndřej Hollesch 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 61.64
7 Mikuláš KelnarMikuláš Kelnar 11 KopřivniceKopřivnice 3 63.16
8 Pavel ZaciosPavel Zacios 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 63.62
9 Jinřich JiříkJinřich Jiřík 11 KopřivniceKopřivnice 9 64.97
10 Jan BartošJan Bartoš 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 66.99
11 Ondřej LieblOndřej Liebl 11 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 10 68.70
Adam MališAdam Mališ 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 56.42
2 Samuel MitrengaSamuel Mitrenga 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 58.67
3 Maxmilián HeinzMaxmilián Heinz 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 6 60.28
4 Jonáš DudysJonáš Dudys 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 61.71
5 Krystian MuchaKrystian Mucha 10 PolskoPolsko 11 61.78
6 Jakub DudysJakub Dudys 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 63.45
7 Samuel GlogarSamuel Glogar 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 63.53
8 Radek SamohylRadek Samohyl 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 64.20
9 Jáchym NěmečekJáchym Němeček 11 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 12 65.04
10 Daniel GrünwaldDaniel Grünwald 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 66.77
11 Albert ByrtusAlbert Byrtus 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 68.84
12 Daniel HolleschDaniel Hollesch 11 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 69.02
13 Tomáš LabojTomáš Laboj 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 69.36
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 54.44
2 Benedikt PetřvaldskýBenedikt Petřvaldský 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 55.40
3 Ondřej BohoněkOndřej Bohoněk 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 56.67
4 Jaroslav MarekJaroslav Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 57.06
5 Václav SumaraVáclav Sumara 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 60.26
6 Adam StachaAdam Stacha 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 60.70
7 Radovan KonečnýRadovan Konečný 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 61.10
8 Adam LešundákAdam Lešundák 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 62.78
9 Adrian JankoAdrian Janko 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 63.39
10 Matěj SkořupaMatěj Skořupa 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 63.97
11 Daniel BělockýDaniel Bělocký 11 Beskydští lenošiBeskydští lenoši 2 70.61
Daniel JirásekDaniel Jirásek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Vilém ArabášVilém Arabáš 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 04 (st, 1.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 55.66
2 Václav ŠodekVáclav Šodek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 58.53
3 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 60.78
4 Alexandr MilataAlexandr Milata 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 61.18
5 Dominik GebauerDominik Gebauer 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 65.45
6 Václav KvasničkaVáclav Kvasnička 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 66.46
7 Josef KuchařJosef Kuchař 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 67.47
8 Oliver GížaOliver Gíža 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 68.12
9 Gabriel GeldnerGabriel Geldner 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 68.57
10 Ondřej GlombicaOndřej Glombica 11 SkaliceSkalice 7 69.18
11 Jan ČempelJan Čempel 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 70.36
12 Matyáš BerekMatyáš Berek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 71.69
Tobias KičmerTobias Kičmer 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 05 (st, 1.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan NožičkaMilan Nožička 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 52.96
2 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 55.50
3 Karel FulnečekKarel Fulneček 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 58.92
4 Vladislav MazuraVladislav Mazura 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 60.72
5 Benjamín SurýBenjamín Surý 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 11 64.08
6 Jakub TrzaskalikJakub Trzaskalik 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 12 66.26
7 Vilém VendlVilém Vendl 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 13 67.53
8 Vojtěch NovákVojtěch Novák 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 69.35
9 Kryštof SrubekKryštof Srubek 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 70.59
10 Tadeáš LábskýTadeáš Lábský 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 71.09
11 Damien LancDamien Lanc 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 71.28
12 Marián MáchaMarián Mácha 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 72.01
13 Filip MichelFilip Michel 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 73.86
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Milan NožičkaMilan Nožička 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 52.96
2 Daniel TvrdýDaniel Tvrdý 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 54.44
3 Ondřej MynarzOndřej Mynarz 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 55.20
4 Benedikt PetřvaldskýBenedikt Petřvaldský 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 55.40
5 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 55.50
6 Michal MazáčMichal Mazáč 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 55.66
7 Tomáš BakotaTomáš Bakota 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 56.15
8 Jan ChalupaJan Chalupa 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 56.42
9 Ondřej BohoněkOndřej Bohoněk 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 56.67
10 Jiří TylečekJiří Tyleček 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 57.00
11 Jaroslav MarekJaroslav Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 57.06
12 Václav ŠodekVáclav Šodek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 58.53
13 Samuel MitrengaSamuel Mitrenga 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 58.67
14 Karel FulnečekKarel Fulneček 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 58.92
15 Robert CholewaRobert Cholewa 10 Městský fotbalový klubMěstský fotbalový klub 4 59.09
16 Josef BrázdaJosef Brázda 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 59.52
17 Václav SumaraVáclav Sumara 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 60.26
