Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV

Uherské Hradiště (9. 5. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip HanáčekFilip Hanáček
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 56.24 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
06 55.87 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Jan LekešJan Lekeš
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
06 49.90 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Libor StuchlíkLibor Stuchlík
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
05 49.52 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Petr VlachynskýPetr Vlachynský
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
06 48.62 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Mikuláš ObdržálekMikuláš Obdržálek
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
05 48.24 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Tomáš CharvátTomáš Charvát
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
05 46.84 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Stanislav JanovskýStanislav Janovský
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 46.17 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Ondřej KrižalkovičOndřej Križalkovič
ZŠ HlukZŠ Hluk
06 44.92 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Petr TitzPetr Titz
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
06 43.64 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Adam KoníčekAdam Koníček
ZŠ HlukZŠ Hluk
06 42.82 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Adam BučekAdam Buček
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
06 42.71 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Tadeáš PeškaTadeáš Peška
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
05 42.12 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Filip KalíkFilip Kalík
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 42.03 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Tomáš ZálešákTomáš Zálešák
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
06 41.86 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Roman PlchRoman Plch
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
06 40.13 0.00.00.00.00.00.00.0
17= Jiří PravdíkJiří Pravdík
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
06 39.96 0.00.00.00.00.00.00.0
17= Jakub SommerJakub Sommer
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 39.96 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Marek VýmolaMarek Výmola
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 39.54 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Max KrajčaMax Krajča
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
06 39.07 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Marek MahdalMarek Mahdal
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 37.99 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Jiří VítJiří Vít
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
05 37.91 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Marek UchytilMarek Uchytil
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
05 36.48 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Vojtěch ŠobáňVojtěch Šobáň
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
05 35.12 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Michael PodškubkaMichael Podškubka
ZŠ HlukZŠ Hluk
06 35.05 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Petr SvobodaPetr Svoboda
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
06 32.37 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Martin BrodaMartin Broda
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
05 32.29 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Martin RokytaMartin Rokyta
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
05 31.47 0.00.00.00.00.00.00.0
29 David SuchánekDavid Suchánek
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
07 28.37 0.00.00.00.00.00.00.0
30 Marek PopelkaMarek Popelka
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
05 28.32 0.00.00.00.00.00.00.0
31 Robin PelikánRobin Pelikán
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
06 26.70 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 31 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana JančováHana Jančová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
06 44.48 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Beáta JochováBeáta Jochová
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
06 43.24 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Veronika MachálkováVeronika Machálková
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
06 40.88 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Natálie SlunečkováNatálie Slunečková
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
06 39.60 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Adriana TrtkováAdriana Trtková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
06 39.46 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Klára HalíkováKlára Halíková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 39.31 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Kristýna UrbánkováKristýna Urbánková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 38.26 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Veronika BrostíkováVeronika Brostíková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 37.07 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Amálie HorákováAmálie Horáková
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 35.43 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Alžběta BělohradováAlžběta Bělohradová
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
05 35.20 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Eliška HonsováEliška Honsová
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
05 34.68 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Zuzana PetrášováZuzana Petrášová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 34.54 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Michaela KadlčkováMichaela Kadlčková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 34.38 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Jolana VečeřováJolana Večeřová
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
07 34.24 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Julie PospíškováJulie Pospíšková
ZŠ HlukZŠ Hluk
06 33.89 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Tereza FuskováTereza Fusková
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
06 33.62 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Michaela KalivodováMichaela Kalivodová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
06 30.66 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Rozálie ZemánkováRozálie Zemánková
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
05 30.50 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Nela AdámkováNela Adámková
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
06 30.28 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Eliška MošťkováEliška Mošťková
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 29.15 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Barbora VaďurováBarbora Vaďurová
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
06 28.90 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Veronika OndrouškováVeronika Ondroušková
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 26.83 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Sabina ŠtanglováSabina Štanglová
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
07 26.62 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Eliška RapantováEliška Rapantová
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
05 25.85 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Adéla PotykováAdéla Potyková
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
05 25.40 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Darina HájíčkováDarina Hájíčková
ZŠ HlukZŠ Hluk
06 24.19 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Agáta PochyláAgáta Pochylá
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
05 22.80 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Valérie PokornáValérie Pokorná
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
06 22.48 0.00.00.00.00.00.00.0
29 Lucie KučerováLucie Kučerová
ZŠ HlukZŠ Hluk
06 22.30 0.00.00.00.00.00.00.0
30 Natálie SojákováNatálie Sojáková
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
05 19.00 0.00.00.00.00.00.00.0
31 Ondrúšová AnastázieOndrúšová Anastázie
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
06 18.30 0.00.00.00.00.00.00.0
Adéla FuskováAdéla Fusková
ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město
06 DNS
Celkem 32 závodníků