Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV

Ústí nad Labem (15. 5. 2019)

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 11 1:54.49
2 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 9 2:01.47
3 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 7 2:11.54
4 Karolína HerinkováKarolína Herinková 06 eliskaeliska 10 2:14.47
5 Lucie DavidováLucie Davidová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 5 2:15.27
6 Eliška SalakováEliška Salaková 07 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 2:16.91
7 Natálie ReichlováNatálie Reichlová 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 2 2:17.77
8 Eliška DerflováEliška Derflová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1 2:18.13
9 Jaromíra KonečnáJaromíra Konečná 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 4 2:18.14
10 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 06 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 12 2:19.90
11 Markéta VojtkováMarkéta Vojtková 06 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 8 2:21.15
12 Olivie TalackováOlivie Talacková 07 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 3 2:28.69
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nicol BalínováNicol Balínová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 8 1:58.03
2 Lucie VernerováLucie Vernerová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 10 2:02.73
3 Eliška LinhartováEliška Linhartová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 6 2:13.23
4 Lucie KolankiewiczováLucie Kolankiewiczová 07 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 2:13.43
5 Simona TáchováSimona Táchová 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 2:17.48
6 Kateřina HavlováKateřina Havlová 06 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 3 2:19.09
7 Anna KohoutováAnna Kohoutová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 11 2:20.28
8 Johana LimrováJohana Limrová 06 eliskaeliska 1 2:22.20
9 Veronika SchickVeronika Schick 06 eliskaeliska 9 2:24.98
10 Eliška CesarováEliška Cesarová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 2:26.72
11 Barbora PetrašovičováBarbora Petrašovičová 05 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 12 2:27.65
12 Karolína BodnárováKarolína Bodnárová 06 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 13 2:32.33
13 Sára PelinSára Pelin 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 7 2:38.33
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 11 1:54.49
2 Nicol BalínováNicol Balínová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 8 1:58.03
3 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 9 2:01.47
4 Lucie VernerováLucie Vernerová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 10 2:02.73
5 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 7 2:11.54
6 Eliška LinhartováEliška Linhartová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 6 2:13.23
7 Lucie KolankiewiczováLucie Kolankiewiczová 07 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 2:13.43
8 Karolína HerinkováKarolína Herinková 06 eliskaeliska 10 2:14.47
9 Lucie DavidováLucie Davidová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 5 2:15.27
10 Eliška SalakováEliška Salaková 07 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 2:16.91
11 Simona TáchováSimona Táchová 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 2:17.48
12 Natálie ReichlováNatálie Reichlová 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 2 2:17.77
13 Eliška DerflováEliška Derflová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1 2:18.13
14 Jaromíra KonečnáJaromíra Konečná 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 4 2:18.14
15 Kateřina HavlováKateřina Havlová 06 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 3 2:19.09
16 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 06 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 12 2:19.90
17 Anna KohoutováAnna Kohoutová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 11 2:20.28
18 Markéta VojtkováMarkéta Vojtková 06 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 8 2:21.15
19 Johana LimrováJohana Limrová 06 eliskaeliska 1 2:22.20
20 Veronika SchickVeronika Schick 06 eliskaeliska 9 2:24.98
21 Eliška CesarováEliška Cesarová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 2:26.72
22 Barbora PetrašovičováBarbora Petrašovičová 05 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 12 2:27.65
23 Olivie TalackováOlivie Talacková 07 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 3 2:28.69
24 Karolína BodnárováKarolína Bodnárová 06 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 13 2:32.33
25 Sára PelinSára Pelin 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 7 2:38.33