18 Maxmilián HeinzMaxmilián Heinz 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 6 60.28
19 Adam StachaAdam Stacha 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 60.70
20 Vladislav MazuraVladislav Mazura 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 60.72
21 Šimon FrydryšekŠimon Frydryšek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 60.78
22 Radovan KonečnýRadovan Konečný 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 61.10
23 Alexandr MilataAlexandr Milata 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 61.18
24 Ondřej HolleschOndřej Hollesch 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 61.64
25 Jonáš DudysJonáš Dudys 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 61.71
26 Krystian MuchaKrystian Mucha 10 PolskoPolsko 11 61.78
27 Adam LešundákAdam Lešundák 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 62.78
28 Mikuláš KelnarMikuláš Kelnar 11 KopřivniceKopřivnice 3 63.16
29 Adrian JankoAdrian Janko 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 63.39
30 Jakub DudysJakub Dudys 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 63.45
31 Samuel GlogarSamuel Glogar 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 63.53
32 Pavel ZaciosPavel Zacios 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 63.62
33 Matěj SkořupaMatěj Skořupa 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 63.97
34 Benjamín SurýBenjamín Surý 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 11 64.08
35 Radek SamohylRadek Samohyl 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 64.20
36 Jinřich JiříkJinřich Jiřík 11 KopřivniceKopřivnice 9 64.97
37 Jáchym NěmečekJáchym Němeček 11 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 12 65.04
38 Dominik GebauerDominik Gebauer 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 65.45
39 Jakub TrzaskalikJakub Trzaskalik 11 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 12 66.26
40 Václav KvasničkaVáclav Kvasnička 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 66.46
41 Daniel GrünwaldDaniel Grünwald 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 66.77
42 Jan BartošJan Bartoš 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 66.99
43 Josef KuchařJosef Kuchař 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 67.47
44 Vilém VendlVilém Vendl 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 13 67.53
45 Oliver GížaOliver Gíža 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 68.12
46 Gabriel GeldnerGabriel Geldner 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 68.57
47 Ondřej LieblOndřej Liebl 11 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 10 68.70
48 Albert ByrtusAlbert Byrtus 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 68.84
49 Daniel HolleschDaniel Hollesch 11 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 69.02
50 Ondřej GlombicaOndřej Glombica 11 SkaliceSkalice 7 69.18
51 Vojtěch NovákVojtěch Novák 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 69.35
52 Tomáš LabojTomáš Laboj 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 69.36
53 Jan ČempelJan Čempel 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 70.36
54 Kryštof SrubekKryštof Srubek 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 70.59
55 Daniel BělockýDaniel Bělocký 11 Beskydští lenošiBeskydští lenoši 2 70.61
56 Tadeáš LábskýTadeáš Lábský 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 71.09
57 Damien LancDamien Lanc 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 71.28
58 Matyáš BerekMatyáš Berek 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 71.69
59 Marián MáchaMarián Mácha 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 72.01
60 Filip MichelFilip Michel 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 73.86
Adam MališAdam Mališ 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 DNS
Daniel JirásekDaniel Jirásek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Vilém ArabášVilém Arabáš 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Tobias KičmerTobias Kičmer 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 DNS

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 45.81
2 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 49.52
3 Pavel KoleckýPavel Kolecký 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 50.73
4 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 51.99
5 Viktor PelcViktor Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 11 52.66
6 Mateusz WojdyloMateusz Wojdylo 09 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 6 54.04
7 Matěj BortlíkMatěj Bortlík 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 54.96
8 Radim GorgošRadim Gorgoš 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 55.14
9 Kryštof PupíkKryštof Pupík 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 55.59
10 Karel BártaKarel Bárta 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 55.72
11 František MičanFrantišek Mičan 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 56.79
12 Mikuláš VeselýMikuláš Veselý 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 57.02
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alex PelcAlex Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 50.62
2 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 51.53
3 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 52.30
4 Drahomír WisnarDrahomír Wisnar 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 53.12
5 Filip PopelářFilip Popelář 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 53.94
6 Vojtěch KuchtaVojtěch Kuchta 08 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 8 54.14
7 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 56.50
8 Kryštof HolubKryštof Holub 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 57.42
9 Jáchym DoleželJáchym Doležel 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 6 58.99
10 Štěpán PaweraŠtěpán Pawera 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 59.51
11 Jakub OtáhalíkJakub Otáhalík 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 3 64.57
12 Jan NovotnýJan Novotný 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 65.88
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František ChmelařFrantišek Chmelař 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 8 55.02
2 Jakub KušnírJakub Kušnír 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 55.86
3 Jan NeudoflerJan Neudofler 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 56.77
4 Tobias MelešTobias Meleš 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 57.37
