Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV

Ústí nad Labem (15. 5. 2019)

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David PavlasDavid Pavlas 06 eliskaeliska 8 3:11.06
2 Vojtěch VondráčekVojtěch Vondráček 05 eliskaeliska 11 3:20.82
3 Petr KubínPetr Kubín 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 7 3:23.50
4 Jindřich RosičkaJindřich Rosička 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 9 3:25.04
5 Jan BláhaJan Bláha 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 3:40.44
6 Daniel FořtíkDaniel Fořtík 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 3:43.48
7 Jan BorkovecJan Borkovec 06 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 3 3:44.96
8 Filip ŠtolfaFilip Štolfa 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 10 3:52.50
9 Radek AngrRadek Angr 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1 3:59.12
10 David KubátDavid Kubát 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 6 4:22.52
11 Jakub KautskýJakub Kautský 06 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 5 4:22.53
Radek VyhlídalRadek Vyhlídal 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 12 3:22.21
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan RichterJan Richter 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 7 3:11.34
2 Jakub EbertJakub Ebert 05 eliskaeliska 1 3:14.86
3 Vít KolářVít Kolář 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 3:17.35
4 Jaroslav SoučekJaroslav Souček 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 9 3:32.19
5 Michal StojkaMichal Stojka 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 10 3:35.98
6 Jakub ProusekJakub Prousek 06 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 6 3:36.00
7 Marek StožickýMarek Stožický 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 11 3:36.82
8 Jan IlcoJan Ilco 07 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 3 3:56.43
9 Jan FilipJan Filip 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 4:16.12
10 Milan SobotaMilan Sobota 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 8 4:31.79
11 Adam PalánAdam Palán 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 5 4:35.49
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 David PavlasDavid Pavlas 06 eliskaeliska 8 3:11.06
2 Jan RichterJan Richter 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 7 3:11.34
3 Jakub EbertJakub Ebert 05 eliskaeliska 1 3:14.86
4 Vít KolářVít Kolář 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 3:17.35
5 Vojtěch VondráčekVojtěch Vondráček 05 eliskaeliska 11 3:20.82
6 Radek VyhlídalRadek Vyhlídal 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 12 3:22.21
7 Petr KubínPetr Kubín 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 7 3:23.50
8 Jindřich RosičkaJindřich Rosička 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 9 3:25.04
9 Jaroslav SoučekJaroslav Souček 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 9 3:32.19
10 Michal StojkaMichal Stojka 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 10 3:35.98
11 Jakub ProusekJakub Prousek 06 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 6 3:36.00
12 Marek StožickýMarek Stožický 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 11 3:36.82
13 Jan BláhaJan Bláha 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 3:40.44
14 Daniel FořtíkDaniel Fořtík 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 3:43.48
15 Jan BorkovecJan Borkovec 06 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 3 3:44.96
16 Filip ŠtolfaFilip Štolfa 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 10 3:52.50
17 Jan IlcoJan Ilco 07 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 3 3:56.43
18 Radek AngrRadek Angr 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1 3:59.12
19 Jan FilipJan Filip 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 4:16.12
20 David KubátDavid Kubát 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 6 4:22.52
21 Jakub KautskýJakub Kautský 06 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 5 4:22.53
22 Milan SobotaMilan Sobota 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 8 4:31.79
23 Adam PalánAdam Palán 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 5 4:35.49