Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV

Ústí nad Labem (15. 5. 2019)

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 ZŠ MÍROVÁ ZŠ MÍROVÁ ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 3 31.56
2 ZŠ RABASOVA ZŠ RABASOVA ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 6 31.78
3 ZŠ PALACHOVA ZŠ PALACHOVA Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 5 33.24
4 ZŠ HLUBOKÁ ZŠ HLUBOKÁ ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 33.53
5 ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽE ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽE FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 4 34.34
ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHOR ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHOR eliskaeliska 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 ZŠ A MŠ SNP ZŠ A MŠ SNP ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 31.79
2 ZŠ VINAŘSKÁ ZŠ VINAŘSKÁ ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 32.06
3 ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽE ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽE FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 6 34.48
4 ZŠ MÍROVÁ ZŠ MÍROVÁ ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 5 36.54
5 ZŠ HLUBOKÁ ZŠ HLUBOKÁ ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 36.76
ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHOR ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHOR eliskaeliska 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 ZŠ A MŠ SNP ZŠ A MŠ SNP ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 33.73
2 ZŠ VINAŘSKÁ ZŠ VINAŘSKÁ ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 4 34.79
3 ZŠ RABASOVA ZŠ RABASOVA ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 2 34.99
ZŠ PALACHOVA ZŠ PALACHOVA Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 ZŠ MÍROVÁ ZŠ MÍROVÁ ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 3 31.56
2 ZŠ RABASOVA ZŠ RABASOVA ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 6 31.78
3 ZŠ A MŠ SNP ZŠ A MŠ SNP ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 31.79
4 ZŠ VINAŘSKÁ ZŠ VINAŘSKÁ ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 32.06
5 ZŠ PALACHOVA ZŠ PALACHOVA Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 5 33.24
6 ZŠ HLUBOKÁ ZŠ HLUBOKÁ ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 33.53
7 ZŠ A MŠ SNP ZŠ A MŠ SNP ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 33.73
8 ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽE ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽE FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 4 34.34
9 ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽE ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽE FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 6 34.48
10 ZŠ VINAŘSKÁ ZŠ VINAŘSKÁ ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 4 34.79
11 ZŠ RABASOVA ZŠ RABASOVA ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 2 34.99
12 ZŠ MÍROVÁ ZŠ MÍROVÁ ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 5 36.54
13 ZŠ HLUBOKÁ ZŠ HLUBOKÁ ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 36.76
ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHOR ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHOR eliskaeliska 1 DNF
ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHOR ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHOR eliskaeliska 3 DNS
ZŠ PALACHOVA ZŠ PALACHOVA Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 1 DNS

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHOR ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHOR eliskaeliska 1 34.09
2 ZŠ HLUBOKÁ ZŠ HLUBOKÁ ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 35.32
3 ZŠ MÍROVÁ ZŠ MÍROVÁ ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 3 35.51
4 ZŠ PALACHOVA ZŠ PALACHOVA Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 4 37.09
5 ZŠ RABASOVA ZŠ RABASOVA ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 5 38.10
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 ZŠ HLUBOKÁ ZŠ HLUBOKÁ ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 5 34.29
2 ZŠ VOJNOVIČOVA ZŠ VOJNOVIČOVA ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 3 35.14
3 ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHOR ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHOR eliskaeliska 4 36.49
4 ZŠ VINAŘSKÁ ZŠ VINAŘSKÁ ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 36.55
ZŠ A MŠ SNP ZŠ A MŠ SNP ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 ZŠ A MŠ SNP ZŠ A MŠ SNP ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 33.82
2 ZŠ RABASOVA ZŠ RABASOVA ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 3 37.55
3 ZŠ MÍROVÁ ZŠ MÍROVÁ ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 1 38.09
ZŠ PALACHOVA ZŠ PALACHOVA Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 2 DNS
ZŠ VINAŘSKÁ ZŠ VINAŘSKÁ ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 ZŠ A MŠ SNP ZŠ A MŠ SNP ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 33.82
2 ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHOR ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHOR eliskaeliska 1 34.09
3 ZŠ HLUBOKÁ ZŠ HLUBOKÁ ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 5 34.29
4 ZŠ VOJNOVIČOVA ZŠ VOJNOVIČOVA ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 3 35.14
5 ZŠ HLUBOKÁ ZŠ HLUBOKÁ ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 35.32
6 ZŠ MÍROVÁ ZŠ MÍROVÁ ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 3 35.51
7 ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHOR ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHOR eliskaeliska 4 36.49
8 ZŠ VINAŘSKÁ ZŠ VINAŘSKÁ ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 36.55
9 ZŠ PALACHOVA ZŠ PALACHOVA Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 4 37.09
10 ZŠ RABASOVA ZŠ RABASOVA ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 3 37.55
11 ZŠ MÍROVÁ ZŠ MÍROVÁ ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 1 38.09
12 ZŠ RABASOVA ZŠ RABASOVA ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 5 38.10
ZŠ A MŠ SNP ZŠ A MŠ SNP ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 DNF
ZŠ PALACHOVA ZŠ PALACHOVA Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 2 DNS
ZŠ VINAŘSKÁ ZŠ VINAŘSKÁ ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 DNS