5 Tomáš GoronTomáš Goron 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 58.31
6 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 58.68
7 Václav SzkatulaVáclav Szkatula 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 61.74
8 Abu Haija ShakibAbu Haija Shakib 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 62.25
9 Karel KovalčíkKarel Kovalčík 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 63.22
10 Vojtěch SikoraVojtěch Sikora 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 65.57
11 Filip NiemczykFilip Niemczyk 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 67.20
12 Ondřej FoltaOndřej Folta 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 70.14
Celkem 12 závodníků
Běh 04 (st, 1.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 51.58
2 Kristián FančovičKristián Fančovič 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 55.10
3 Ondřej KubíkOndřej Kubík 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 55.90
4 Daniel DoležalDaniel Doležal 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 56.37
5 Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 57.29
6 Václav ZomberVáclav Zomber 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 57.87
7 Martin VavrečkaMartin Vavrečka 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 59.26
8 Štěpán PevelkaŠtěpán Pevelka 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 60.53
9 Vojtěch ToVojtěch To 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 61.30
10 Ondřej FialaOndřej Fiala 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 61.41
11 Tadeáš ŠelongTadeáš Šelong 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 61.72
12 Jiří HudecJiří Hudec 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 62.35
Celkem 12 závodníků
Běh 05 (st, 1.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam NowakAdam Nowak 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 10 53.13
2 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 11 53.52
3 David DobešDavid Dobeš 08 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 7 54.28
4 Lukáš WolfLukáš Wolf 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 55.88
5 Matěj MiklašMatěj Miklaš 08 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 3 56.29
6 Jan MacourekJan Macourek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 56.60
7 Martin BednaříkMartin Bednařík 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 57.77
8 Lukáš HeuerLukáš Heuer 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 59.95
9 Tomáš KawulokTomáš Kawulok 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 62.50
10 Radek VřesňákRadek Vřesňák 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 63.31
11 Vojtěch KucharčíkVojtěch Kucharčík 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 64.69
12 Adam RybaříkAdam Rybařík 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 78.12
Celkem 12 závodníků
Běh 06 (st, 1.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 52.20
2 Matyáš ChalupaMatyáš Chalupa 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 54.89
3 Lukáš OtýpkaLukáš Otýpka 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 56.94
4 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 58.98
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 45.81
2 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 49.52
3 Alex PelcAlex Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 50.62
4 Pavel KoleckýPavel Kolecký 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 50.73
5 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 51.53
6 Vojtěch GašmanVojtěch Gašman 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 51.58
7 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 51.99
8 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 52.20
9 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 52.30
10 Viktor PelcViktor Pelc 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 11 52.66
11 Drahomír WisnarDrahomír Wisnar 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 53.12
12 Adam NowakAdam Nowak 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 10 53.13
13 Daniel StrzondalaDaniel Strzondala 08 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 11 53.52
14 Filip PopelářFilip Popelář 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 53.94
15 Mateusz WojdyloMateusz Wojdylo 09 TL ROW RybnikTL ROW Rybnik 6 54.04
16 Vojtěch KuchtaVojtěch Kuchta 08 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 8 54.14
17 David DobešDavid Dobeš 08 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 7 54.28
18 Matyáš ChalupaMatyáš Chalupa 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 54.89
19 Matěj BortlíkMatěj Bortlík 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 54.96
20 František ChmelařFrantišek Chmelař 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 8 55.02
21 Kristián FančovičKristián Fančovič 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 55.10
22 Radim GorgošRadim Gorgoš 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 55.14
23 Kryštof PupíkKryštof Pupík 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 55.59
24 Karel BártaKarel Bárta 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 55.72
25 Jakub KušnírJakub Kušnír 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 55.86
26 Lukáš WolfLukáš Wolf 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 55.88
27 Ondřej KubíkOndřej Kubík 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 55.90
28 Matěj MiklašMatěj Miklaš 08 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 3 56.29
29 Daniel DoležalDaniel Doležal 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 56.37
30 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 56.50
31 Jan MacourekJan Macourek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 56.60
32 Jan NeudoflerJan Neudofler 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 56.77
33 František MičanFrantišek Mičan 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 56.79
34 Lukáš OtýpkaLukáš Otýpka 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 56.94
35 Mikuláš VeselýMikuláš Veselý 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 57.02
36 Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 57.29
37 Tobias MelešTobias Meleš 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 57.37
38 Kryštof HolubKryštof Holub 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 57.42
39 Martin BednaříkMartin Bednařík 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 57.77
40 Václav ZomberVáclav Zomber 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 57.87
