Back

 / Přebor Prahy staršího žactva

Praha - Děkanka (13. - 14. 6. 2019)

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (pá, 14.6.2019 - 18:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 17 4:51.68
2 Jan HejslerJan Hejsler 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 15 4:59.93
3 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19 5:03.04
4 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 5:11.62
5 Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 5:17.08
6 Marek DolejšMarek Dolejš 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13 5:17.31
7 Jan ŠkardaJan Škarda 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 20 5:17.32
8 Matyáš MoggMatyáš Mogg 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 5:25.22
9 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 9 5:26.56
10 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 5:27.51
11 Pavel HrubecPavel Hrubec 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 5:36.87
12 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 5:39.72
13 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10 5:39.80
14 Adam FeixAdam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 14 5:39.83
15 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 16 5:41.75
16 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 6:03.92
Filip NemšovskýFilip Nemšovský 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 DNS
Ladislav MatoušLadislav Matouš 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18 DNS
Adam ČernochAdam Černoch 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12 DNS
Václav DlabačVáclav Dlabač 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNF
Celkem 20 závodníků

1500 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 14.6.2019 - 18:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 5:26.53
2 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 5:35.53
3 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 5:50.44
4 Lucie JanouškováLucie Janoušková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 6:11.86
5 Karolína ParkanováKarolína Parkanová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 7:01.90
Pavla ŠimšováPavla Šimšová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNS
Agáta SvobodováAgáta Svobodová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků