Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV

Ústí nad Labem (15. 5. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel FořtíkDaniel Fořtík
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 6 60.26 0.0
2 Václav ZemančíkVáclav Zemančík
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 25 53.65 0.0
3 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa
eliskaeliska
05 5 53.64 0.0
4 Patrik CarskaPatrik Carska
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 3 49.82 0.0
5 Radek VyhlídalRadek Vyhlídal
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
05 23 49.45 0.0
6 Jan IlcoJan Ilco
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
07 8 48.83 0.0
7 Štěpán JenčoŠtěpán Jenčo
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
06 9 47.96 0.0
8 Matouš ZemanMatouš Zeman
eliskaeliska
05 24 47.10 0.0
9 Tobias VaitTobias Vait
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 20 46.62 0.0
10 Matyáš VolfMatyáš Volf
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
06 22 46.30 0.0
11 Jan BorkovecJan Borkovec
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
06 1 45.85 0.0
12 Alex VávraAlex Vávra
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 21 45.25 0.0
13 Adam ŠperlingAdam Šperling
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 19 44.10 0.0
14 Jakub MičánJakub Mičán
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 13 43.75 0.0
15 Tomáš NetíkTomáš Netík
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
06 15 42.22 0.0
16 Milan SobotaMilan Sobota
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 18 39.58 0.0
17 Martin HálekMartin Hálek
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 7 36.65 0.0
18 Vojtěch SeveraVojtěch Severa
Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
05 17 35.80 0.0
19 Martin MikšovskýMartin Mikšovský
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
05 14 35.61 0.0
20 David KubátDavid Kubát
Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
05 12 34.03 0.0
21 Jiří KastlJiří Kastl
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 11 31.10 0.0
22 Jakub BublaJakub Bubla
Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
05 2 27.52 0.0
Dominik PopelkaDominik Popelka
eliskaeliska
05 16 DNS
Adrian JunekAdrian Junek
eliskaeliska
05 10 DNS
Celkem 24 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ČáslavováBarbora Čáslavová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 2 49.72 0.0
2 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
06 21 44.00 0.0
3 Veronika PondělíkováVeronika Pondělíková
eliskaeliska
05 15 39.40 0.0
4= Nela BubíkováNela Bubíková
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
07 1 38.20 0.0
4= Lucie PyšnáLucie Pyšná
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
06 16 38.20 0.0
6 Veronika VojtěchovskáVeronika Vojtěchovská
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
06 26 36.92 0.0
7 Jaromíra KonečnáJaromíra Konečná
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 8 36.30 0.0
8 Adéla PatočkováAdéla Patočková
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
05 12 35.60 0.0
9 Agáta RusňakováAgáta Rusňaková
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
06 20 35.50 0.0
10 Lenka KovářováLenka Kovářová
Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
05 9 35.30 0.0
11 Barbora JirotováBarbora Jirotová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
06 7 35.02 0.0
12 Barbora TerčováBarbora Terčová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 24 34.07 0.0
13 Michaela VicherováMichaela Vicherová
Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
06 25 32.85 0.0
14 Barbora FetrováBarbora Fetrová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
06 4 32.70 0.0
15 Natálie ReichlováNatálie Reichlová
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
06 18 32.64 0.0
16 Rozálie FrišováRozálie Frišová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 5 32.33 0.0
17 Michaela ČtvrtečkováMichaela Čtvrtečková
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
06 3 32.30 0.0
18 Veronika PěknáVeronika Pěkná
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
07 13 31.60 0.0
19 Veronika KušnírováVeronika Kušnírová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 10 30.60 0.0
20 Viktorie RaďováViktorie Raďová
eliskaeliska
06 17 27.55 0.0
21 Simona TáchováSimona Táchová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
06 22 27.32 0.0
22 Kristýna MlinařičováKristýna Mlinařičová
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
06 11 26.70 0.0
23 Adéla PlacháAdéla Plachá
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
06 14 21.63 0.0
24 Olivie TalackováOlivie Talacková
Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
07 23 19.40 0.0
25 Lucie RichterováLucie Richterová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
06 19 11.40 0.0
Lea HerychováLea Herychová
eliskaeliska
05 6 DNS
Celkem 26 závodníků