41 Tomáš GoronTomáš Goron 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 58.31
42 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 58.68
43 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 58.98
44 Jáchym DoleželJáchym Doležel 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 6 58.99
45 Martin VavrečkaMartin Vavrečka 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 59.26
46 Štěpán PaweraŠtěpán Pawera 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 59.51
47 Lukáš HeuerLukáš Heuer 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 59.95
48 Štěpán PevelkaŠtěpán Pevelka 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 60.53
49 Vojtěch ToVojtěch To 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 61.30
50 Ondřej FialaOndřej Fiala 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 61.41
51 Tadeáš ŠelongTadeáš Šelong 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 61.72
52 Václav SzkatulaVáclav Szkatula 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 61.74
53 Abu Haija ShakibAbu Haija Shakib 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 62.25
54 Jiří HudecJiří Hudec 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 62.35
55 Tomáš KawulokTomáš Kawulok 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 62.50
56 Karel KovalčíkKarel Kovalčík 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 63.22
57 Radek VřesňákRadek Vřesňák 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 63.31
58 Jakub OtáhalíkJakub Otáhalík 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 3 64.57
59 Vojtěch KucharčíkVojtěch Kucharčík 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 64.69
60 Vojtěch SikoraVojtěch Sikora 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 65.57
61 Jan NovotnýJan Novotný 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 65.88
62 Filip NiemczykFilip Niemczyk 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 67.20
63 Ondřej FoltaOndřej Folta 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 70.14
64 Adam RybaříkAdam Rybařík 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 78.12

300 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 6 55.05
2 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 58.40
3 Johana MünsterováJohana Münsterová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 59.26
4 Viktorie KřistkováViktorie Křistková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 62.65
5 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 64.88
6 Gabriela GrzychováGabriela Grzychová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 67.69
7 Valérie SopuchováValérie Sopuchová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 68.37
8 Sofie VeselkováSofie Veselková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 70.12
9 Veronika VeselkováVeronika Veselková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 71.08
10 Ella HelsteinováElla Helsteinová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 72.29
11 Veronika MališováVeronika Mališová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 75.40
Adéla KrasulováAdéla Krasulová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 52.65
2 Julie ReichterováJulie Reichterová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 61.33
3 Natálie OndrováNatálie Ondrová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 61.39
4 Bára OsztruszkováBára Osztruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 66.25
5 Kristýna MíčkováKristýna Míčková 10 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 5 66.94
6 Adéla PrášilováAdéla Prášilová 11 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 9 68.11
7 Tereza ŠvanigováTereza Švanigová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 69.49
8 Sofie SkupinováSofie Skupinová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 70.52
9 Michaela SvákováMichaela Sváková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 71.67
10 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 74.19
11 Simona HaladějováSimona Haladějová 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 7 83.33
Stella ZajícováStella Zajícová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 53.79
2 Nikol ErnstováNikol Ernstová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 55.65
3 Barbora JíchováBarbora Jíchová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 58.71
4 Veronika BuryVeronika Bury 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 61.04
5 Hana KaletováHana Kaletová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 61.21
6 Klára HandlováKlára Handlová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 63.24
7 Dorota KaletováDorota Kaletová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 67.10
8 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 67.60
9 Emma LauterbachováEmma Lauterbachová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 67.65
10 Eliška PětvaldskáEliška Pětvaldská 11 Ostrava PorubaOstrava Poruba 1 69.83
11 Viktorie BorskáViktorie Borská 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 70.85
12 Klára MatwikowKlára Matwikow 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 71.86
Celkem 12 závodníků
Běh 04 (st, 1.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ProkopováBarbora Prokopová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 57.48
2 Štěpánka Eliška ŠeděnkováŠtěpánka Eliška Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 60.08
3 Sabina JurošováSabina Jurošová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 63.29
4 Markéta BláhováMarkéta Bláhová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 65.15
5 Anna WidlákováAnna Widláková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 66.53
6 Barbora BačováBarbora Bačová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 67.86
7 Valérie KubulusováValérie Kubulusová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 68.51
8 Laura JavůrkováLaura Javůrková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 69.30
9 Eliška KmošťákováEliška Kmošťáková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 72.58
10 Tereza FaranováTereza Faranová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 72.90
11 Veronika BužkováVeronika Bužková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 73.79
12 Eliška BobčákováEliška Bobčáková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 74.80
Celkem 12 závodníků
Běh 05 (st, 1.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 55.49
2 Lucie ŠteiningerováLucie Šteiningerová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 56.88
