Back

 / 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva

Přerov (19. 6. 2019)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (Wed, 19.6.2019 - 16:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 37.63
2 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 38.02
3 Matěj HápMatěj Háp 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 40.02
4 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 40.60
5 Josef RichterJosef Richter 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 42.40
Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Total 6 racers
Běh 02 (Wed, 19.6.2019 - 16:40) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 40.55
2 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 41.50
3 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 44.02
4 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 44.32
5 Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 47.20
6 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 56.59
Total 6 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 37.63
2 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 38.02
3 Matěj HápMatěj Háp 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 40.02
4 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 40.55
5 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 40.60
6 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 41.50
7 Josef RichterJosef Richter 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 42.40
8 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 44.02
9 Vlastimil ŠnoblVlastimil Šnobl 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 44.32
10 Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 47.20
11 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 56.59
Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (Wed, 19.6.2019 - 16:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 45.96
2 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 46.95
3 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 47.52
4 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 47.65
Total 4 racers
Běh 02 (Wed, 19.6.2019 - 16:30) official Excel Info Start list Results
Pos. Name Born Club/Nationality Ln. Result Reaction
1 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 46.47
2 Adéla MikešováAdéla Mikešová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 48.57
3 Agáta KubováAgáta Kubová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 49.58
4 Melánie KunýtováMelánie Kunýtová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 52.06
Total 4 racers
Summary phase results Excel
Pos. Name Born Club/Nationality Ln.. Result Reaction
1 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 45.96
2 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 46.47
3 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 46.95
4 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 47.52
5 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 47.65
6 Adéla MikešováAdéla Mikešová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 48.57
7 Agáta KubováAgáta Kubová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 49.58
8 Melánie KunýtováMelánie Kunýtová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 52.06