Back

 / Přebor Prahy staršího žactva

Praha - Děkanka (13. - 14. 6. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 13.6.2019 - 18:15) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.38
2 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.65
3 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 07.81
4 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.02
5 Sebastian SudlíkSebastian Sudlík 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.04
6 Jan ZuzánekJan Zuzánek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (čt, 13.6.2019 - 18:15) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 07.27
2 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.65
3 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 07.75
4 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.01
5 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.18
6 Ondřej PaletaOndřej Paleta 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 08.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (čt, 13.6.2019 - 18:15) unofficial Vítr: +0.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 07.37
2 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.66
3 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.68
4 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 07.92
5 Adam HrubýAdam Hrubý 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.12
6 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 08.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (čt, 13.6.2019 - 18:15) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.55
2 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.60
3 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.74
4 Jonáš LupačJonáš Lupač 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.09
5 Jan KadaněJan Kadaně 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.40
6 Filip ŠtětkaFilip Štětka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (čt, 13.6.2019 - 18:15) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HolečekAdam Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.49
2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.75
3 Tomáš KocnárTomáš Kocnár 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 07.92
4 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.15
5 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.29
6 David RajchartDavid Rajchart 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (čt, 13.6.2019 - 18:15) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ZvánovecFilip Zvánovec 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 08.34
2 Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.43
3 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.56
4 Jakub KavánJakub Kaván 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.57
5 Filip KonečnýFilip Konečný 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 08.58
6 Kryštof PudilKryštof Pudil 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.63
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (čt, 13.6.2019 - 18:45) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 07.19
2 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 07.33
3 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 07.36
4 Adam HolečekAdam Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.48
5 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.54
6 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 07.67
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 13.6.2019 - 18:45) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.60
2 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.66
3 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.68
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 07.71
5 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.86
Tomáš ŘehákTomáš Řehák 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 13.6.2019 - 17:55) unofficial Vítr: +0.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.01
2 Klára NovákováKlára Nováková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.35
3 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.45
4 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.46
5 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.49
6 Adéla KupkováAdéla Kupková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (čt, 13.6.2019 - 17:55) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Júlia NovotnáJúlia Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 08.09
2 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 08.50
3 Michaela RadouškováMichaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.52
4 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 08.61
5 Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.61
6 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (čt, 13.6.2019 - 17:55) unofficial Vítr: -0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.17
2 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.24
3 Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.45
4 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.51
5 Klára FialkováKlára Fialková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.68
Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (čt, 13.6.2019 - 17:55) unofficial Vítr: -0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.27
2 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.38
3 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.65
4 Justina ReimerováJustina Reimerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.73
5 Drahuše GottvaldováDrahuše Gottvaldová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.78
Simona PacákováSimona Pacáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (čt, 13.6.2019 - 17:55) unofficial Vítr: -0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.16
2 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.48
3 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.49
4 Karolína JečnáKarolína Ječná 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.51
5 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.58
Brigatte Lunyol ČoriBrigatte Lunyol Čori 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (čt, 13.6.2019 - 17:55) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ZadražilováBarbora Zadražilová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.55
2 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.68
3 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 08.75
4 Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 08.84
5 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.93
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 13.6.2019 - 18:35) unofficial Vítr: +0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.02
2 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.09
3 Júlia NovotnáJúlia Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 08.12
4 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.15
5 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.25
6 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.28
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 13.6.2019 - 18:35) unofficial Vítr: +0.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.35
2 Klára NovákováKlára Nováková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.36
3 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.38
4 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 08.39
5 Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.40
6 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.51
Celkem 6 závodníků