Back

 / 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva

Přerov (19. 6. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (Wed, 19.6.2019 - 17:20) official Wind: +0.8 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 17.51
2 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 17.76
3 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 18.08
4 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 18.29
5 Josef RichterJosef Richter 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 19.57
6 Daniel KratinaDaniel Kratina 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 19.82
Total 6 racers
Běh 02 (Wed, 19.6.2019 - 17:20) official Wind: +1.1 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Adam DokoupilAdam Dokoupil 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 19.36
2 Matouš AdámekMatouš Adámek 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 20.32
3 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 25.53
Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 17.51
2 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 17.76
3 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 18.08
4 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 18.29
5 Adam DokoupilAdam Dokoupil 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 19.36
6 Josef RichterJosef Richter 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 19.57
7 Daniel KratinaDaniel Kratina 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 19.82
8 Matouš AdámekMatouš Adámek 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 20.32
9 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 25.53
Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (Wed, 19.6.2019 - 17:05) official Wind: +0.3 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 19.62
2 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 19.71
3 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 20.17
4 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 20.44
5 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 20.72
6 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 21.14
Total 6 racers
Běh 02 (Wed, 19.6.2019 - 17:05) official Wind: +0.6 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Ema DostálováEma Dostálová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 21.15
2 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 21.28
3 Tereza TeličkováTereza Teličková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 21.37
4 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 22.61
5 Melánie KunýtováMelánie Kunýtová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 23.50
Total 5 racers
Běh 03 (Wed, 19.6.2019 - 17:05) official Wind: +0.1 m/s Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 21.22
2 Eliška PřecechtělováEliška Přecechtělová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 22.64
Kristýna VymazalováKristýna Vymazalová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNF
Total 3 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 19.62
2 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 19.71
3 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 20.17
4 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 20.44
5 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 20.72
6 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 21.14
7 Ema DostálováEma Dostálová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 21.15
8 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 21.22
9 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 21.28
10 Tereza TeličkováTereza Teličková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 21.37
11 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 22.61
12 Eliška PřecechtělováEliška Přecechtělová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 22.64
13 Melánie KunýtováMelánie Kunýtová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 23.50
Kristýna VymazalováKristýna Vymazalová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNF