Back

 / Přebor Prahy staršího žactva

Praha - Děkanka (13. - 14. 6. 2019)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 14.6.2019 - 18:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.401.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.81
1 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 18 1.75 ------o-ooooxxx
2 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 16 1.69 ----oooooxxo
3= Adam HolečekAdam Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 14 1.60 -oooxoooxxx
3= Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 13 1.60 oxooooooxxx
5 Jakub OlivaJakub Oliva
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 1.57 oooxooxoxxx
6 Jan ZuzánekJan Zuzánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 11 1.54 -oxooxoxxx
7 Ondřej KřížOndřej Kříž
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 12 1.48 oxxoxoxxx
8 Tomáš UrbanTomáš Urban
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 8 1.48 ooxxoxxx
9 Adam KloudaAdam Klouda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 3 1.48 xoxoxxoxxx
10= Eugen ŠalounEugen Šaloun
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 10 1.45 -oxxx
10= Jan RajmonJan Rajmon
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 5 1.45 -oxxx
12 David ZedníkDavid Zedník
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 2 1.45 xoxxoxxx
13 Václav DlabačVáclav Dlabač
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1 1.40 oxxx
14 Filip RučkaFilip Ručka
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 6 1.40 xoxxx
15 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 15 0.00
Adam ŠevčíkAdam Ševčík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 9 DNS
Martin HrdličkaMartin Hrdlička
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
05 4 DNS
Matouš NopMatouš Nop
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 17 NM
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 13.6.2019 - 18:15) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsl.
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.401.431.461.491.521.551.581.61
1 Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 28 1.58 oooxoxoxxooxxx
2 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 22 1.55 ooooooxx
3= Aneta RákosníkováAneta Rákosníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 16 1.52 ooxxooxoxx
3= Sabina DerkováSabina Derková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 23 1.52 oxoxooxoxxx
5 Evelína ZafarováEvelína Zafarová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 25 1.49 oxoxooxx
6 Eliška NěmečkováEliška Němečková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 21 1.49 xooxoxxoxxx
7= Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 24 1.46 oooxxx
7= Tereza TomanováTereza Tomanová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 19 1.46 oooxxx
7= Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 27 1.46 oooxxx
10 Maya ManichováMaya Manichová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 20 1.46 oxxoxxoxxx
11 Nikita MachytkováNikita Machytková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 26 1.43 ooxxx
12 Magdalena KlírováMagdalena Klírová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 14 1.43 oxxoxxx
13= Jasna PeštováJasna Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 10 1.40 oxxx
13= Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 13 1.40 oxxx
15= Nela ŠloufováNela Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 18 1.40 xoxxx
15= Christina PittChristina Pitt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 12 1.40 xoxxx
17= Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 6 1.40 xxoxx
17= Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 9 1.40 xxoxxx
17= Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 7 1.40 xxoxxx
Andrea VěžníkováAndrea Věžníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 NM
Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 15 NM
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1 NM
Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 11 NM
Vendula TřeštíkováVendula Třeštíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 8 NM
Eliška ZapletalováEliška Zapletalová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5 NM
Julie KracíkováJulie Kracíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3 NM
Karolína RouskováKarolína Rousková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 17 NM
Karolína ParkanováKarolína Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 4 NM
Celkem 28 závodníků