3 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 58.90
4 Karolína KašpárkováKarolína Kašpárková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 59.12
5 Kristýna UhrováKristýna Uhrová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 60.35
6 Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 64.28
7 Adéla KřibíkováAdéla Křibíková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 64.44
8 Eliška SmyčkováEliška Smyčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 64.73
9 Valerie MarflakováValerie Marflaková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 65.21
10 Johana NovákováJohana Nováková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 66.42
11 Veronika SlížováVeronika Slížová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 67.13
12 Ema MališováEma Mališová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 70.95
13 Amélie HorkáAmélie Horká 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 76.65
Celkem 13 závodníků
Běh 06 (st, 1.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška GieckováEliška Giecková 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 57.18
2 Daniela KolebačováDaniela Kolebačová 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 58.11
3 Adriana VaradiAdriana Varadi 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 59.76
4 Laura MajkrakováLaura Majkraková 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 60.14
5 Marie StoškováMarie Stošková 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 10 60.57
6 Adéla StoškováAdéla Stošková 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 11 61.18
7 Elen KorbelováElen Korbelová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 62.35
8 Karolína GolkováKarolína Golková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 63.63
9 Barbora HýklováBarbora Hýklová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 63.72
10 Vendula ŽihalováVendula Žihalová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 71.62
11 Barbora BulavováBarbora Bulavová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 73.46
12 Tereza KljučikováTereza Ključiková 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 75.55
13 Michaela PavlováMichaela Pavlová 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 9 76.88
Celkem 13 závodníků
Běh 07 (st, 1.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olivie PešatováOlivie Pešatová 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 58.67
2 Karolína DivokáKarolína Divoká 11 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 59.79
3 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 60.55
4 Natálie BothováNatálie Bothová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 60.74
5 Bára BalžkováBára Balžková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 60.79
6 Alžběta BujokováAlžběta Bujoková 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 4 61.47
7 Michaela DanihlíkováMichaela Danihlíková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 61.90
8 Zuzana KvitováZuzana Kvitová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 62.31
9 Micahela KalužováMicahela Kalužová 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 65.65
10 Adina PohankováAdina Pohanková 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 12 67.58
11 Markéta EvjákováMarkéta Evjáková 11 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 6 68.88
12 Karolína BergerováKarolína Bergerová 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 69.99
13 Viktorie NovákováViktorie Nováková 10 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 10 75.27
14 Petra HaplováPetra Haplová 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 7 77.73
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 52.65
2 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 53.79
3 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 6 55.05
4 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 55.49
5 Nikol ErnstováNikol Ernstová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 55.65
6 Lucie ŠteiningerováLucie Šteiningerová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 56.88
7 Eliška GieckováEliška Giecková 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 57.18
8 Barbora ProkopováBarbora Prokopová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 57.48
9 Daniela KolebačováDaniela Kolebačová 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 58.11
10 Laura KožuchováLaura Kožuchová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 58.40
11 Olivie PešatováOlivie Pešatová 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 58.67
12 Barbora JíchováBarbora Jíchová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 58.71
13 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 58.90
14 Karolína KašpárkováKarolína Kašpárková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 59.12
15 Johana MünsterováJohana Münsterová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 59.26
16 Adriana VaradiAdriana Varadi 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 59.76
17 Karolína DivokáKarolína Divoká 11 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 59.79
18 Štěpánka Eliška ŠeděnkováŠtěpánka Eliška Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 60.08
19 Laura MajkrakováLaura Majkraková 10 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 60.14
20 Kristýna UhrováKristýna Uhrová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 60.35
21 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 60.55
22 Marie StoškováMarie Stošková 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 10 60.57
23 Natálie BothováNatálie Bothová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 60.74
24 Bára BalžkováBára Balžková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 60.79
25 Veronika BuryVeronika Bury 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 61.04
26 Adéla StoškováAdéla Stošková 10 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 11 61.18
27 Hana KaletováHana Kaletová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 61.21
28 Julie ReichterováJulie Reichterová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 61.33
29 Natálie OndrováNatálie Ondrová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 61.39
30 Alžběta BujokováAlžběta Bujoková 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 4 61.47
31 Michaela DanihlíkováMichaela Danihlíková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 61.90
32 Zuzana KvitováZuzana Kvitová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 62.31
