Back

 / Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva

Frýdek-Místek (17. 6. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 21 58.71 0.0
2 Jan KlimasJan Klimas
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 1 57.24 0.0
3 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 17 53.77 0.0
4 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 20 53.58 0.0
5 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 18 53.20 0.0
6 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 19 50.59 0.0
7 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 16 47.26 0.0
8 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 15 47.25 0.0
9 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 14 42.34 0.0
10 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 13 41.02 0.0
11 Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 12 40.23 0.0
12 Adam To Gia TriAdam To Gia Tri
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3 40.04 0.0
13 Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 37.88 0.0
14 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 10 37.85 0.0
15 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 6 37.74 0.0
16 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 35.59 0.0
17 Jakub FrýzaJakub Frýza
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 9 34.32 0.0
18 Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 8 30.64 0.0
19 Šimon KristlŠimon Kristl
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 4 28.19 0.0
20 Adam MalíkAdam Malík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 7 27.83 0.0
21 Adam MelicharAdam Melichar
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 5 26.91 0.0
22 Eduard MališEduard Mališ
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 2 26.62 0.0
Celkem 22 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 21 51.25 0.0
2 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 20 50.67 0.0
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 23 49.17 0.0
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 24 49.16 0.0
5 Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 14 40.68 0.0
6 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 19 40.64 0.0
7 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 13 40.52 0.0
8= Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 22 39.99 0.0
8= Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 15 39.99 0.0
10 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 18 39.00 0.0
11 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 17 38.53 0.0
12 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 9 37.91 0.0
13 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 36.24 0.0
14 Michaela KopečkováMichaela Kopečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 10 35.28 0.0
15 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 16 34.95 0.0
16 Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 8 32.62 0.0
17 Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 11 30.88 0.0
18 Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 4 29.30 0.0
19 Nikol ČapandováNikol Čapandová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 6 28.22 0.0
20 Tereza JanečkováTereza Janečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 1 23.91 0.0
21 Pavla PohánkováPavla Pohánková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 7 22.27 0.0
22 Laura BenedikováLaura Benediková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 2 21.74 0.0
23 Eliška KokořováEliška Kokořová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 5 20.60 0.0
Barbora TulejováBarbora Tulejová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3 DNS
Celkem 24 závodníků