Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV

Uherské Hradiště (9. 5. 2019)

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza FuskováTereza Fusková 06 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 6 1:56.46
2 Alžběta BělohradováAlžběta Bělohradová 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 7 2:04.09
3 Sára ŠpručkováSára Špručková 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 1 2:10.36
4 Klára HalíkováKlára Halíková 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 2:10.67
5 Iveta RadováIveta Radová 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 2:14.52
6 Marie VaňkováMarie Vaňková 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 11 2:15.30
7 Denisa PavelkováDenisa Pavelková 07 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 5 2:16.74
8 Valérie PokornáValérie Pokorná 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 4 2:18.04
9 Viktorie DudováViktorie Dudová 06 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 10 2:18.71
10 Andrea FrankováAndrea Franková 06 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 9 2:22.13
11 Jana FridrichováJana Fridrichová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 2:23.22
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 1:57.23
2 Linda PoizlováLinda Poizlová 06 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 3 2:00.68
3 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová 06 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 4 2:02.18
4 Kristýna PochyláKristýna Pochylá 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 8 2:10.19
5 Tereza MusilováTereza Musilová 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 7 2:10.24
6 Zuzana KorpasováZuzana Korpasová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 2:13.59
7 Magdaléna HubáčkováMagdaléna Hubáčková 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 10 2:26.37
8 Šárka BažantováŠárka Bažantová 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 2:28.44
9 Klára KunovjánkováKlára Kunovjánková 05 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 1 2:34.04
Martina SmetanováMartina Smetanová 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 9 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška HonsováEliška Honsová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 9 2:01.06
2 Gabriela KadlčkováGabriela Kadlčková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 7 2:02.75
3 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 06 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 8 2:03.18
4 Marika MahdalováMarika Mahdalová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 2:03.84
5 Zuzana KrátkáZuzana Krátká 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 10 2:03.85
6 Michaela Marie KusákováMichaela Marie Kusáková 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 2:06.36
7 Veronika OndrouškováVeronika Ondroušková 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1 2:10.73
8 Soňa KadlecováSoňa Kadlecová 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 2:17.38
9 Patricie BurdováPatricie Burdová 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 3 2:18.65
Jolana VečeřováJolana Večeřová 07 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Tereza FuskováTereza Fusková 06 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 6 1:56.46
2 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 1:57.23
3 Linda PoizlováLinda Poizlová 06 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 3 2:00.68
4 Eliška HonsováEliška Honsová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 9 2:01.06
5 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová 06 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 4 2:02.18
6 Gabriela KadlčkováGabriela Kadlčková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 7 2:02.75
7 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 06 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 8 2:03.18
8 Marika MahdalováMarika Mahdalová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 2:03.84
9 Zuzana KrátkáZuzana Krátká 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 10 2:03.85
10 Alžběta BělohradováAlžběta Bělohradová 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 7 2:04.09
11 Michaela Marie KusákováMichaela Marie Kusáková 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 2:06.36
12 Kristýna PochyláKristýna Pochylá 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 8 2:10.19
13 Tereza MusilováTereza Musilová 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 7 2:10.24
14 Sára ŠpručkováSára Špručková 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 1 2:10.36
15 Klára HalíkováKlára Halíková 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 2:10.67
16 Veronika OndrouškováVeronika Ondroušková 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1 2:10.73
17 Zuzana KorpasováZuzana Korpasová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 2:13.59
18 Iveta RadováIveta Radová 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 2:14.52
19 Marie VaňkováMarie Vaňková 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 11 2:15.30
20 Denisa PavelkováDenisa Pavelková 07 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 5 2:16.74
21 Soňa KadlecováSoňa Kadlecová 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 2:17.38
22 Valérie PokornáValérie Pokorná 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 4 2:18.04
23 Patricie BurdováPatricie Burdová 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 3 2:18.65
24 Viktorie DudováViktorie Dudová 06 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 10 2:18.71
25 Andrea FrankováAndrea Franková 06 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 9 2:22.13
26 Jana FridrichováJana Fridrichová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 2:23.22
27 Magdaléna HubáčkováMagdaléna Hubáčková 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 10 2:26.37
28 Šárka BažantováŠárka Bažantová 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 2:28.44
29 Klára KunovjánkováKlára Kunovjánková 05 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 1 2:34.04
Martina SmetanováMartina Smetanová 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 9 DNS
Jolana VečeřováJolana Večeřová 07 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 DNS