33 Elen KorbelováElen Korbelová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 62.35
34 Viktorie KřistkováViktorie Křistková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 62.65
35 Klára HandlováKlára Handlová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 63.24
36 Sabina JurošováSabina Jurošová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 63.29
37 Karolína GolkováKarolína Golková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 63.63
38 Barbora HýklováBarbora Hýklová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 63.72
39 Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 64.28
40 Adéla KřibíkováAdéla Křibíková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 64.44
41 Eliška SmyčkováEliška Smyčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 64.73
42 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 64.88
43 Markéta BláhováMarkéta Bláhová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 65.15
44 Valerie MarflakováValerie Marflaková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 65.21
45 Micahela KalužováMicahela Kalužová 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 65.65
46 Bára OsztruszkováBára Osztruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 66.25
47 Johana NovákováJohana Nováková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 66.42
48 Anna WidlákováAnna Widláková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 66.53
49 Kristýna MíčkováKristýna Míčková 10 Frýdek-MístekFrýdek-Místek 5 66.94
50 Dorota KaletováDorota Kaletová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 67.10
51 Veronika SlížováVeronika Slížová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 67.13
52 Adina PohankováAdina Pohanková 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 12 67.58
53 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 67.60
54 Emma LauterbachováEmma Lauterbachová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 67.65
55 Gabriela GrzychováGabriela Grzychová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 67.69
56 Barbora BačováBarbora Bačová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 67.86
57 Adéla PrášilováAdéla Prášilová 11 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 9 68.11
58 Valérie SopuchováValérie Sopuchová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 68.37
59 Valérie KubulusováValérie Kubulusová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 68.51
60 Markéta EvjákováMarkéta Evjáková 11 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 6 68.88
61 Laura JavůrkováLaura Javůrková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 69.30
62 Tereza ŠvanigováTereza Švanigová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 69.49
63 Eliška PětvaldskáEliška Pětvaldská 11 Ostrava PorubaOstrava Poruba 1 69.83
64 Karolína BergerováKarolína Bergerová 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 69.99
65 Sofie VeselkováSofie Veselková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 70.12
66 Sofie SkupinováSofie Skupinová 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 70.52
67 Viktorie BorskáViktorie Borská 11 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 70.85
68 Ema MališováEma Mališová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 70.95
69 Veronika VeselkováVeronika Veselková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 71.08
70 Vendula ŽihalováVendula Žihalová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 71.62
71 Michaela SvákováMichaela Sváková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 71.67
72 Klára MatwikowKlára Matwikow 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 71.86
73 Ella HelsteinováElla Helsteinová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 72.29
74 Eliška KmošťákováEliška Kmošťáková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 72.58
75 Tereza FaranováTereza Faranová 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 72.90
76 Barbora BulavováBarbora Bulavová 11 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 73.46
77 Veronika BužkováVeronika Bužková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 73.79
78 Stella Agnes BabuňkováStella Agnes Babuňková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 74.19
79 Eliška BobčákováEliška Bobčáková 11 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 74.80
80 Viktorie NovákováViktorie Nováková 10 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 10 75.27
81 Veronika MališováVeronika Mališová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 75.40
82 Tereza KljučikováTereza Ključiková 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 75.55
83 Amélie HorkáAmélie Horká 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 76.65
84 Michaela PavlováMichaela Pavlová 11 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 9 76.88
85 Petra HaplováPetra Haplová 10 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 7 77.73
86 Simona HaladějováSimona Haladějová 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 7 83.33
Adéla KrasulováAdéla Krasulová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 DNS
Stella ZajícováStella Zajícová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 DNS

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 1.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 47.04
2 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 48.30
3 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 48.37
4 Gabriela PetrováGabriela Petrová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 50.04
5 Michaela KubinováMichaela Kubinová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 50.50
6 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 51.63
7 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 52.93
8 Daniela ŠturalováDaniela Šturalová 08 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 1 53.95
9 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 55.07
10 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 56.73
11 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 65.73
Barbora BalážikováBarbora Balážiková 08 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 5 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 1.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka LieblováŠárka Lieblová 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 53.76
2 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 55.38
3 Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 55.80
4 Aneta MaršálkováAneta Maršálková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 56.39
