Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV

Ústí nad Labem (15. 5. 2019)

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 2:40.94
2 Lucie PekárkováLucie Pekárková 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 7 3:01.01
3 Sofya FedotováSofya Fedotová 04 eliskaeliska 3 3:08.80
4 Tereza DokonalováTereza Dokonalová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 3:14.85
5 Adéla HoskovskáAdéla Hoskovská 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 5 3:20.85
6 Michaela CickováMichaela Cicková 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 3:28.38
7 Róza HájkováRóza Hájková 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 4 3:57.18
Viktorie UrbánkováViktorie Urbánková 04 eliskaeliska 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 2:45.87
2 Viola ZajícováViola Zajícová 04 eliskaeliska 8 2:48.10
3 Johana SchořováJohana Schořová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 5 2:49.84
4 Sofie BehenskáSofie Behenská 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1 3:00.05
5 Stela TérováStela Térová 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 6 3:09.18
6 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 3:10.90
7 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 3:16.67
8 Tereza ZavadilováTereza Zavadilová 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 9 3:19.95
9 Adéla TomášováAdéla Tomášová 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 7 3:24.86
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 2:40.94
2 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 2:45.87
3 Viola ZajícováViola Zajícová 04 eliskaeliska 8 2:48.10
4 Johana SchořováJohana Schořová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 5 2:49.84
5 Sofie BehenskáSofie Behenská 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1 3:00.05
6 Lucie PekárkováLucie Pekárková 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 7 3:01.01
7 Sofya FedotováSofya Fedotová 04 eliskaeliska 3 3:08.80
8 Stela TérováStela Térová 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 6 3:09.18
9 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 3:10.90
10 Tereza DokonalováTereza Dokonalová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 3:14.85
11 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 3:16.67
12 Tereza ZavadilováTereza Zavadilová 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 9 3:19.95
13 Adéla HoskovskáAdéla Hoskovská 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 5 3:20.85
14 Adéla TomášováAdéla Tomášová 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 7 3:24.86
15 Michaela CickováMichaela Cicková 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 3:28.38
16 Róza HájkováRóza Hájková 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 4 3:57.18
Viktorie UrbánkováViktorie Urbánková 04 eliskaeliska 8 DNF