Back

 / Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva

Frýdek-Místek (17. 6. 2019)

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hurina, Charvátek, Martinkevič, Zach Hurina, Charvátek, Martinkevič, Zach Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 30.73
2 Bartoň, Hanzelka, Lojek, Melčák Bartoň, Hanzelka, Lojek, Melčák Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 32.02
3 Jányš, Klimas, Šelong, Veliký Jányš, Klimas, Šelong, Veliký TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 34.48
4 Žabka, Vogl, Šeděnka, Jarolím Žabka, Vogl, Šeděnka, Jarolím Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 35.63
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veselý, Raška, Juřena, Holub Veselý, Raška, Juřena, Holub Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 35.15
2 Bulka, Cagala, Košař, Kocián Bulka, Cagala, Košař, Kocián Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 35.36
3 Ebr, Helstein, Novák, Říha Ebr, Helstein, Novák, Říha TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 37.99
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Hurina, Charvátek, Martinkevič, Zach Hurina, Charvátek, Martinkevič, Zach Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 30.73
2 Bartoň, Hanzelka, Lojek, Melčák Bartoň, Hanzelka, Lojek, Melčák Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 32.02
3 Jányš, Klimas, Šelong, Veliký Jányš, Klimas, Šelong, Veliký TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 34.48
4 Veselý, Raška, Juřena, Holub Veselý, Raška, Juřena, Holub Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 35.15
5 Bulka, Cagala, Košař, Kocián Bulka, Cagala, Košař, Kocián Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 35.36
6 Žabka, Vogl, Šeděnka, Jarolím Žabka, Vogl, Šeděnka, Jarolím Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 35.63
7 Ebr, Helstein, Novák, Říha Ebr, Helstein, Novák, Říha TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 37.99

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kuřilová, Kubajurová, Ermisová, Polášková Kuřilová, Kubajurová, Ermisová, Polášková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 32.37
2 Bělunková, Huňková, Kvapilová, Pešlová Bělunková, Huňková, Kvapilová, Pešlová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 32.45
3 Gruberová, Hlaváčová, Pluskalová, Vavrečková Gruberová, Hlaváčová, Pluskalová, Vavrečková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 33.00
4 Adamcová, Hrabcová, Kovalská, Procházková Adamcová, Hrabcová, Kovalská, Procházková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 33.56
5 Ruferová, Kubečková, Králová, Hruzíková Ruferová, Kubečková, Králová, Hruzíková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 34.42
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rohlová, Vavrušová, Večeřová, Teslová Rohlová, Vavrušová, Večeřová, Teslová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 34.49
2 Šurmanová, Václavíková, Kožuchová, Bystřičanová Šurmanová, Václavíková, Kožuchová, Bystřičanová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 34.61
3 Hochelová, Kolčářová, Jurošová, Ningerová Hochelová, Kolčářová, Jurošová, Ningerová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 34.67
4 Křížová, Nieciąg, Belásová, Malatinská Křížová, Nieciąg, Belásová, Malatinská TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 34.85
5 Vrbancová, Vlčková, Mošťková, Juráková Vrbancová, Vlčková, Mošťková, Juráková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 36.91
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 17.6.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fojtíková, Chudejová, Koniarová, Kucharská Fojtíková, Chudejová, Koniarová, Kucharská SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 34.82
2 Holoubková, Krchová, Mikulášková, Skřečková Holoubková, Krchová, Mikulášková, Skřečková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 36.60
3 Brázdilová, Kokořová, Ningerová, Zahradníková Brázdilová, Kokořová, Ningerová, Zahradníková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 38.61
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kuřilová, Kubajurová, Ermisová, Polášková Kuřilová, Kubajurová, Ermisová, Polášková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 32.37
2 Bělunková, Huňková, Kvapilová, Pešlová Bělunková, Huňková, Kvapilová, Pešlová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 32.45
3 Gruberová, Hlaváčová, Pluskalová, Vavrečková Gruberová, Hlaváčová, Pluskalová, Vavrečková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 33.00
4 Adamcová, Hrabcová, Kovalská, Procházková Adamcová, Hrabcová, Kovalská, Procházková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 33.56
5 Ruferová, Kubečková, Králová, Hruzíková Ruferová, Kubečková, Králová, Hruzíková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 34.42
6 Rohlová, Vavrušová, Večeřová, Teslová Rohlová, Vavrušová, Večeřová, Teslová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 34.49
7 Šurmanová, Václavíková, Kožuchová, Bystřičanová Šurmanová, Václavíková, Kožuchová, Bystřičanová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 34.61
8 Hochelová, Kolčářová, Jurošová, Ningerová Hochelová, Kolčářová, Jurošová, Ningerová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 34.67
9 Fojtíková, Chudejová, Koniarová, Kucharská Fojtíková, Chudejová, Koniarová, Kucharská SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 34.82
10 Křížová, Nieciąg, Belásová, Malatinská Křížová, Nieciąg, Belásová, Malatinská TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 34.85
11 Holoubková, Krchová, Mikulášková, Skřečková Holoubková, Krchová, Mikulášková, Skřečková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 36.60
12 Vrbancová, Vlčková, Mošťková, Juráková Vrbancová, Vlčková, Mošťková, Juráková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 36.91
13 Brázdilová, Kokořová, Ningerová, Zahradníková Brázdilová, Kokořová, Ningerová, Zahradníková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 38.61