Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV

Ústí nad Labem (15. 5. 2019)

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel TomšíkPavel Tomšík 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 11 4:59.23
2 Pavel PodrápskýPavel Podrápský 03 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 8 5:00.75
3 Ondřej FilipOndřej Filip 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 3 5:04.13
4 Jakub BecaJakub Beca 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 1 5:07.58
5 František ŠtengelFrantišek Štengel 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 10 5:21.73
6 Jan SchorschJan Schorsch 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 9 5:31.29
7 Petr BenedaPetr Beneda 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 5:41.27
8 Pavel KohoutPavel Kohout 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 6 6:07.46
9 Filip LeflerFilip Lefler 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 7 6:18.17
10 Lukáš JohannesLukáš Johannes 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 4 6:33.37
11 Tomáš KadlecTomáš Kadlec 03 eliskaeliska 5 6:57.89
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel BartoškaDaniel Bartoška 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 4:48.12
2 Zdeněk ŠtengelZdeněk Štengel 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 11 4:57.54
3 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 8 5:02.13
4 Patrik BauerPatrik Bauer 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 5:06.71
5 Patrik KubínPatrik Kubín 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 7 5:09.15
6 Tomáš KotlabaTomáš Kotlaba 03 eliskaeliska 6 5:09.27
7 Jan HovorkaJan Hovorka 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 5 5:19.11
8 Kryštof PrincKryštof Princ 04 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 10 5:21.20
9 Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 12 5:23.43
10 Martin MorvayMartin Morvay 03 eliskaeliska 9 5:25.37
11 Jan GajdošJan Gajdoš 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 5:29.32
12 Jiří GrimmJiří Grimm 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 6:11.67
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Daniel BartoškaDaniel Bartoška 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 4:48.12
2 Zdeněk ŠtengelZdeněk Štengel 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 11 4:57.54
3 Pavel TomšíkPavel Tomšík 03 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 11 4:59.23
4 Pavel PodrápskýPavel Podrápský 03 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 8 5:00.75
5 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 8 5:02.13
6 Ondřej FilipOndřej Filip 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 3 5:04.13
7 Patrik BauerPatrik Bauer 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 5:06.71
8 Jakub BecaJakub Beca 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 1 5:07.58
9 Patrik KubínPatrik Kubín 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 7 5:09.15
10 Tomáš KotlabaTomáš Kotlaba 03 eliskaeliska 6 5:09.27
11 Jan HovorkaJan Hovorka 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 5 5:19.11
12 Kryštof PrincKryštof Princ 04 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 10 5:21.20
13 František ŠtengelFrantišek Štengel 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 10 5:21.73
14 Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 12 5:23.43
15 Martin MorvayMartin Morvay 03 eliskaeliska 9 5:25.37
16 Jan GajdošJan Gajdoš 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 5:29.32
17 Jan SchorschJan Schorsch 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 9 5:31.29
18 Petr BenedaPetr Beneda 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 5:41.27
19 Pavel KohoutPavel Kohout 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 6 6:07.46
20 Jiří GrimmJiří Grimm 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 6:11.67
21 Filip LeflerFilip Lefler 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 7 6:18.17
22 Lukáš JohannesLukáš Johannes 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 4 6:33.37
23 Tomáš KadlecTomáš Kadlec 03 eliskaeliska 5 6:57.89