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 ZŠ STŘÍBRNICKÁ ZŠ STŘÍBRNICKÁ ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 6 32.53
2 ZŠ A MŠ SNP ZŠ A MŠ SNP ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 33.78
3 ZŠ HLUBOKÁ ZŠ HLUBOKÁ ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 36.94
4 ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHO ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHO eliskaeliska 1 37.32
5 ZŠ MÍROVÁ ZŠ MÍROVÁ ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 3 37.38
6 ZŠ RABASOVA ZŠ RABASOVA ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 4 37.44
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 ZŠ A MŠ SNP ZŠ A MŠ SNP ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 37.16
2 ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽE ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽE FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 1 37.52
3 ZŠ HLUBOKÁ ZŠ HLUBOKÁ ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 3 38.44
4 ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHO ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHO eliskaeliska 2 39.29
5 ZŠ RABASOVA ZŠ RABASOVA ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 4 39.75
ZŠ STŘÍBRNICKÁ ZŠ STŘÍBRNICKÁ ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 ZŠ STŘÍBRNICKÁ ZŠ STŘÍBRNICKÁ ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 6 32.53
2 ZŠ A MŠ SNP ZŠ A MŠ SNP ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 33.78
3 ZŠ HLUBOKÁ ZŠ HLUBOKÁ ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 36.94
4 ZŠ A MŠ SNP ZŠ A MŠ SNP ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 37.16
5 ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHO ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHO eliskaeliska 1 37.32
6 ZŠ MÍROVÁ ZŠ MÍROVÁ ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 3 37.38
7 ZŠ RABASOVA ZŠ RABASOVA ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 4 37.44
8 ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽE ZŠ ČESKÉ MLÁDEŽE FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 1 37.52
9 ZŠ HLUBOKÁ ZŠ HLUBOKÁ ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 3 38.44
10 ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHO ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHO eliskaeliska 2 39.29
11 ZŠ RABASOVA ZŠ RABASOVA ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 4 39.75
ZŠ STŘÍBRNICKÁ ZŠ STŘÍBRNICKÁ ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 6 DNS

4 x 60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (st, 15.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 ZŠ MÍROVÁ ZŠ MÍROVÁ ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 3 36.01
2 ZŠ A MŠ SNP ZŠ A MŠ SNP ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 36.25
3 ZŠ HLUBOKÁ ZŠ HLUBOKÁ ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 37.07
4 ZŠ RABASOVA ZŠ RABASOVA ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 5 37.34
5 ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHO ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHO eliskaeliska 1 38.74
6 ZŠ PALACHOVA ZŠ PALACHOVA Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 4 40.35
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 02 (st, 15.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 ZŠ VINAŘSKÁ ZŠ VINAŘSKÁ ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 36.57
2 ZŠ VOJNOVIČOVA ZŠ VOJNOVIČOVA ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 3 37.92
3 ZŠ STŘÍBRNICKÁ ZŠ STŘÍBRNICKÁ ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1 41.08
4 ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHO ZŠ ELIŠKY KRÁSNOHO eliskaeliska 4 42.29
5 ZŠ HLUBOKÁ ZŠ HLUBOKÁ ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 5 43.07
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 03 (st, 15.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 ZŠ VOJNOVIČOVA ZŠ VOJNOVIČOVA ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 5 38.46
2 ZŠ PALACHOVA ZŠ PALACHOVA Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 2 38.90
3 ZŠ A MŠ SNP ZŠ A MŠ SNP ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 38.93
4 ZŠ MÍROVÁ ZŠ MÍROVÁ ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 1 39.56
5 ZŠ RABASOVA ZŠ RABASOVA ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 3 40.54
Celkem 5 závodníků