5 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 56.98
6 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 57.55
7 Vendula TvrdáVendula Tvrdá 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 58.30
8 Kristýna KubáňováKristýna Kubáňová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 58.80
9 Tereza KovalováTereza Kovalová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 59.09
10 Elen MalyškováElen Malyšková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 59.11
11 Ema RůžičkováEma Růžičková 08 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 65.31
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (st, 1.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 52.40
2 Vanesa LaskováVanesa Lasková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 52.98
3 Veronika OpatrnáVeronika Opatrná 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 53.55
4 Tereza KremerováTereza Kremerová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 53.79
5 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 54.25
6 Markéta SkybíkováMarkéta Skybíková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 55.20
7 Tereza HruškováTereza Hrušková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 55.74
8 Justýny NěmečkováJustýny Němečková 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 2 57.68
9 Sofie GellnerováSofie Gellnerová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 58.66
10 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 60.43
11 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 62.90
12 Kamila Naji HmoodováKamila Naji Hmoodová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 72.49
Celkem 12 závodníků
Běh 04 (st, 1.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 52.81
2 Ellen MikulováEllen Mikulová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 53.69
3 Elen Agata SikoraElen Agata Sikora 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 54.25
4 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 55.50
5 Natálie 2 SikorováNatálie 2 Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 58.32
6 Klára StaňkováKlára Staňková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 58.76
7 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 59.17
8 Nina StonavskáNina Stonavská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 59.54
9 Adéla KocurováAdéla Kocurová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 60.06
10 Nikol KozielováNikol Kozielová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 60.45
11 Sofie SpurnáSofie Spurná 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 60.79
12 Natálie 1 SikorováNatálie 1 Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 64.55
Celkem 12 závodníků
Běh 05 (st, 1.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura MoškořováLaura Moškořová 08 Neuveden oddíl, městoNeuveden oddíl, město 4 51.65
2 Michela MinistrováMichela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 51.95
3 Adéla MotykováAdéla Motyková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 52.45
4 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 52.46
5 Barabara ŠtárkováBarabara Štárková 09 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 57.97
6 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 58.70
7 Eliška FlorkováEliška Florková 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 59.01
8 Jana MartynkováJana Martynková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 59.98
9 Johanka PopiolkováJohanka Popiolková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 61.48
10 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 62.34
11 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 63.76
Nikol ChorbákováNikol Chorbáková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 06 (st, 1.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZarembováEliška Zarembová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 12 54.45
2 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 56.67
3 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 57.19
4 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 57.21
5 Karolína MichlováKarolína Michlová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 59.33
6 Marie KonvičkováMarie Konvičková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 60.07
7 Zuzana JuránkováZuzana Juránková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 60.38
8 Tina HorákováTina Horáková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 60.39
9 Natálie HaščinováNatálie Haščinová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 60.60
10 Adriana SwienczkováAdriana Swienczková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 61.52
11 Karolína WitaskováKarolína Witasková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 62.23
12 Kateřina ChovancováKateřina Chovancová 09 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 5 65.37
Celkem 12 závodníků
Běh 07 (st, 1.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 54.28
2 Ellen BurkovičováEllen Burkovičová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 54.72
3 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 55.54
4 Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 55.80
5 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 56.53
6 Aneta PařízkováAneta Pařízková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 57.69
7 Eliška PetrůEliška Petrů 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 58.23
8 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 09 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 11 58.57
9 Linda PetrůLinda Petrů 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 60.76
10 Eliška TkadlecováEliška Tkadlecová 09 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 1 62.02
11 Tereza VeselkováTereza Veselková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 63.90
12 Nikola KollegováNikola Kollegová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 65.02
13 Sofie MalotováSofie Malotová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 67.74
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12 47.04
2 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 48.30
3 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 48.37
4 Gabriela PetrováGabriela Petrová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 50.04
5 Michaela KubinováMichaela Kubinová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 50.50
6 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 51.63
7 Laura MoškořováLaura Moškořová 08 Neuveden oddíl, městoNeuveden oddíl, město 4 51.65
