Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV

Ústí nad Labem (15. 5. 2019)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.251.291.331.371.411.451.491.531.571.611.65
1 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 4 1.85
2 Filip RůžekFilip Růžek
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
04 14 1.57
3= Jakub SpicaJakub Spica
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
04 16 1.53
3= Jan SchorschJan Schorsch
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
04 15 1.53
3= Matěj BartoškaMatěj Bartoška
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
04 2 1.53
6= Dominik MaxaDominik Maxa
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
04 13 1.45
6= Josef BalvínJosef Balvín
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
04 1 1.45
8= Filip MariášFilip Mariáš
FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
04 11 1.41
8= Miroslav ŠkodaMiroslav Škoda
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
04 19 1.41
8= Jakub SvobodaJakub Svoboda
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 17 1.41
8= Marek ŠtrymplMarek Štrympl
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 20 1.41
8= Patrik KaňkaPatrik Kaňka
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
04 6 1.41
8= David VrůblDavid Vrůbl
Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
04 23 1.41
8= Vincent ŠedivýVincent Šedivý
FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
04 18 1.41
15= Matouš KrčmářMatouš Krčmář
eliskaeliska
03 9 1.37
15= Antonín HámaAntonín Háma
FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
04 3 1.37
15= Daniel KošvanecDaniel Košvanec
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 7 1.37
15= Michal KrejčíkMichal Krejčík
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 10 1.37
19= Tomáš MatějkaTomáš Matějka
eliskaeliska
03 12 1.33
19= Jakub TvrdíkJakub Tvrdík
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
03 22 1.33
19= Adam JežekAdam Ježek
eliskaeliska
03 5 1.33
Jakub KozlíkJakub Kozlík
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
04 8 NM
Ondřej TurekOndřej Turek
Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
03 21 NM
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.551.59
1 x Švabíkx Švabík
eliskaeliska
06 1.43
2= Samuel ŠtichaSamuel Šticha
eliskaeliska
05 18 1.39
2= Martin HálekMartin Hálek
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 5 1.39
4= Čeněk TesnerČeněk Tesner
eliskaeliska
05 19 1.35
4= Patrik CarskaPatrik Carska
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 3 1.35
4= Daniel KaniveDaniel Kanive
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 7 1.35
4= Petr KubínPetr Kubín
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
06 12 1.35
8= Tobias VaitTobias Vait
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 20 1.31
8= Tobiáš BeranTobiáš Beran
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
05 2 1.31
8= Matěj KovaříkMatěj Kovařík
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
05 10 1.31
8= Petr VorlíčekPetr Vorlíček
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
06 22 1.31
12= David KubátDavid Kubát
Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
05 11 1.27
12= Vojtěch SeveraVojtěch Severa
Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
05 16 1.27
12= Ondřej JarešOndřej Jareš
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
06 6 1.27
12= Michal StojkaMichal Stojka
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 17 1.27
12= Václav KňourekVáclav Kňourek
Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
05 9 1.27
17= Jakub MičánJakub Mičán
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 14 1.23
17= Filip EisnerFilip Eisner
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
06 4 1.23
17= Jiří KastlJiří Kastl
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 8 1.23
17= Martin MikšovskýMartin Mikšovský
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
05 15 1.23
21 Radek AngrRadek Angr
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 1 1.15
Marek KulovanýMarek Kulovaný
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 13 NM
Daniel VaněkDaniel Vaněk
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
07 21 NM
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.72
1 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 7 1.44
2= Lucie MrázováLucie Mrázová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
03 10 1.40
2= Anna BázlerováAnna Bázlerová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
03 2 1.40
2= Eliška MenčlováEliška Menčlová
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
04 9 1.40
5= Agáta SeidlováAgáta Seidlová
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
04 15 1.36
5= Gabriela PorožňákováGabriela Porožňáková
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 13 1.36
7= Viktorie StachováViktorie Stachová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 16 1.28
7= Klára VondřičkováKlára Vondřičková
eliskaeliska
04 20 1.28
9= Sofie BehenskáSofie Behenská
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
04 3 1.24
9= Viktorie UrbánkováViktorie Urbánková
eliskaeliska
04 19 1.24
11= Nicol TowtýnováNicol Towtýnová
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
04 18 1.20
11= Róza HájkováRóza Hájková
FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
04 5 1.20
11= Sára PírkováSára Pírková
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
03 12 1.20
Markéta MrvišováMarkéta Mrvišová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
04 11 NM
Šárka ArnautovskáŠárka Arnautovská
FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m...
04 1 NM
Adéla HoskovskáAdéla Hoskovská
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
04 6 NM
Aneta DvořákováAneta Dvořáková
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 4 NM
Sára SedlákováSára Sedláková
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
04 14 NM
Klára KohoutováKlára Kohoutová
eliskaeliska
04 8 NM
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.62
1 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 16 1.38
2 Barbora JirotováBarbora Jirotová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
06 8 1.34
3= Rozálie FrišováRozálie Frišová
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 5 1.30
3= Lucie VernerováLucie Vernerová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 20 1.30
5= Eliška SalakováEliška Salaková
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
07 19 1.26
5= Klára VopěnkováKlára Vopěnková
ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem
05 24 1.26
7= Barbora ČáslavováBarbora Čáslavová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 3 1.22
7= Lenka KonopováLenka Konopová
eliskaeliska
06 11 1.22
7= Štěpána VoldánováŠtěpána Voldánová
Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
05 23 1.22
7= Barbora FetrováBarbora Fetrová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
06 4 1.22
11= Kateřina BrhelováKateřina Brhelová
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
05 1 1.18
11= Lucie KohoutováLucie Kohoutová
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
05 10 1.18
11= Kateřina HavlováKateřina Havlová
Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
06 6 1.18
11= Sára OrosováSára Orosová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
06 13 1.18
11= Barbora PetrašovičováBarbora Petrašovičová
ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
05 14 1.18
11= Anna KohoutováAnna Kohoutová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
06 9 1.18
17 Nela BubíkováNela Bubíková
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
07 2 1.14
18= Viktorie RaďováViktorie Raďová
eliskaeliska
06 17 1.10
18= Veronika VojtěchovskáVeronika Vojtěchovská
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
06 21 1.10
18= Lucie RichterováLucie Richterová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
06 18 1.10
Natálie PittnerováNatálie Pittnerová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
06 15 NM
Viktorie HoráčkováViktorie Horáčková
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
06 7 NM
Karin LepiKarin Lepi
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
06 12 NM
Markéta VojtkováMarkéta Vojtková
Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal...
06 22 NM
Celkem 24 závodníků