Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV

Ústí nad Labem (15. 5. 2019)

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 16 16.27 0.0
2 Jan ŠtréblJan Štrébl
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 14 11.06 0.0
3 Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa
FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
04 15 10.43 0.0
4 Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
04 13 10.38 0.0
5 Ondřej TurekOndřej Turek
Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
03 19 10.04 0.0
6 Adam PulchartAdam Pulchart
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
03 10 09.83 0.0
7 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
04 9 09.69 0.0
8 David VrůblDavid Vrůbl
Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
04 23 09.55 0.0
9 Sebastian TučekSebastian Tuček
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
04 18 09.50 0.0
10 Albert VonkaAlbert Vonka
eliskaeliska
04 22 09.49 0.0
11 Vladimír FünfkirchlerVladimír Fünfkirchler
Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
03 4 09.35 0.0
12 Jakub TvrdíkJakub Tvrdík
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
03 20 09.33 0.0
13 Václav BlahovecVáclav Blahovec
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
04 2 09.25 0.0
14 Štěpán UrbánekŠtěpán Urbánek
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
04 21 08.84 0.0
15 Jan DolejšíJan Dolejší
FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
04 3 08.76 0.0
16 Dominik MaxaDominik Maxa
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
04 8 08.57 0.0
17 Pavel KohoutPavel Kohout
FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
04 6 07.97 0.0
18 David SkalníkDavid Skalník
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
05 12 07.90 0.0
19 Pavel TomšíkPavel Tomšík
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
03 17 07.75 0.0
20 Lukáš JohannesLukáš Johannes
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
04 5 07.63 0.0
21 Martin AuerMartin Auer
eliskaeliska
03 1 07.62 0.0
22 Jakub KozlíkJakub Kozlík
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
04 7 07.25 0.0
Štěpán RevajŠtěpán Revaj
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 11 DNS
Celkem 23 závodníků