8 Michela MinistrováMichela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 51.95
9 Emma ZajícováEmma Zajícová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12 52.40
10 Adéla MotykováAdéla Motyková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 52.45
11 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 52.46
12 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 52.81
13 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 52.93
14 Vanesa LaskováVanesa Lasková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 52.98
15 Veronika OpatrnáVeronika Opatrná 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 53.55
16 Ellen MikulováEllen Mikulová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 53.69
17 Šárka LieblováŠárka Lieblová 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 8 53.76
18 Tereza KremerováTereza Kremerová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 53.79
19 Daniela ŠturalováDaniela Šturalová 08 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 1 53.95
20 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 54.25
20 Elen Agata SikoraElen Agata Sikora 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 54.25
22 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 54.28
23 Eliška ZarembováEliška Zarembová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 12 54.45
24 Ellen BurkovičováEllen Burkovičová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 54.72
25 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 55.07
26 Markéta SkybíkováMarkéta Skybíková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 55.20
27 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 55.38
28 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 55.50
29 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 55.54
30 Tereza HruškováTereza Hrušková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 55.74
31 Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 55.80
31 Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 55.80
33 Aneta MaršálkováAneta Maršálková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 56.39
34 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 56.53
35 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 56.67
36 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 56.73
37 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 56.98
38 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 57.19
39 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 57.21
40 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 57.55
41 Justýny NěmečkováJustýny Němečková 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 2 57.68
42 Aneta PařízkováAneta Pařízková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 57.69
43 Barabara ŠtárkováBarabara Štárková 09 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 57.97
44 Eliška PetrůEliška Petrů 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 58.23
45 Vendula TvrdáVendula Tvrdá 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 58.30
46 Natálie 2 SikorováNatálie 2 Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 58.32
47 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 09 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 11 58.57
48 Sofie GellnerováSofie Gellnerová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 58.66
49 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 58.70
50 Klára StaňkováKlára Staňková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 58.76
51 Kristýna KubáňováKristýna Kubáňová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 58.80
52 Eliška FlorkováEliška Florková 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 59.01
53 Tereza KovalováTereza Kovalová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 59.09
54 Elen MalyškováElen Malyšková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 59.11
55 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 59.17
56 Karolína MichlováKarolína Michlová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 59.33
57 Nina StonavskáNina Stonavská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 59.54
58 Jana MartynkováJana Martynková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 59.98
59 Adéla KocurováAdéla Kocurová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 60.06
60 Marie KonvičkováMarie Konvičková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 60.07
61 Zuzana JuránkováZuzana Juránková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 60.38
62 Tina HorákováTina Horáková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 60.39
63 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 60.43
64 Nikol KozielováNikol Kozielová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 60.45
65 Natálie HaščinováNatálie Haščinová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 60.60
66 Linda PetrůLinda Petrů 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 60.76
67 Sofie SpurnáSofie Spurná 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 60.79
68 Johanka PopiolkováJohanka Popiolková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 61.48
69 Adriana SwienczkováAdriana Swienczková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 61.52
70 Eliška TkadlecováEliška Tkadlecová 09 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 1 62.02
71 Karolína WitaskováKarolína Witasková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 62.23
72 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 62.34
73 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 62.90
74 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 63.76
75 Tereza VeselkováTereza Veselková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 63.90
76 Natálie 1 SikorováNatálie 1 Sikorová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 64.55
77 Nikola KollegováNikola Kollegová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 65.02
78 Ema RůžičkováEma Růžičková 08 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 65.31
79 Kateřina ChovancováKateřina Chovancová 09 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 5 65.37
80 Marta DanihlíkováMarta Danihlíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 65.73
81 Sofie MalotováSofie Malotová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 67.74
82 Kamila Naji HmoodováKamila Naji Hmoodová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 72.49
Barbora BalážikováBarbora Balážiková 08 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 5 DNS
Nikol ChorbákováNikol Chorbáková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS